• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Moje deti síce ešte nemluvia, ale pôšťam im aj poľské rozprávky a keď sa Luky spýta, čo rozprávajú, tak veru preložím :wink: .
Sem-tam aj anglickú alebo nemeckú na youtube nájdu, tak pozerajú :wink:
Po maďarsky vie môj svokor. Tiež som mm povedala, nech mu povie, aby sa s deťmi trošku tak rozprával. Ja sa s ním totiž nerozprávam iba zdvorilostné vety :zipper_mouth:
21. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sem naschval kuk co sa s renkou stalo,nech som v obraze..hm mna by hodilo od zlosti :angry: Tak ilonka pekny nick aj foto mas ahoj
21. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj už sem vôbec nestíham písať a ešte aj tie smajle sú fuč
tatolu aj môj Sebko stále po česky mluví,má to z Jetixu akurát dnes som mu vravela,že bude mať v škole 5-ku so SJ ked bude po česky vyprávať...
21. mar 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti ani ja v tejto diskusii nemám smajlíkov, len v tej zamknutej ... tak sem už dievčatá moc chodiť nebudem ...
22. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj tu mám tých smajlov, no ja som asi ešte prispatá...
22. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, chcela si nám dať košom :confused: No no no :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemám tie smajlíky nikde ani tu ani tam no kde mohli ujsť,žeby emigrovali?
ale ani vaše nemám len medzery...
22. mar 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti, že emigrovali :grinning: si ma pobavila ... skús cez iný prehliadač otvoriť koníka :wink:
22. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na slovensku je všetko možné, aj smajlíky môže emigrovať :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky..rada by som sa k vam pridala..mam 31 a 2rocnu dcerku,ktora prave prechadza vzdorovym obdobim,tak sa mame co aj z muzom obracat..inak zijeme v irsku a sme tu celkom spokojny..aj ked ta rodina(babicka,dedko atd..) ozaj trocha chybaju.. :frowning2: ..inak som sa pobavila na tych smajlikou co emigrovali.. :grinning: ..ti mojich este nic take nenapadlo.. :wink: ..
23. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vodnarka :wink: , vitaj :slight_smile:
aj moja mala je vodnarka :slight_smile:
23. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme cela rodinka vodnary..tatinko,ja a aj dcerka.. :grinning: :grinning: :grinning: ..
23. mar 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:
23. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vodnárka - obdobie vzdoru :confused: čo to je? :grinning: - mám to dvojmo a ak sa pridá najstarší tak trojmo :grinning: :grinning: :grinning:
Ináč my sme malá rodinka baranov :wink: - iba tatík nás nestihol o 3 dni- je býk a najstarší je kozorožec :dizzy_face: - vlastne všetci sme rohatí :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiiiha!!!!trojmo??? :sweat_smile: .. :sweat_smile: .. :sweat_smile: ..urcite chceme este sestricku,alebo braceka..no to co prezivame teraz z nasou hviezdou,tak sme si povedali,ze este pockame.. :wink: :wink: :wink:
23. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, bude lepšie :wink:
Vraj okolo 3 rokov sa to upravuje. M§žete sa snažiť už teraz - o 9 mesiacov, už bude slečna veľká :wink:
23. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, aj moje dve deti su rohate :grinning: :grinning: :grinning: Filip baran a David kozorozec, inak datum porodu mal mat v znameni vodnara, len sa vypytal o 2 tyzdne skor :grinning:

Ja som racik a MM vahy :slight_smile:

Vodnarky...vitaj....ako sa vam zije v Irsku?
23. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No cica, vychovávať rohaté potomstvo dá zabrať :unamused: , teraz už chápem moju maminku :sweat_smile: :grinning:
23. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám jedno dieťa rohaté Dominik je býk a Nika je lev :slight_smile:
ahoj Vodnarky kde v Irsku žijete ..............bráško bol 3 roky v Shannone aj sme ho boli pozrieť moc sa mi páčila tá zelená krajina :slight_smile: ale neviem či by som tam vedela žiť
23. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: zijeme tu celkom v pohode..preco celkom?ako som uz sponinala,chyba mi tu rodina..mamina(babicka)..atd..chodia za nami na navstevu,to sa velmi tesim..ale ked pride cas odchodu,tak sa potom z toho spametavam aj 3 dni(a to uz tu zijeme 5 rokou).. :frowning2: ..
inak zijeme v dubline-tallaght... :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodnarky, si sa tam vydala, alebo ste za pracou s manzelom ?
23. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: len koli praci aj z mm..mm je slovak a sme aj z rovnakeho bydliska a este sme aj na zakladku spolu chodili..len nie do tej istej triedy... :slight_smile:
23. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lionka, už si hore a Renku si ešte nechala spať :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:

Vodnárky, no 5 rokov je asi dlhá doba. Keby si sa mala vrátiť, už si asi nezvykneš :pensive: Plánujete sa vrátiť, aleb ani nie?
23. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... aha nová mamina vodnárka ... aj mm je vodnár ...
23. mar 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano..doma je doma.. :wink: ..mam tam zbytok celej rodiny a zacinam to pocitovat uz troska inac..ked som odisla,bolo to pre mna nieco nove a videla som v tom aj take male dobrodruzstvo..ale teraz??viem,ze sa nam bude mozno zvykat tahsie,ale rodina nam v tom urcite pomoze a ulahci... :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka- :slight_smile:
23. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja maminka sa vydala, bývali sme tam 15rokov a potom sme sa vrátili do mesta, odkiaľ pochádzala :pensive: . Už tam býva ďalších 15 rokov a neviem, či si zvykla :unamused: Mám pocit, že jej stále niečo chýba. A to sme sa sťahovali vrámci Slovenska :unamused:
23. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem všetkým dobrú nôcku :wink:
23. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok