Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
7. apr 2010

chuda maca hned si jej zrušila iluuzie o sexi chlapoch 😉 zanu vitaj medzi nami 😉

zanulienka
7. apr 2010

tu by zostala na sucho 😀

tatolu
7. apr 2010

Zanu mrkla som - feši chlop 😉
Idem od vás na chvíľu, nech s niečím pohnem 😖

sante
7. apr 2010

Ahojte 🙂
ja som tu tiež z tých novších, ale taktiež vítam najnovšiu maminu Zanu 🙂
jo a spánok, to je teda aj u nás nie najlepšie. mne malá spávala super od nejakého 4 mesiaca a od nejakých 10 mesiacov sa to pokazilo. ale teda tiež som to pripisovala zúbkom, lebo prvý jej vyšiel až v roku a do 18 mesiacov mala 14 zubov. ale moja Miška máva aj dosť zlé sny a to ma zrejme zdedené po manželovi a po dedkovi 😖 😀 no a od včera má postel, lebo v postielke sa tak strašne vrtela, že vždy sa jej nohy zasekli medzi rebriny a plakala asi každých 15 minut 😒 no, noc síce perfektná ako nikdy tuším, prespala ju celú bez zamrnčania, zato cez deň mi z nej stále zliezla a hrala sa. tak som sa naštvala, bola som unavená, dala som ju do postielky, porevala si a zaspala 😀

zanulienka
7. apr 2010

moja Elaia uz davno spinka v postely,v postielke sa jej nepacilo.ale v noci tiez vylieza,prelieza do mojej...

sante
7. apr 2010

ja som Mišku nemohla dať skor, lebo začala neskoro behať, takže sme čakali až do chvíle, ked to bude s chodzou v pohode 🙂
a cez deň ti ako spáva?

maca793
7. apr 2010

baby to nič aj to sa stáva 😀
ilúzie mi každý berie v poslednom čase a ja mám s toho strááášne depky fuj 😵

sante
7. apr 2010

maca, nedepkuj, je to fuj 😉 😀

maca793
7. apr 2010

ja viem ale čo už mám robiť každý kašle na mňa a trápi ma to ☹

maca793
7. apr 2010

ale zatiaľ si nesťažujem odreagúvam sa na face 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
8. apr 2010

sante-cez den ju davam spavam do nasej velkej postele,ale inak cez den spinka dobre,lepsie nez v noci

tatolu
8. apr 2010

Ahojte a dobré ránko.
U nás dvojy ešte v posielkach spávajú a som rada 😉 Zatiať všetci spíme v jednej izbe, takže postieľky yaberú menej miesta 😔

sante
8. apr 2010

zanu, tak jej skús dať menej spánku cez deň 😅
tatolu, to je super, mne zasa dnes malá vymýšla a nechce spať 😠

zanulienka
8. apr 2010

sante-co papa tvoja mala,aka je ducata?
menej nez 2 hodky nespinka,zatial navarim,poupratujem...trosku oddychnem 😅 .pretoze este okrem nej mam dalsie dve baby

sante
8. apr 2010

hej pozerala som že máš 3 detičky 🙂 no tak zrejme tá tvoja patrí medzi detičky nespavé a asi s tým nič neurobíš. ostáva ti len čakať kedy sa to zlepší...
práveže moja toho vela nepoje, je dosť mlieková. jej jedálniček je asi takýto: ráno 210ml mlieka, desiata, štvrtka jablka, alebo polovička suchej žemle a samozrejme pár olízancov lízatka musí byť a niekedy aj zo 5 lentiliek 😀 podla toho čo v obchode zbadá 😀 pred spánkom vypije tak 150 kakaa, po spánku 2 lyžice detské polievky a možno 5 lyžíc nejakú ryžu s mäskom, olovrant polovica jogurtu a večer zasa 210ml mlieka. to je všetko a vela sa mi to nezdá a ani že by som ju zle krmila. ale tam je problém že dlho sa nehýbala, začala neskoro chodiť a teraz už asi pol roka stojíme na váhe a rastie len. ale bola iná baculka niekedy, skoro praskla 😀

sante
8. apr 2010

som práve pozerala tvoje babule, zlaté sú 🙂

zanulienka
8. apr 2010

no tak mne sa Elaia nezastavi,keby sa dalo,tak aj pocas spanku by chodila 😀

marianka79
8. apr 2010

ahojte no včera sa tu vyyliekalo 😀 veru veru pokial sa nehanbia nech sa vyzliekajú moj patko s tým tiež nemá problém teda zatial aj na kúpalisku do naha je mu to fuk 😉

marianka79
8. apr 2010

inak ja som si tiež myslela že španieli su kráááásny chlapi takže aj moje ilúzie sú uzemnené ☹ 😝

marianka79
8. apr 2010

emily 😀 😀 😀 že eva
tá fotka je upravovaná je to na dovče na orave tušim nejaký akvapark to bol 😉

marianka79
8. apr 2010

zanu to je taká hyperaktívna?

marianka79
8. apr 2010

ja mam takého syna ale už je to lepšie ked bol malý tak hrozné niečo s ním to sme furt za ním behali jak policajti aby si niečo nevyparatil 😒

zanulienka
8. apr 2010

marianka-je velmi aktivna,tiez teraz vkuse behame za nou,aby nieco nezjedla.nieco nestrhla na seba.
k tym spanielom ak sa aj najde nejaky sympos nebude mat viac ako 150 cm 😅

tatolu
8. apr 2010

Ach jáj, takže s mojo výškou 180 by som ho mala pod pazuchy 😀 😀 😀

marianka79
8. apr 2010

čoo to su taký krpci? 😀 😅

marianka79
8. apr 2010

tatolu mohla by si s nimi "zametat" 😅

tatolu
8. apr 2010

Ja mám pocit, že všetci tí chlapi v tých oblastiach sú takí krpci, lebo aj taliani aj gréci sú 😔
😀 😀 😀

zanulienka
9. apr 2010

pan bozko im dal dlzku na inu cast tela 😅

zanulienka
9. apr 2010

moj muz ma 180 cm,jeho dvaja bratia su este vyssi,ale inak o nicom

iwusska
9. apr 2010

ahojte 😵
idem vas aspon pozdravit...zanulienka mas pravdu, ja som prisla takato rozcarovana z dovolenky v ESP, tiez som si predstavovala ze su tam same stelesnene idealy 😖 😀
inak vitam vsetky nove maminky 😵