Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
28. jún 2009

adulka, ze je to super, ked si si takto po dlhej dobe uzila troska bez deti? 😉 aspon mne to bodlo, konecne som vtedy vypla...po kolkych ste to mali? kolko vas prislo?

aadula
28. jún 2009

renka mali sme to po 20r. zo ZŠ 😀 ...tuším nás 18 bolo..nejak som to nerátala..niektorí nakoniec neprišli

Samko mi grackal a teraz spinká...niečo na neho lezie...drobček môj malý

iwusska
28. jún 2009

ahojte 😵
adulka som rada že si sa super bavila.....a čo je Samkovi? možno mu len niečo nezapasovalo ☹ daj mu cmučik na rýchle uzdravenie 🤐 🤐 🤐

hasleerka
28. jún 2009

ahojte ... no veru tu bolo včera dáko tichúčko, ja som včera bola hotovka odvalená v posteli ...

adulka, tak super ste sa zabavili ... hod potom foto

bodka13
28. jún 2009

ahojte nedeľníčky 🙂 ...idem upratať po obede a padáme k našim 😅
...aduli budem k tebe bližšie 😀 😀 😀 ...ideme do Vrábeľ 😉
píšte-píšte...nech mám večer čo čítať 😀 a nie že pôjdete večer zase všetky spať 😠 😀 😀

renka9
autor
28. jún 2009

bodecka, pisali by sme, no nie je s kym...

adul, mozno to nic nebude, a Samko si len nejak stlacil zaludocek...

hasleerka
28. jún 2009

no u nás po doobednajšom hroznom pršaní, konečne vyzerá byť pekne, tak asi pojdeme von ... 😉

renka9
autor
28. jún 2009

aktualne , ale pekneeeee 🙂 🙂 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-gyXZm_YwN4
cica13
28. jún 2009

kedy uz bude konecne letooooo???

iwusska
28. jún 2009

cicuš kde si sa túlala? u nás je leto teraz, oskar nenormálne peče 😎

aadula
28. jún 2009

bodečkaaaa si mala prísť úúplne blízko 😀

leto? to je čo? 😕 😀

Samino je zatiaľ klop klop ok..tak dúfam, že to bolo len také z hlienikov, bojím sa s ním aj von odísť, aby ho to nechytilo tam, tak kysneme doma...ale keď mám pravdu povedať..aj tak nevládzem 😅

emily333
28. jún 2009

ahojte my sme dnes boli v madarsku na bazenoch bolo super az na mm on śi myslel ze vezmem celu kuchynu zo sebou taky pan trebolao mu pribor a aj servitky 😀 bo asi nevie jest zeleninku rukami 😠

cica13
28. jún 2009

Ivi....tak si to leto uzivaj, lebo u nas je stale otrasne....az teraz vecer sa trosku vycasilo....tak MM isel decka vyvencit von a ja idem cunami pospratavat...... 😀 😀 😀

Emily a kam do Madarska chodite? My sa chodievame do Gyoru kupsat.....je tam aj termalne a maju tam aj pribory.... 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
28. jún 2009

my sa chodime kupsat do Mosone 😀 ,aj tam maju termalne a aj pribory 😀 😀 ,no ale uz by bolo na case ,keby sa konecne uletnilo 😉

zuzadlo
28. jún 2009

no haloooooooooooooooo hviezdy, kde ste?

hasleerka
28. jún 2009

ahojte, ja som tu a čítam ... len sa nechodíme nikde kúpať, tak vám nemôžem napísať

tu už je celkom fajn, ak sa to dozajtra neposerie

zuzadlo
28. jún 2009

tu cely den prsalo, ale navecer sa trosku vycasilo, uz mi ten dazd ide na nervy,vcera som isla za muzom do restiky, kde pracuje, lebo deti chceli restauracnu veceru 😀 😀 😀 a dobre sonm zmokla, este , ze som im vzala prsiplaste 😉

cica13
28. jún 2009

Zuzi...a kde robi MM?

Idem Davida okupsat a ulozit spat....uz je zly...MM s Filipom isli este na bicaky.... 😠 😠

zuzadlo
28. jún 2009

ajoj cicus, moj mm pracuje vo Flipe 😉 ,je to pri tatra banke na tupolevovej

hasleerka
28. jún 2009

moja Zuzka sa práve vrátila z oslavy u kámošky, tá bola ale zmalovaná, ledva to zišlo z tváre ...

zuzi aspoň si sa nemusela večer kúpať 😀

zuzadlo
28. jún 2009

hasli,praveze musela 😀 tieklo zo mna cicerkom 😀 a na ten makeup si zvykaj moja 😉 ,uz to bude len castejsie 🙂

hasleerka
28. jún 2009

tiež ma to zuzi napadlo ten makeup, že časom to bude horšie, lebo tak bude chodiť aj po meste ... zatiaľ je to nevinné hranie

sa tu smejem na Miške, líže citron, vykríka ako ho ľúbi a pritom jej úplne krivý ksicht 😀

aadula
28. jún 2009

tieto dažde to je už fakt o dušu...a to vlhko vonku...však ešte aj prádlo ťažko schne ...nech je už normálne

zuzadlo
28. jún 2009

hasli 😀 😀 😀

ahoj adulik, aj ja vravim, uz mi to ide krkom 😠 ,uz by sa to pocasie mohlo umudrit

aadula
28. jún 2009

hašli...Paťka keď chodila do škôlky tiež sa s tými detskými malovátkami nagebrila a potom sa vždy vyhádzala...a tak jej vždy hovorím, že na maľovanie má čas..., že na plaveckom čo bola na izbe s babami, tak dve mali za tašku šminkov 😀 ..potom vliezli s našpirálovanými očami do bazéna a všetko im to stekalo..a Paťa ich potom utierala 😝 😀

hasleerka
28. jún 2009

adulka a čo drobček už dobre ... už spí?

cica13
28. jún 2009

ja uz mam alergiu na tie dazde....a to este na zajtra a na pozajtra halsaju burky.... 😠 😠 😠 😠

Zuzi....Flip nepoznam, ale tu banku hej, MM tam ma ucet.... 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
28. jún 2009

cicus,aj ja tam mam ucet 😀 😀 😀 ale je to hned hore na terase, z tej strany ako je kaufland 😉

cica13
28. jún 2009

Aaa Zuzi, uz viem asi kde.... 😀 😀 😀

zuzadlo
28. jún 2009

no vidis cicus, tak sa aj tam mozme nioekedy stretnut na veceru 😀