• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Zuzi....mozme....pri chorvatskom ramene som tam zachvilu...je to prechadzka tade.... :wink:
28. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a je to ,bude vecera zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: beriem ta za slovo... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus kludne,dohodneme sa kedy bude moj mm v praci a mozme,myslim to vazne :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tam inak chodim okolo 16,30,ked ma najmenej roboty :wink:
28. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi...aj pizzu robia?
28. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ano a vybornu, ja mam rada ked mi mm spravi taku dobru pikantnu s nivou :grinning:
28. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som k vám ešte nazrela... malý sa zobudil, zas bol celý mokrý ..spotený..myslela som, že bude zas grckať, ale nie...mm sa s ním trošku poprechádzal a zadriemal mu na pleci...pre istotu s ním zajtra zbehneme k doktorka..sa mi vidí, že tak divne glgá...viem, že keď deti boli bruško a vracajú...tak môžu mať angínu..len on nemá teplotu...tak radšej ho dám pozrieť
28. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ,ajoj,ale ani pri angine nemusi byt teplota,nasi to mavaju bez teploty
28. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zelam skore uzdravenie :slight_smile: ,cmuk
28. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzička ďakujem
28. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...prajem kludnu nocku!!!! :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
28. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik, za to sa nedakuje, je to normalna podpora a myslim, si , ze kazda z nas vieme, ze je to smutne ked je dieta chore,radsej ich vidiet vystrajat ako lezat chore,ale v kazdom pripade, nech je sikovnucko zdravy :wink: :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa s vami lucim, MM prave prisiel z prace a uy ma vyhana a mne sa uz nechce vytahovat notas, lebo o 3,30 vstavam,tak idem cumnut bednu a po polnoci haji, majte sa pekne, pa :slight_smile: :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: už spíte?
...tak vás aspoň pozdravím :wink: ...u našich som klábosila a kým sme prišli domov bolo po 8 a potom už ten nedeľno večerný kolotoč :frowning2:
...maródikovi Samkovi veľa zdravíčka :slight_smile: a nech choroba zlá pokoj mu dá :zipper_mouth: :zipper_mouth: cmuk-cmuk
zuzi ...aj ja ľúbim pizzu ...a 3 druhy syra je mňam-mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cicuš...dnes sme kuki počasko v chorvátsku a už okolo 8.7 je tam 30stupňov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...Marek to našiel nejako cez chorvatske.cz a tam potom cez web-kameru na Hvar :confused: ...a bola tam predpoveď od dnes až do 11(to je na 14dní?)...zajtra to lepšie kuknem :wink:
iwuš...sa mi s tebou snívalo,ale škaredý sníček :frowning2: dávajte si pozor :wink:
28. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka ahoj, tu som...... :wink: :wink: :wink:

Ja som tiez mala roky dozadu dobre stranyk chorvatskeho pocasia aj s webkami, ale to by som sa musela hrabat tyzden v zalozkach, aby som to nasla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta vy dnes ficite my sme este boli u svokri a aj kmotru sme mali po ceste nestiham vas ani citat :frowning2: zajtra mam priimacky ta mi drzte prsty aby som to zvladla :dizzy_face:
28. jún 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.meteoonline.be/
toto je ono :slight_smile: ...dúfam že sa mi to podarilo :grinning:

emily...už od teraz ti ich budem držať :wink: ...ale ako budeš potom písať :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka, tak tuto stranku este nepoznam...dobre vediet... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kde som ta ja nasla, isla som si citat taku smutnu temu a tam nasa bodecka vcera pisala.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Emily....tak zajtra vecer pijeme????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: ...sem tam im tam nakuknem,ako sa im darí :wink: ...hlavne keď ma chytí depka :cry:
28. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka....aj ja to tam sem tam precitam..... :cry: :cry:
Dokonca tej jednej chlapcek mal srdcovu vadu... :cry:
28. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...musia to byť strašné stresy :frowning2: a hlavne strach ako to dopadne...ale sú to veľmi silné žienky :wink:
28. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka....vzdy si poviem, ze tam uz nekuknem, ale aj tak tam raz za cas nos strcim.... :grinning:
28. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo vy sovy dve? :grinning:
bodečka dúfam že sa ten tvoj sen splní v opačnom zmysle... :confounded:
28. jún 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu hu huuuuu....... :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicaaaa :grinning: :grinning: :grinning: nehukaj na mňa :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: zvedavé sme...a ako sa darí tej kočke Amy/neviem či si dobre pamätám meno(čo má dievčatko s leukémiou-aj o nej som si zvykla prečítať...tiež veľmi silná mamina :slight_smile:
...no idem do spršky a pre pokoj v rodine by som mala ísť :grinning: veď vieš :grinning: :grinning: :grinning: lebo padne polnoc a antikoncepcia sa začne sťahovať do spálne...možno tam už je :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

...ešte dva dni vstávať do školy :frowning2:
28. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka..s amiou sa poznam osobne, lezala u nas s Dorotkou, ked som este nebola tehotna a zostali sme stale v kontakte....maju sa fajn..... tu mozes sledovat je pribeh: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=62643
28. jún 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ty si nebola na kardio?...či Dorotka má aj zo srdiečkom problémy

iwi...skúsim v snári pohľadať :wink: ...to som predtým v správach kuki o nejakých splašených konňch na jánskych nociach :frowning2:.... aj u vás sú záplavy?
28. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som o nich čítala...človeka to fakt chytí za srdce... :frowning2:
28. jún 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok