Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
30. apr 2010

vies,ze aj ja sa citim od vcera nejak divne??hlava ma sice neboli,ale som nejaka podrazdena.. 😖 tiez tu mame zamracene..tak dohovie... 😕 ........... 😉

marianka79
30. apr 2010

ahojte 🙂 tak to je asi s toho popola sype sa nam na hlavy 😅 aj ja som podrazdena od vcera 😖

zanulienka
30. apr 2010

to je uz ta staroba,depresia,naladovost.... 😀

marianka79
30. apr 2010

ale ale zanu aké staré mladé sme 😉 a depku zahod za hlavu ved život je krásny 😵 a to že máme občas naprd náladu beriem ako samozrejmost ved po každej búrke vyjde slnko 🙂 😵

marianka79
1. máj 2010

ahojte zdravím vás do pekného prvomájového slnečného dna 😵 vonku je super nasadím korčule a idem na slaviu si pošportovat tak papa 😉

tatolu
1. máj 2010

Krásny prvomájový slnečný dníček aj od nás 😉

vodnarky
3. máj 2010

ahojteee.. 😀
aky bol vikend? 😉 "burka"uz je nedohladne...dnes mam super naladu.. 😎 😀

vodnarky
3. máj 2010

hellooooo...maminky...kdeze ste vsetky?? 😕

zanulienka
3. máj 2010

caf,ja tuuu.mame hnusne pocasie,vkuse prsi s prsi

marianka79
4. máj 2010

ahojte.......nejak to tu viazne.........zacal nam maj lasky cas dnes je vonku prijemne od rana mna caka nocna takze si tu lezim v postielke a snazim sa zaspat aspon nachvilku pes ma tu budil ale aj on uz spi tak aj ja idem papa

zanulienka
4. máj 2010

nezavidim nocnu 😅 ,nie je nic horsie ako pracovat v noci.

vodnarky
4. máj 2010

ahojte.. 😀
tiez ti ich nezavidim..brrrrr... 😝 to mas asi cele dni otocene..nie?viem,ze niekedy nemame na vyber.. 😖 ........ 😉
my tu mame prave aprilove pocasie..10x zaprsi a 10x aj slnko vyleze..no odveci..clovek ani nevie co na seba a ci vobec sa ma niekam aj chystat.. 😉

marianka79
4. máj 2010

vodnarka tak to teda hej a este k tomu som neni dobre vyspaná tak si urobím silnú kávu aby som vydržala do rána inak u nás je pekne i ked nesvieti slnko je fajn 😉

zanulienka
5. máj 2010

ja o rok tiez budem musiet nastupit do prace kde su 3 smeny,ine moznosti tu ani nie su.sice zatial mame v prenajme jeden bar,ale nechcem tam cely zivot kukat na alkoholikov 😝

vodnarky
5. máj 2010

pekny den prajem.. 😀
marianka-tebe prajem dobru noc.. 😉 😉
zanu-a podavate k pivecku aj tapillas??(neviem ako sa to presne pise).. 😅 😉

marianka79
5. máj 2010

paneboze tak tato nocna mi zobrala 10rokov zo zivota hroznè zaspavala som tam po stojacky az mi zle bolo taka som bola nevyspata a teraz sa ne a ne vykotit z postele normal rozmyslam ze nedojdem zajtra na rannu
Zanu inak to by ma bavilo obsluhovat ludi len v nejakom slusnom podniku
Vodnarka dakujem rano som zaspala za sekundu inak niekedy sa mi po tychto nocnych stane ze rano susedov zdravim dobry vecer hlavne v zime ked je rano tma a ti kukaju na mna jak na ozralu 😀

vodnarky
5. máj 2010

😀 😀 😀 ..no ty susedia sa musia pekne bavit.. 😀 😀 😀
ak sa tak strasne citis,mala by si si troska oddychnut..nocne robit neni sranda..si pametam,ked mm robieval nocne,tak ten nielenze nemal ziadnu energiu,ale este bol aj bledy,ziadna zdrava farba,az s tym nakoniec skoncil.. 😉

zanulienka
5. máj 2010

co je tapillas?u nas take nie je.ten bar je v malej dedinke kde zije 300 ludi,nic tam nie je okrem kostola a nas 😀 .samy stary mladenci.bohaty,ale blby 😝 ,nie domy,ale vily.vacsinou vzdy organizuju vecery ci obedy pre 20 ludi,takze obskakovat okolo nich a zase nevedia kedy odist,odidu rano o 6.00 a o 10.00 sa hlasia na pivko alebo vinko. 😠

zanulienka
5. máj 2010

dneska sme cakali s dcerou dalsie dve bosorky,kym pridu zo skoly a zbehlo sa pri jednom aute vela mladych,co vyzeraju ako punk s rock a este neviem co pomiesane,proste otras.vlasy vsetky farby...katastrofa.potom odbehli,medzitym aj baby prisli a kricali namna,ze mam prist,ze jedna macka rodi.lenze sa jej maciatko zaseklo,pravdepodobne zadusilo.a ty chlapci sa jej pokusali pomoct,odbehli pre gumenne rukavice,predsa len macky su nakazlive a uz velmi smrdela.taky boli zlaty ty chlapci,tahali jej tu macicku von,horko tazko vytiahli.a to fakt su taky chlapci co hadam sa ani vlastnej matke na ulici nepozdravia.som prijemne sokovana

marianka79
5. máj 2010

vodnarky už sa to rieši som tam osmy rok a nehodlám tam nehat zdravie už som mala zápal močovej platničky som prechladla lebo ked robím je mi horko a ked otvoria bránu zima jak šlak a ja dostala také bolesti a 40 horúčky z toho a to už nedopustím takže odchod odtial 😠 veru oddych mi chýba 😒

vodnarky
6. máj 2010

ahojte... 😀
zanu-tapilla je take male obcerstvenie,ktore je zadarmo,ked si objedna niekto pivko,alebo vinko..atd...podava sa napr.kusok z tortille,alebo nejake carne con salsa i pan....je viac moznosti,to zalezi od majitela a jeho kuchyni..a tam kde som zila ja,sa taketo chutovky podavali skoro v kazdom bare..dala som si 3 poharky vinka a hned som bola aj najedena... 😉 😀

marianka-ze osmy rok????? 😅 tak to si teda hodne vydrzala...veru je najvyssi cas na zmenu... 😎 neviem sice co tam robis,ale podla toho co pises sa tam uplne nicis...nieco kludnejsie by ti prospelo... 😉

zanulienka
6. máj 2010

vodnarky-nemame tu take,ze zadarmo.za vsetko sa plati😅 ,za tortillu,gildas,vsetko...

zanulienka
8. máj 2010

vodnarka-kocka z ktorou mam v prenajme bar si vypyta aj od mamy,ci sestry peniazky za kavu.tak,ze zadarmo? 😅

tatolu
8. máj 2010

Zanu a koľko tam mávate klientov? Lebo ak je tam takých 10-20 ľudí po celú dobu, tak to by som si aj ja pýtala aj od rodiny - možno 😔 . Ale ako sa poznám, tak nie 😀 -ja by som prerobila aj gate 😝

zanulienka
8. máj 2010

tatolu-cely den je plna p..a ludi az do rana.ale od rodiny zobrat peniaze za kavu?par centimov zobrat este aj od priatela,mamy,sestry..akoze nechapem.ina mentalita 😅

marianka79
9. máj 2010

zanu no všelijaký sme moja mama robila v reštike a všetko sme mali zadara 😉 😝 no nie až tak ale dostávala lístky a nestíhala ich mínat tak sme ich chodili prejest 😀 ale aj jej kolegovia nám vždy dávali raz tolké porcie 🙂

zanulienka
10. máj 2010

ved aj ja davam manzelovy kavu,ci detom nieco zadarmo.a ked pride svagrina mojej kolegyni sestra ja si nepytam peniazky,ved by som sa prepadla od hanby

marianka79
11. máj 2010

baby ja som sa tak nazrala bleee mali sme bryndzove halusky mnaaaaam so slaninkou 😅

vodnarky
12. máj 2010

ahojte zienky... 😀
mam chvylku casu,kym pojdem do skoly,ze nakuknem troska co mate noveho?? 😉 😉

marianka79
13. máj 2010

co mame moveho??? Roldor mi idu robit asi len to mam nove 🙂