Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
28. jún 2009

Zuzi....mozme....pri chorvatskom ramene som tam zachvilu...je to prechadzka tade.... 😉

zuzadlo
28. jún 2009

no a je to ,bude vecera zdarma 😀 😀 😀

cica13
28. jún 2009

Zuzi.... 😀 😀 😀 😀 beriem ta za slovo... 😀 😀 😀

zuzadlo
28. jún 2009

cicus kludne,dohodneme sa kedy bude moj mm v praci a mozme,myslim to vazne 🙂

zuzadlo
28. jún 2009

ja tam inak chodim okolo 16,30,ked ma najmenej roboty 😉

cica13
28. jún 2009

Zuzi...aj pizzu robia?

zuzadlo
28. jún 2009

cicus ano a vybornu, ja mam rada ked mi mm spravi taku dobru pikantnu s nivou 😀

aadula
28. jún 2009

som k vám ešte nazrela... malý sa zobudil, zas bol celý mokrý ..spotený..myslela som, že bude zas grckať, ale nie...mm sa s ním trošku poprechádzal a zadriemal mu na pleci...pre istotu s ním zajtra zbehneme k doktorka..sa mi vidí, že tak divne glgá...viem, že keď deti boli bruško a vracajú...tak môžu mať angínu..len on nemá teplotu...tak radšej ho dám pozrieť

zuzadlo
28. jún 2009

adulik ,ajoj,ale ani pri angine nemusi byt teplota,nasi to mavaju bez teploty

zuzadlo
28. jún 2009

a zelam skore uzdravenie 🙂 ,cmuk

aadula
28. jún 2009

zuzička ďakujem

cica13
28. jún 2009

Aduli...prajem kludnu nocku!!!! 🤐 🤐 🤐 🤐

zuzadlo
28. jún 2009

adulik, za to sa nedakuje, je to normalna podpora a myslim, si , ze kazda z nas vieme, ze je to smutne ked je dieta chore,radsej ich vidiet vystrajat ako lezat chore,ale v kazdom pripade, nech je sikovnucko zdravy 😉 🙂

zuzadlo
28. jún 2009

tak sa s vami lucim, MM prave prisiel z prace a uy ma vyhana a mne sa uz nechce vytahovat notas, lebo o 3,30 vstavam,tak idem cumnut bednu a po polnoci haji, majte sa pekne, pa 🙂 🙂

bodka13
28. jún 2009

😕 už spíte?
...tak vás aspoň pozdravím 😉 ...u našich som klábosila a kým sme prišli domov bolo po 8 a potom už ten nedeľno večerný kolotoč ☹
...maródikovi Samkovi veľa zdravíčka 🙂 a nech choroba zlá pokoj mu dá 🤐 🤐 cmuk-cmuk
zuzi ...aj ja ľúbim pizzu ...a 3 druhy syra je mňam-mňam 😝
cicuš...dnes sme kuki počasko v chorvátsku a už okolo 8.7 je tam 30stupňov 🙂 🙂 🙂 ...Marek to našiel nejako cez chorvatske.cz a tam potom cez web-kameru na Hvar 😕 ...a bola tam predpoveď od dnes až do 11(to je na 14dní?)...zajtra to lepšie kuknem 😉
iwuš...sa mi s tebou snívalo,ale škaredý sníček ☹ dávajte si pozor 😉

cica13
28. jún 2009

Bodecka ahoj, tu som...... 😉 😉 😉

Ja som tiez mala roky dozadu dobre stranyk chorvatskeho pocasia aj s webkami, ale to by som sa musela hrabat tyzden v zalozkach, aby som to nasla.... 😀 😀 😀 😀

emily333
28. jún 2009

ta vy dnes ficite my sme este boli u svokri a aj kmotru sme mali po ceste nestiham vas ani citat ☹ zajtra mam priimacky ta mi drzte prsty aby som to zvladla 😵

bodka13
28. jún 2009

http://www.meteoonline.be/
toto je ono 🙂 ...dúfam že sa mi to podarilo 😀

emily...už od teraz ti ich budem držať 😉 ...ale ako budeš potom písať 😕 😀 😀 😀

cica13
28. jún 2009

Bodecka, tak tuto stranku este nepoznam...dobre vediet... 😀 😀 😀 😀
a kde som ta ja nasla, isla som si citat taku smutnu temu a tam nasa bodecka vcera pisala.... 😵 😵 😵

Emily....tak zajtra vecer pijeme????? 😝 😝 😝 😝

bodka13
28. jún 2009

☹ ...sem tam im tam nakuknem,ako sa im darí 😉 ...hlavne keď ma chytí depka 😢

cica13
28. jún 2009

Bodka....aj ja to tam sem tam precitam..... 😢 😢
Dokonca tej jednej chlapcek mal srdcovu vadu... 😢

bodka13
28. jún 2009

...musia to byť strašné stresy ☹ a hlavne strach ako to dopadne...ale sú to veľmi silné žienky 😉

cica13
28. jún 2009

Bodka....vzdy si poviem, ze tam uz nekuknem, ale aj tak tam raz za cas nos strcim.... 😀

iwusska
28. jún 2009

čo vy sovy dve? 😀
bodečka dúfam že sa ten tvoj sen splní v opačnom zmysle... 😖

cica13
28. jún 2009

hu hu huuuuu....... 😀 😀 😀

iwusska
28. jún 2009

cicaaaa 😀 😀 😀 nehukaj na mňa 😀 😀 😀

bodka13
28. jún 2009

😀 😀 😀 zvedavé sme...a ako sa darí tej kočke Amy/neviem či si dobre pamätám meno(čo má dievčatko s leukémiou-aj o nej som si zvykla prečítať...tiež veľmi silná mamina 🙂
...no idem do spršky a pre pokoj v rodine by som mala ísť 😀 veď vieš 😀 😀 😀 lebo padne polnoc a antikoncepcia sa začne sťahovať do spálne...možno tam už je 😉 😀 😀 😀

...ešte dva dni vstávať do školy ☹

cica13
28. jún 2009

Bodka..s amiou sa poznam osobne, lezala u nas s Dorotkou, ked som este nebola tehotna a zostali sme stale v kontakte....maju sa fajn..... tu mozes sledovat je pribeh: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=62643

bodka13
28. jún 2009

...a ty si nebola na kardio?...či Dorotka má aj zo srdiečkom problémy

iwi...skúsim v snári pohľadať 😉 ...to som predtým v správach kuki o nejakých splašených konňch na jánskych nociach ☹.... aj u vás sú záplavy?

iwusska
28. jún 2009

aj ja som o nich čítala...človeka to fakt chytí za srdce... ☹