• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahojte.. :grinning:
tak to teda potvrdzujem..skoro vsade samiii maly clovek..a ked niektory zas maju vysku,tak je to tiez extrem.. :sweat_smile:
mala som priatela(spaniela),5 rokou nam to vydrzalo..oni su taky mamickari...nemam s tade dobre spomienky..zili sme v jeho rodnom meste,aj z jeho celou rodinou,ktora ma mala rada,no okrem mamicky..baby, no hotova telenovela.. :confounded: ..tak som radcej ulovila slovaka s ktorym mame zalozenu rodinku a som stastna.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodnarky-moj chvalabohu nie je mamickovsky,skor naopak.ale zase svokra pride kazdy den na cely den :angry: .oni su styria bratia co si si asi aj sama videla,ze cim viac deti a cim vacsia familia tym lepsie,viac kriku,chaosu.... :sweat_smile: nikdy nechapali,teraz sa to uz naucili,lebo museli,ze ked mala spi,tak TICHO.ziadne kriky,hulakanie...islo ma vtedy roztrhnut.ale nam svokra financne vela pomaha alebo inym sposobom ci plienkami,ci my urobi velky nakup,stara sa.niekedy urobi sarapoty ohladu malej,chcela jej ako 2 mesacnej dat jest salco-kondenzovane mlieko,lebo plakala,ze je hladna.potom mi natrela malu coloniou (vonavka)z alkoholom,spalila jej celu kozu,vtedy som myslela,ze ju roztrhnem :angry: .odvtedy mala ma vzdy niekde cervenu kozu.niekedy si mysli,ze Elaia je jej dcera a nie moja a chce robit to co robila zo svojimi synmi,ale vtedy ju moj muz Oier velmi rychlo ukludni.poslednu sprostost mi urobila cca pred 4 tt,okupoala malu a hned ju zobrala von do zimy,potom,ze bola o 2 dni chora.som kricala o polnoci na manzela,ze chapem,ze ona nerozmysla,ale ze on? :angry: tak sa mi na druhy den ospravedlnila,ale co z toho,ked uz mala mi vracala od soplov.
9. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu-tak ty mas ten lepsi pripad..asponze mas muza pri sebe..to ten moj ex kazde pondelky rano odchadzal a prichadzal v piatok poobede..(pracoval na stavbe)a pametam si,ze este pred tym jak tam mal ist,bolo vsetko ok..mamicka velmi mila..rano,bolo to prvy krat ked tam odchadzal som ho odprevadzala,bolo asi 5h rano,rozlucila sa a ze idem si este na chvylocku lahnut..v tom sa rozleteli dvere na izbe ze:podme,podme!!!!tu sa spat nebude!!!ide sa makat!!!a bolo po milej mamicke.. :sweat_smile:
9. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodnarky-mi zostali otvorene usta.inak co tu mam kamosku mala ex priatela z barcelony aon tiez vkuse za mamickou.jasne,ze ona ako nevesta nebola dobra,bola leniva....tak sa nakoniec aj vdaka mamicke rozisli
9. apr 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nebola leniva..nemala som kedy..cez vikendy som pracovala ako casnicka na svadbach..od 15:00 do 04:00..a oni tam male svadby veru nemaju..od tych 600 ludi a vyssie..stalo sa niekedy,ze bolo aj 1500..a cez tyzden:rano od 7;00 oberat olivy do tej 14:00 a poto na 15:30 som robila sprievodkynu turistom..a ked neboli olivy,tak som zasa robila fotky pre turistou..najprv som ich odfotila,odisla do atelieru ich vyvolat a oni si ich potom odomna kupovali..ako pamiatka na vylet.. :wink: ale milej mamicke sa to zdalo stale malo a jedneho dna prisla,ze mi nasla pracu na piile..dobre pocujes.. :sweat_smile: ..na piile,kde su samozrejme len chlapy,lebo neviem aka zena by tam isla a co by tam robila?? :sweat_smile: :sweat_smile:
9. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre som sa zasmiala,ze na pilu.chcela ti len dobre,aby si si posilnila svalstvo :grinning: a preco sa tvoj ex neporozpraval z mamou alebo preco ste nesli byvat zvlast?ale na pilu? :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vodnárky, tak mimochodom, pri cirkulári som kľofla manžela :wink:
Kúpila som dom a bolo potrebné drevo popíliť, sused sa sľúbil aj so synom aj s cirkulárom. Sueda na druhý deň seklo a jeho syn šiel s iným susedom na pivko, tak som si zapla cirkulár a začala som píliť - júj ako synátor docupkal :grinning:
No a odvtedy dáva na mňa pozor, aby som si pri kálaní dreva ruku neodfaklila :dizzy_face:
9. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ježiši baby a to som sa ja stažovala na moju svokru to ked čítam toto tak som mala teda super svokru :confounded:
9. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodnárky že na pílu ty kokso by si bola chlapina teda :grinning:
9. apr 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanulienka ten príspevok o 9:16 :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspon si spokojná nie? :sweat_smile:
9. apr 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu- :grinning: takto si to zobrala do vlastnych ruk?? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme byvali zvlaast..jej dom bol 500m od nasho.. :sweat_smile: a odstahovat sa dalej?o tom nik nechcel ani pocut..a preto som inde a mam iny zivot..krajsi a ststnejsi.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak baby..ja som tam nesla..no co som otrok?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
9. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zbežne prčitane super temu ste nahodili :wink:
9. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zatial majt5e..a dobru noc vsetkym.. :wink:
9. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka-spokojna :wink:
10. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vsetkych.. :wink: dnes je u nas nadherne..takze poobede ideme cavargovat troska po slniecku.. :grinning:
10. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas teda fajne prsalo sme boli pozret vystavu terarijnych zvierat a este slniecko vtedy bolo a teraz zase svieti
10. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som ani nepozdravila ahojte :wink:
10. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj.. :wink: :wink: :wink:
10. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
už som doma. Vonku je aj tu pekne slnečno, ale chladný vietor :confounded:
10. apr 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo ste kde??????
11. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som sa dohrala s patkom on bol pašerák a ja policajt a som ho uveznila a poslala pred súd samozrejme že sme si role potom vymenili a aj na slepú babu to som sa teda narehotala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pašoval sliepky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj :wink:
Marianka super ste sa hrali :dizzy_face:
Ja som bola doobeda v škole, stihla som ešte na obed deti dať do postielok a keďže zaspal aj Luky (mm zaspí vždy keď ľahne :pensive: ), tak som si podriemala aj ja :dizzy_face: Potom sme boli na dvore, prišli sme domov na kúpanie, dala som im grísku a už spia. Takže mám voľno :sunglasses:
11. apr 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaasny den vsetkym.. :sunglasses: :grinning:
12. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky tak :wink:
12. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tu vcera mali krasne slniecko,tak sme cely den boli na zahrade a grilovali sme.. :sunglasses: ..mm mal meniny,tak sa aj troska oslavovalo.. :dizzy_face:
12. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj tak mu gratulujeme :wink:
Tu je dnes trošku zamračené. Ani sa mi von nechcelo vylizť. Deti idú spať, tak sa ozvem neskôr :wink:
12. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok