• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no ako vidím tak táto téma je pasé prečo? kde ste všetky? haloooo

končne si nájdem čas na vás a vás tu niet haloooooo :astonished:
9. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no tu v 30ničkach sa úúúplne otočila zostava...všetky zdúchli o súkromnej skupiny?? pár týždňov sa tu človek neukáže a toto... :sunglasses: Tak vás všetky pozdravujem! :slight_smile: Maca, zatiaľ nie sme pasééé, neboj!
9. jún 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to tuším vymrelo cicky :frowning2:
20. jún 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tridsiatničky, stále nikto nič??? :unamused: Marianka79, aspon ty sa ukáž :sunglasses:
20. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukazala som sa ale uz vsetky hajate :wink:
20. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraviiiim vas maminky.. :grinning: ..
dlho som tu nebola,mala som skusky a potom sme este malovali cely dom..tak som mala toho dost,ze vecer som bola rada,ze som a ked som si lahla na gauc,tak sa mi ani palcom na nohe nechcelo pohnut.. :wink:
a inak ako sa mate?? :sunglasses:
22. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja sa mam super
22. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani by simi neverila marianka ake tu v irsku mame leto..jednoducho kraaaaaasne... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
iiiri sa s toho nevedia spametat..a nas cudzincou to len tesi.. :grinning: :grinning: :grinning:
ked to takto pojde dalej,mozu zacat stavat kupaliska... :wink:
22. jún 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky tak to ideeeeem do irska lebo tu je spatno
22. jún 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka-juuuuj,budem sa tesit.. :grinning: ..dame kafiiicko.. :sunglasses:
23. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanu-donde estas??? (kde si ??) :sweat_smile: :wink:
23. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste kto??? :confused: to ste všetky v SS? :unamused:
1. júl 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marianka-uzivame si pocasicko... :sunglasses:
6. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky ale to i ja si uzivam :sunglasses: :slight_smile: veru konecne teplucko a konecne aj na dovolenku idem dalej ako len na slovensku............ Tak sa tesim a aj patko :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ale popri tomu si aj na kona najdem cas :wink: tak papa
6. júl 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky a kolko je tam u vas stupnov???
6. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79
dnes sme to mali skarede,ale inak je tu okolo tych 22-25 stupnou..je to fajn.lebo neni zima,ale ani dusno..tak fajne a aj opalovat sa da.. :sunglasses: :wink:
tak si to teda pekne uzite na tej dovolenke.. :grinning: ...to my tento rok nic.. :rolling_eyes: ..ale zasa sme si spravili inu radost..kupili sme si auticko.. :grinning: :wink: ..tak to tento rok prezijeme aj bez dovolenky.. :dizzy_face:
6. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :grinning:
nikdo-nikde?? :sweat_smile: pekne si to uzivate.. :wink:
8. júl 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 tak to celkom suhlasim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , uz mas po dovolenke? my uz - ZIAL, ano :frowning2: A kam sa podeli vsetky babule z tejto temy? vsetky sa nechali zamknut v ss? :slight_smile:
21. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao ahoj idem teraz v piatok sa teším len patko má angínu tak sa lieči :frowning2:
21. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao a ako bolo na dovče? kde ste boli? :sunglasses:
21. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my sme boli v chorvatsku - to je taka overena tutovka, ze ta nesklame ani more, ani plaza. My sme boli na ostrove Vir, bolo tam pomerne pekne, ale plazu sme si hladali, kym sme nasli taku, co nam vyhovovala. to je zase vyhoda, ze sme boli autom. :slight_smile: A s tou anginou, to som uz tiez kedysi prezila...sli sme s liekmi do tej horucavy, ale decka to zvladnu a more povazujem za najidealnejsieho liecitela...a do piatku sa ti da maly dokopy, neboj. :slight_smile:
Vy idete kam?
21. júl 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao ahoj my ideme na ostrov brač mesto supetar ideme autobusom patko tu drví playstation tak to nie je až také hrozné ale lieky berem
a ako si to zvládla s tromi detmi? :dizzy_face:
21. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 no normalne!! :grinning: Ako aj doma...tretina dovolenky za sporakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale boli sme 20 clenna partia 5 aut, takze nalada bola skoro stale super :slight_smile: Decka sa vyblaznili, rodicia tiez, bola aj telka, ked bola nejaka kriza a inak fakt dobre. Skoda jedine, ze som nemala nejaku kucharku so sebou (myslim zivu :grinning: :grinning: :grinning: ) Lebo v nasej rodine to nefunguje, ze "sak v teple vobec nechuti jest" :sunglasses:
Brac je krasny, nebola som tam nazivo, ale znami chodili do Supetaru x rokov jak na klavir :grinning:
21. júl 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao čóóó varit na dovolenke? :confused: no tak to ja patrím medzi takých že nechutí cez dovolenku jest maximálne jedno jedlo denne a potom len sprostosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a išli ste na blind? alebo cez cestovku?
21. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snazite sa o babetko?
Na nasich strankach najdete vela zaujimavych produktov, ktore by Vam mohli vo Vasom snazeni pomoct.
Kliknite a presvedcte sa :wink:
www.otehotnenie.sk
21. júl 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééé tak už len 10 hodín do odchodu na dovču a zajtra dobijeme ostrov Brač hurááááá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: snád sa nevyplnia prognózy počasia a bude slniečko :confounded:
23. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @marianka79 , maj sa tam pekne, pozdravuj more!! :slight_smile: :slight_smile: , neboj, pocasie sa este aj 2x zmeni, s tym sa dopredu nezatazuj. Uzite si to (s klimou aj bez klimy... :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ako sa pise v teme) Ja sa tam radsej nevyjadrujem, lebo by som sa isto nechala uniest a napisala, co by sa ostatnym nepacilo, ktore NEMOZU bez klimy vobec EXISTOVAT ...och jooj.
23. júl 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao :grinning: :grinning: :wink: Ja teraz jazdím na maminom aute a to je bez klímy :wink: :wink: a dakujem velmi pekne :slight_smile: na počasko nemyslím a keby aj pršalo beriem karty my sa už nejak zabavíme :sunglasses: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79
zdraviiim.. :grinning: ..to s tymi zenami..suhlasiiiim... :wink: ..sme fakt coraz krajsie a krajsie.. :wink: :sunglasses: :grinning:
27. júl 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok