• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
dobre ranko a prajem krasnu bielu sobotu :wink: sante vitaj medz nami :wink:
3. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
aj ja vam prajem krasnu bielu sobotu :slight_smile:
sante, vitaj :dizzy_face: , ty si presne ako ja, ked som bola na MD :slight_smile: , ked mi deti spali, tak so spala aj ja, alebo som kavickovala, nozky vylozene a citala casopisy :grinning: , ved som mala vtedy aj ja volno, tak som si ho vychutnavala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
sante, napis nieco viac o sebe, nech ta lepsie spozname :wink:
3. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky!

Sante vitaj a zarad sa medzi nas...:slight_smile:
pozeram, ze si zo Stupavy, ja som teraz momentalne kusok od teba, sme na chalupe druhu dedinu od vas, v Jablonovom :slight_smile:
3. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a aj ja prajem krásnu bielu sobotu :slight_smile:
v prvom rade dakujem za privítanie :slight_smile: v pase mám uvedený vek a aj dcerky a snažíme sa o druhé babatko, zatial len druhý mesiac, takže ešte nemám dovod stresovať a nechávame to tak povediac zatial na náhodu, kedy sa podarí :slight_smile: toto už bude moje posledné dieťa, aj ked viem že vek nie je až taká prekážka :slight_smile: síce by som chcela tri, ale zdravotný stav mi to nedovolí. a dúfam že druhé bude tiež dievčatko :grinning: no a mateerskú si užívam a to fakt doslova, ked je malá hore, tak sa spolu hrajeme (je dosť nesamostatná), no a ked spinká, tak to je materská akú si muži predstavujú že máme :grinning: :grinning: :grinning: no a takmer za celý jej život nebola ani chorá, mali sme ísť včera na dovolenku- termálne kúpaliská a bum teplota, tak sviatkujeme zavretí doma v byte :grinning: ale je manžel doma, takže dá sa to zvládnuť, aj ked ma to nenormálne ťahá von :frowning2: :slight_smile: ale pohoda :slight_smile:
3. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá,,,,,,,,,,,,,,,,,
sante,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vitaj , u nás,,,,,,a........... :dizzy_face:

a ináč Vám a rodinkám prajem Veselú Veľkú noc,,,,,,,,,,zdravia a Božieho požehnania,,,,,,,,,,,,,
dúfam že, naši chlapci nedopadnú v pondelok takto :astonished: ................................. :wink:
3. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
užite si sviatky
3. apr 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :grinning:
sante vitaj.. :wink:
vsetkym este raz prajem prijemne sviatky,. :slight_smile:
3. apr 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem pekne :slight_smile:
A krásne sviatky aj vám prajem, hlavne vela pohody :wink:
3. apr 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok pozerám že je tu další nováčik ako ja tak sante ahoj :wink:

a prajem vám takisto príjemné sviatky my sa ideme večer bavit tak dúfam že nebude polnočná oblievačka lebo sa chystám v minisukni :confounded: a asi by som poriadne vymrzla po autobuse :grinning:
3. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sante aj ja by som sa raada snažilkovala lenže... :frowning2: aj by bolo s kým len...hmmmmm nedá sa :confounded:

rada by som ešte jedno mala :frowning2:
3. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takééééto malilinkééé :dizzy_face:
3. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmm... :confused: ...este jedno malinke???to by sa mi pacilo..urcite raz budeme mat este jedno mimco...:wink: :wink: :wink: marianka79-prijemnu zabavu,resp."uzi si to".. :grinning: :grinning: :grinning:
babulky na dnes sa s vami lucim..po sviatkoch sa ozvem..dobru noc vsetkym.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá nová mamička ...sante vitaj...máme rovnako staré dieťa...jedno...
3. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a dakujem opäť :wink:
Marianka to mi je lúto... A teda už sa asi bavíš, ale aj tak prajem príjemnú zábavu :slight_smile:
Doseti, hej pozerám že Kristiánko je tak starý ako Miška :slight_smile: teraz je to také super tento vek, už to nie je mimi čo plače, papá a kaká, užívam si ju :slight_smile: ale teším ak mi bude zase dopriate mať malé mimi :wink:
3. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krasnu Veľkonočnu nedelu :wink:
4. apr 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby dakujem vám večer bolo súuúper tak som sa vytancovala že mám svalovicu všade :grinning:
aspala som do 12 00 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emili si také ranné vtáča :wink:
4. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon emily a nie emili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko marianka veru nejak z tymi rokmi nemam spania ale ked pride poobede tak bi som spala jak babo :wink:
5. apr 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu je chladno ..upršano...stačí vybehnúť von..chlapi ani polievať nemusia :sweat_smile:
5. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak aj u nas prsi a asi vsade na slovensku aj pocasie je oblievackove

Mna hned rano Patko navonal a vysibal este v posteli :grinning:
5. apr 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahotje, veru aj u nás je hnusné upršané počasie :unamused: a mňa dnes nešibal nikto, iba dcerka mala radosť a ma trochu po zadku cápala :grinning: ale to nebolo šibi ribi, ale sa jej páčilo že to plieska :grinning:
pekné sviatky, užite si ešte tento posledný sviatkový deň :wink:
5. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte partička, tak tu je cez sviatky cítiť útlm, len občas dakto nakukne :slight_smile: . Prajem vám pekné sviatky, ja mám zajtra ešte dovolenku, takže žiadne ranné vstávanie a naháňanie, ako býva vždy... Dnes sme mali od rána šibačov a kúpačov, dievčatá boli celé šťastné... :grinning: :grinning: :grinning: , teraz šli šibať ku babičke, ja chystám obed, len to počasie je vonku pochmúrne... :grinning: :rolling_eyes:
Tak sa majte krásne a ešte posviatkujte. :slight_smile:
5. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vospolok :wink:
Vítam novú maminu - Sante vitaj :dizzy_face:, a pozor, aby si nedopadla ako ja :grinning:. Síce sme pri druhom nesnažilkovali :zipper_mouth:

Mm ide kúpať deti, tak šmírujem trošku v PC - kámoška s manželom už odišli. V podstate boli u nás iba doobeda a po večeroch, poobede chodievali za jej bráškom do Kováčovej - je tam na liečení. Po večeroch sa chlapi nasáčkovali k PC a tak sme boli odpísané - ale mohli sme aspon klábosiť :wink:
Dnes som si aj trošku poslala s deťmi :dizzy_face:
5. apr 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: a dakujem tatolu :slight_smile: no všimla som si že dve naraz, je to zlaté a super že mášš zrazu dve deti naraz, ale asi je to o držku :grinning: vždy som si to prialla mať dvojičky, no po tejto mojej drnde si hovorím že by som to nnezvládla a to ona je dosť v pohode podla mňa :slight_smile: ale už sú v takom veku, že asi sa aj zahrajú spollu nie? ale ked boli malé... obdivujem každú ženu čo má dvojičky :slight_smile: si bola asi velmi vyčerpaná ked boli malé deti,, dvojročného a dve malinké, fúúú ...
5. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fíha, tak sem som už zabudla aj nakuknúť.... vítam všetky nové maminy :wink:
5. apr 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Tu sa v noci spalo :confused:
Sante, najhoršie obdobie je vstávanie v noci na kŕmenie - ale to je asi skoro stále. Ja som ale pri prvom bola trošku rozmaznaná - spal mi od 3-4 mesiacov celú noc - od 19tej do 6tej rána :pensive: .
Čo pri dvojkách nemôžem 100% tvrdiť ani teraz. Zlepšilo sa to iba teraz - po zmene času.
A Luky mal pri narodení dvojek 1rok a 4 mesiace (taká menšia oprava :grinning:)
6. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den vsetkym.. :grinning:
6. apr 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo....je tu vobec niekto??? :grinning:
6. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja tu priebežne nakuknem :wink:
Som akási z tých sviatkov unavená :pensive:
6. apr 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok