• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
u nas bol vyked v pohode..az na jeho koniec..od vcera vecera nasa mala ma hlieny a celu noc som s nou prebdela..chuatko,nemohla ani dychat..dnes jej idem urobit taky eukaliptusovy kupel,tak snad jej to pomoze.. :unamused: :wink:

inak cely den tu u nas prsi a este aj ten vetrisko.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U nás bolo krásne :wink:
O 8mej som mala skúšku, potom som zbehla do Metra, potom po výsledky skúšky a keď som priešla domov, uložila dvojky spať a pravdaže zaspala som s nimi :wink:. Potom si mm išiel u mňa vyžehliť, že si hrkol, tak sme boli posedy, krmoviská a soľníky v lese odfotiť - potrebujem k písomnej práci :wink:
29. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolu blahožellam k skuške :wink:
29. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emily ďakujem :dizzy_face:
29. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,,
tatolu,,tak prajem aby ti skuška a všetky dopadlo dobre,,,,
29. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
29. mar 2010 o 21:18 • netmona
Netmota, aj ja chcel aby deti dostali ovčie kiahne :pensive: , môžeme sa nasáčkovať :zipper_mouth: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
Ináč zlatých chlapov máš doma :wink:
29. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru tak bodka, len 4dni idem do práce ... a ani zmluva sa nerysuje :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasli - blbé :pensive: - isto je problém aj inde sa popýtať :zipper_mouth:
29. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolu ved sa furt kdesi vypytujem, aj nejaké žiadosti som poslala ... no čo budem sa snažiť nadalej, snád sa aj na mňa šťastie usmeje...
29. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hašli to je fakt máličko :frowning2: 4 dni

netmona pekní chlapci :wink:

u nás Nika kiahne nemala a Dominik keď mal 8 mesiacov dostal kiahne ale mal na celom tele iba 10 vyrážiek, tak aj v karte ma napísane červeným varicela a k tomu veľa otáznikov :grinning: doktorka povedala že to môže byť tým že ja som ho v 8 mesiacoch skoro plne kojila / dostával len jeden príkrm/ a on mal protilátky v mlieku odo mňa kedže ja som kiahne mala..................takže je môžne že ich raz od svojich detí dostanú, čo nie je veľká výhra :confounded:

vodnárka nezávidím počasie, hadam sa na sviatky vyčasí :slight_smile:
29. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej netmona krasnych chlopu maš :wink: hašli hlavu hore dačo sa ešte najde :wink:
29. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hasli, aj u nas v robote je slaby april, teraz budeme cez sviatky 6 dni doma, a v aprili budeme kazdy piatok doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prajem krasne slnečne ranko :wink:
30. mar 2010 o 07:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ZV hlási krásne slnečno. Dokonca ani hmlu nemáme, čo v tejto kotline býva málokedy :wink:
30. mar 2010 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..akých chlapov..? ja už nič nevidím :confused:

hašli, možno len treba vydržať...nechystá sa niekto do dôchodku ?

mne mala Paťka kiahne pred rokom a malý ich nechytil....
30. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aadulka - admini zmazali - a nechápem prečo :confused: - je pravda, že Netmona niečo napísala iné a pridala foto manžela a syna, ale až tak mimo témy sa mi to nezdalo :pensive:
30. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte možem sa pridat?
30. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čítam tu niečo o kiahnach moj ich konečne dostal som rada lebo i tak sa mi to zdalo že neskoro
30. mar 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte
moje mali kiahne pred 2 rokmi, malinka mala vtedy 2 roky, tiez som rada ze to mame za sebou :unamused:
30. mar 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andreah no to nie je bohviečo ked ich nemala v dospelosti možu byt problémy

mne učitelka poradila ked mu vypukli kiahne aby som mu dala za lyžičku rumu aby ich mal všetky čím skorej vonku a ty kokso do večera bol jak od muchy okakaný :grinning:
30. mar 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renka si z trnavy?
30. mar 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej mame tu novu maminu vitaj marianka :wink:
31. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vidim ze tu kiahne preberate, mne ich nemala ani jedna a dost ma to stve, cim neskor, tym horsie :confounded: v skolke teraz maju, tak dufam, ze budu mat aj tie moje
31. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivi, len ich chytte radsej cim najskor, nieze ich budu mat babule v case Oscadnice :angry:
31. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte vospolok :wink:
Vitaj Marianka :dizzy_face: - pekné motto :wink: . Vytrvalosť je veľmi cenná vlastnosť - škoda, že mne niekedy chýba - do všetkého sa púšťam veľmi hrrrr :confounded:
31. mar 2010 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marianka vitaj
moji dvaja mali kiahne ked som bola tehotná s tretím no tak to boli nervy...ani som sa ich nechytala...mm natieral ostošesť...
31. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: ahojte maminy.. :wink:
vitaj marianka :dizzy_face:
no tak kupel nam zabral,ale teraz leze nieco aj na mna.. :confounded: tu u nas snezi ..
:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..celkom sa to pocasie zblaznilo..a to som uz poschovavala cizmy atd..mali sme tu predtym totis nadhernu jar.. :slight_smile:
tatolu-blahozelam k skuskam.. :wink:
no a co sa tyka tych kiahni,tak dufam,ze mala dostane co najskor..lebo ozaj,cim neskor,tym horsie..
31. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heloooou... :wink: :wink: :wink:
tu neni dnes nikto??
31. mar 2010 o 17:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja so tuuuuuuuuu :dizzy_face: ponukam tarhonove rizotko na veceru, ak mas rada tak nalozim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
to nemyslis vazne s tym snehom :angry: hes hes my chceme jaaaaaar
31. mar 2010 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok