Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
20. mar 2010

chuda renka nechapem prečo ti to nejde tak ako nam 😠

hasleerka
20. mar 2010

lionka ved aj takto ti to pristane

lionka9
20. mar 2010

pozeram si maily, a tam mail z FB, ze mi menili heslo 😨 , a kurna, NOD mi zachytil, ze to bol trojsky kon...dostala som dve take spravy z FB...vam to neprislo???

lionka9
20. mar 2010

ano hasli ? 😀 , myslis ako meno ze mi pristane, alebo foto? 😀 😀 😀

andreah70
20. mar 2010

reni hlavne tá foto pri pristane 😀 lionka mi pripomína čokoládu 😀 , alebo je to ženský rod od lion čiže levica 😀 😀 😀

hasleerka
20. mar 2010

ja som myslela tá fotka, akože si pekne vysmiata ... fúha mne nič také z FB neprišlo

aadula
21. mar 2010

ach renka ...by som bola tiež riadne napálená 😠 , ale príde iwuš a pôjdeš do zamknutej aj ty 😉

tatolu
21. mar 2010

Dobré ránko 😉
Bude ajdnes tak pekne ako včera? Hlásia ešte teplejšie, tak hádam im to vyjde 😵
Reni - Lionka 😉 ani mne nič z FB neprišlo 😔 našťastie 😉

aadula
21. mar 2010

ahoj tatolu 🙂 sme tuším naraz prspeli 😀

tatolu
21. mar 2010

Aadka aj ja som kukala ako puk, že prečo posledný príspevok nie je môj, a potom mi došlo 😉

Robím kávičku. Vody je dosť. Komu zalejem a akú? Mám v tom chaos 😔 Ale na stretku sa hádam popravím 😀

bodka13
21. mar 2010

peknú nedeľu prajem 🙂

...ja už mám jednu kávičku za sebou,ale ani neviem že som ju vypila tak mi kľudne môžete zaliať ešte jednu 😅

tatolu
21. mar 2010

Bodka zalievam 😉 Rýchlo si ber, lebo ma deti vyháňajú 😀 😝

bodka13
21. mar 2010

kujéééééééééééém 😀 😀 😀

...aj tí moji sa sem tlačia 😠 😀 😀

emily333
21. mar 2010

dobre ranko aj mne ste urobili kavu ? dufam že hej 😵

aadula
21. mar 2010

tak ja idem teraz kávičkovať..komu zarobím?

cica13
21. mar 2010

🙂 ahojte, ja som kavicku prave dopila...

lionka9
21. mar 2010

ahojky, aj ja pijem kavicku a ideme palit Morenu 🙂 🙂 🙂
Kristinka uz ila, ona bude tancovat, mm ide robit doprovod ako hasic, budu regulovat premavku, lebo to pojdeme cez hlavnu cestu- cesta I.triedy 😉 , zapalime morenu a hodime do potoka 🙂

doobeda som bola v kostoliku s Angeliku- betarka jedna.tak sa jej tam podarilo zapiskat 😀 😀 😀 , vsetci sa otacalil, ze to mikrofony piskaju 😀

potom pojdeme fotrikovi vinsovat k Jozefovi 😉

lionka9
21. mar 2010

mali byt Kristinka isla, namiesto ila 😀

lionka9
21. mar 2010

bozinku aj vase deti "mluvi"? 😀 Angelika strasne...teraz sa rozprava s mraveneckom 😀 , inac je to mile, uz som rozmyslala, ze sme je mohli pustat rozpravky v nemcine 😀

lionka9
21. mar 2010

no idem na tu Morenu 😵
papa 😉

aadula
21. mar 2010

lionka, to robila aj Paťka 🙂

aadula
21. mar 2010

teraz nefiem ako písať..či renka či lionka 😀

hasleerka
21. mar 2010

ahojte , konečne som sa sem dostala ... doobeda som varila, prala a bola tu aj suseda na kávu ... teraz som uspala Mišku a chytro ku vám

my sme si teraz práve urobili kávičku, aj Zuzke som urobila caro, tak si spolu pijeme a papáme perníček ... komu môžem ponúknuť????

reni aj moja Zuzka mluví, dokonca tu bola v stredu kámoška so synom, je vydatá v čechách tak s ním malá veru mluvila ... aj na dvdčku si radšej púšťajú češtinu

zuzadlo
21. mar 2010

cavte hviezdy,konecne som doma a sedim,mam dost

ja si kavicku poprosim 🙂

aadula
21. mar 2010

inak si myslím, že keby napr. sme sa so Samkom teraz keď začína opakovať všetko ...začali komunikovať aj iným jazykom..tak sa naučí...asi toto je to správne obdobie.... mm chce, že nech s ním mondokujem...ale ja nechcem...však pomaličky aj zabúdam keďže sa nemám s kým rozprávať maďarsky 😅 a anglina mi ide dosť chabo 😀

hasleerka
21. mar 2010

adulka ty vieš madarsky???

zuzi nech sa páči kávička ...

emily333
21. mar 2010

ja som sa vyhajkala mozem pit kavičku 😉 renka u vas su ešte take zvyky? u nas sa morena nikdy nebola sice my potok nemame tak by sme ju asi do kanalu hodili 😀

zuzadlo
21. mar 2010

vdaka za kavicku hasli,my sme uz aj nauceni 😉

hasli,ja mam muda madara 🙂 ,ja rozumiem,ale poviem len malo 🙂 ,mne to do tej makovice moc nejde,zato esrik ten vie toho uz dost 😉 =nech sa len pekne uci 🙂

emily,k tusikm si hajala aj za mna 🙂

zuzadlo
21. mar 2010

cicus,ake pekne foto mas na pase,strasne sa mi paci

hasleerka
21. mar 2010

idem trošku s dievčatami von, prestalo pršať...

aadula
21. mar 2010

hašli áno viem..teda pomaličky zabúdam.... 😝