• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
pobre chico :wink: .
my mame super pocasie,teplucko
26. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siii muy pobre... :wink: :grinning: los hombres??no conosco i no lo creo a los homres-pobres.. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
to pocasicko ti aj docela zavidim.. :angry: :wink: ..my,ked budem chcet sa ist kupat a opalovat,tak budeme musiet ist niekam na dovolenku,lebo tu to nieje mozne.. :frowning2: ale v pohode..tesime sa zo zivota,tak jak to ma byt.. :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
que mala eres! :wink: .ja by som asi nevedela zit v irsku,nevedela by som si zvyknut na chladne pocasie
26. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ..yo no soy mala..yo soy muy lista! :grinning: :grinning: :grinning:
aj nam trvalo,nez sme si zvykli..ale teraz,uz po 5 rokoch to uz prezivame lepsie,ako na zaciatku.. :dizzy_face: ale zmena to bola riadna..zo spanielska,kde v lete sme mali medzi 40-50 stupnove horucavy,sup do irska,kde sa tesia,ked je tu 20 stupnou.. :sunglasses: :grinning:
26. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no táák prekladajte neviem o čom píšete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

vodnárka to vy tak lietate po svete? zo špan. do írska je riadny skok
26. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka co sme pisali po espana to iste aj po slovensky,nemboj :wink:
26. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja sa pridám k španielčine - Yo tengo dinero :wink:
Neviem, či som to napísala správne, ale je to jediná veta, ktorú som si po niekoľkých mesiacoch čítania španielčiny pre samoukov zafixovala pred rokom :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Preklad by mal byť: Potrebujem peniaze :grinning: :grinning: :grinning: )
26. apr 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu-ja mam peniaze,potrebujem peniaze-necesito dinero :wink: a ked potrebujem vela penazi-necesito mucho dinero :slight_smile:
26. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zani :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je na mňa moc :wink: :grinning: Niečo ľahšie nemáš v talóne?
26. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ináč to je ešte dobre, že som nešla s tým do zahraničia - by teda kukali na mňa ako na šialenú, že čo to do éteru vytrubujem :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tatolu...ty si dobra...teraz som sa pobavila.. :grinning: :grinning: :grinning:
inak vas zdraviiim.. :sunglasses: :wink:
27. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka-medzi spanielskom a irskom bol taky 3 mesacny oddych na slovensku.. :wink:
27. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstav si,ze pride tatolu do espana a povie -yo tengo dinero.vies kolko kamaratov by mala vedla seba?
27. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
miliardu a miliardu..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale keď ste ma zrušili, že sú nízky, tak to asi roztrubovať nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vsetci su taky..najdu sa aj sem-tam vysoky fesaci.... :sunglasses: :grinning:
27. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže tú vetu nemusím zabudnúť a použiť v správny čas? No ale keď zistí, že nie je pravdivá, tak neviem neviem, čo bude ďalej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak potom pouzi...los tiene mi madre...!!!!(ma ich moja mama)... :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm a keď sa potom zahľadí do nej :confused:
27. apr 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na toto nemam odpoved.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu-tak smola
27. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne slnecne rano prajem,hlavne v studenom irsku :wink: .co budete dneska porabat,ja uz neviem co robit vkuse to iste,do obchodu,navarit,ist von z malou.......stereotyp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeeeee ranko aj tebe zanu a vsetkyyyym... :wink:
zanu-ja som na tom stejne...ale dnes idem aspon vybavovat veci okolo auta a potom vecer na 18:00 do skoly..
tak rada by som si skocila s tebou na "cafe con leche".. :sunglasses: :grinning:
28. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yo tambien,pero....no tienes tiempo y ahora hace mucho calor,pero mucho :wink: .u nas je take sk..v..ne teplo,ze som bola chvilku na balkone a uz som sa opalila podla tricka.idem si urobit salat,vodnarka asi budes poznat-lechuga,tomate,cebolla,atun...
(paradajky,cibula,salat,tuniak)
28. apr 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaam..doteraz si ho robievam na veceru.. :grinning:
na tie horucavy sa velmi dobre pametam..neviem,ci som ti uz spominala,ale ja som zila medzi Sevillou a Malagou en uno puevlo que se yama Pedrera..(v Pedrere) a my sme tam mavali tak 48-50 stupnou..asi 50km od nas bolo mestecko,kde cesta nebola s asvaltu,ale z kamenou a ked si rozbila vajicko,tak sa ti normalne urobilo volske oko.. :sweat_smile: ..takze.....disfruta el sol!!!!(vychutnaj si slniecko).. :grinning: :grinning: :wink:
28. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my byvame na severe,takze mame cesty z asfaltu :grinning: a tiez az take teplo nie je a comu sa velmi tesim,ze aj ked cez den je velke teplo uz okolo 20.00 sa ochladi tak,ze potrebujes svetrik.takze sa uplne super spinka.
28. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas fajn...no neviem si predstavit,co by som tam teraz robila aj s malou.. :sweat_smile: ..ked ja sama som mala v noci take problemy zo spankom,ze som si lihala na zem,na studenu dlazbu a cela noc bola vlastne len o tom,ze som sa neustale prevracala a hladala studene miesto,lebo uz aj ta dlazba mi bola tepla... :sweat_smile: ..no katastrofa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... :wink:
ospravedlnujem sa za chyby.. :wink: :wink: :grinning:
28. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tom mala ja,ked sme boli v barcelone az nadranom sa ochladilo,mala tam velmi trpela z toho tepla
28. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :grinning: ako sa dnes mame??? :wink:
30. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,boli ma hlava od vcera :unamused: ,mame zamracene,takze mozno z pocasia som jako by ma niekto zmlatil.ci ktovie ci ma muz v noci nebije? :grinning:
30. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok