• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Zdravim všetky maminečky :slight_smile:)
Nebola som tu veeeeeeeeeeeeeeeelmi dlho, ako vidim aj stranka sa tu upravila ...
Aj babinky sa tu pomenili....
Tak som tu zas ako nova. :grinning:
Pekný večer.
28. júl 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lekynka...stara, nova, hlavne, ze si zase tu!! :slight_smile: :slight_smile: Dievcata sa urcite pozatvarali do sukromnej skupiny, tak preto sa ti to takto zda...ja som bola tiez prekvapena, ked som sa tu ocitla po dlhsom case :wink: :wink:
29. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ano, a uz tu asi ani nechodia.
Ďakujem za privitanie :sweat_smile:
Pekný deň.
29. júl 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lekynka aj tebe....kupila som na trhu 5kg marhúľ, tak sa idem do nich pustiť. Potom navarím, nech majú prázdninujúce deti čo jesť, nech mi nezahynú od hladu zajtra :slight_smile: Tu je dnes konečne slnečno, ale stále chladno...zajtra máme ísť hrať plážový volejbal, tak dúfam, že už nebude pršať a neomrznú nám v tom piesku paty :grinning: :grinning:
29. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mas co robit :dizzy_face: (marhule)
Čo dnes dobreho varis ????
Daj tip na zajtra :wink:
To v Bystrici mate plaž ?????
Wau, to by som brala .... :grinning:
U nas prsi ...... :fearful:
29. júl 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lekynka plaz je vyrobena za plavarnou na sezonu, da sa tam aj posediet, hra hudba, pre deti atrakcie a aj sprchy, na vikend slubili aj bazenik pre deti, takze ja mozem hrat a dievcata sa mi tam blaznia :slight_smile:
marhule som nakrajala a zasypala cukrom, dnes by som z nich mala navarit dzem, len neviem, ako to postiham, ked o nejakej 4 len z roboty dojdem...Varila som skoro do polnoci...lebo som musela este bezat na zahradu, potom prisli svagrovci a bolo hadam 9 hodin, kym som sa do toho pustila. Francuzske zemaky a polievku.
A dnes prsi a prsi... :angry: :angry:
30. júl 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wau, ty si šikulka :grinning:
U nas je horuco a pali a pali a pali ...
Aspon si trosku oddychnes a zrelaxujes na plazi, ked pojdete ....
Dik za tip ....
Pekný den ..
30. júl 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,môžem sa pridať?Vekovú hranicu splňam :wink:
30. júl 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.aj ja splnam vekovu hranicu.som tu nova.kdo chce nem mi napise. budem rada lebo to tu este nepoznam
30. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@00vladka00 no tak ahoj,ja tiež nemám nikoho s kým by som mohla občas pokecať.Ako pozerám tak máš tiež dve baby.Tá staršia je už školáčka?
31. júl 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky.. :slight_smile:
ako sa mate???mala mi spinka,tak ja len tak,ze troska pokecame.. :dizzy_face:
31. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: A to moje slniečko nie a nie zaspať :frowning2: neviem čo sa deje,ale už druhý deň hrúúúúúúúúza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to spávala 2hod. do obeda a 2 po obede.No a v noci aj každú hodinku cucká prso :stuck_out_tongue_closed_eyes: žeby zúbky?
31. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13
moze byt..u nas to boli vzdy zubky,co sa tykalo vsetkeho.. :rolling_eyes: ......... :wink:
31. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no zatiaľ máme len dva,takže sa mám načo tešiť :angry: tej staršej dcérke ani neviem ako rástli no skrátka super.zrazu bola zubatá.No a Ninka nechce ani cumlík aby si trošku tie dasienka masírovala a tak stále dudká prso ááách jo!
31. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky už to začalo,musela som ísť dať cucnúť :wink:a teba ako daleko odvialo neni ti niekedy smutno?či už si si zvykla?
31. júl 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13
veruze je mi smutno za zbytkom rodinky.. :frowning2: ..ale neni to zas take strasne,lebo tu mam dve sestri,muza a dcerku.. :grinning: ..a ty si odiakial?ja som inak z Bratislavy.. :wink:
1. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13
inak bud rada,ze ti nechce cumlik,nebudes muset oducat.. :wink: ..a kusatka nechce?ta nasa kusatka nemohla ani citit..o to to bolo horsie..ale zas aby som neprehanala,musim povedat,ze zas take strasne to nebolo,ako u inych deti.. :dizzy_face: :wink:
1. aug 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no tak to máš super že tam máš niekoho z rodiny!Ja som bola pred 17timi rokmi v Nemecku ako oper 3.roky a to bola hrúza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to neboli ani mob.tel. ani internet,takže ja som fungovala pero,papier a pošta.No a som od Prievidze a dneska tu bolo nádherne :slight_smile: No a tá moja kuše asi všetko čo jej príde pod ruku :slight_smile: A čo ty si ešte na "dovolenke",ale pracuješ?
1. aug 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13
jak fajn,ze tam na slovensku mate krasne slniecko..urcite je vela moznosti v takom krasnom pocasi,urobit detom pekny program.. :sunglasses: ....to nam tu prsi a prsi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..uz to trva nejake tie 3-4 tyzdne,co sme sa doopalovali.. :confounded: ..
inak som este z malou doma,do skolky tu nastupuje nabuduci rok.. :wink: ..tazkze si to este spolu uzijeme.. :grinning: :dizzy_face:
inak pred tymi 17 rokmi to muselo byt ozaj tazke,bez mobilou,bez internetu..ani si to teraz neviem predstavit,ako by som tu fungovala.. :sweat_smile: ...ale raz sa urcite vratime domov..lebo ako sa hovori..doma je doma.. :dizzy_face:
2. aug 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky tak to počasie ti nazávidím :frowning2: nemám rada dáždˇ...no tak to si ten rok ešte vychutnaj,lebo ujde ani nebudeš vedieť ako :angry: mne tie 3.roky pri Lucke ušli ako voda,ale zato teraz si to fakt užívam :sunglasses:Vôbec sa nestresujem a stihááááááááááám aj teraz som dopiekla tortu,muž má dnes narodeniny ,tak prekvapko... kedˇpríde z práce trošku oslavíme :grinning: A tvoj muž je tiež Slovák ?čííí?
2. aug 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute....tak sa to tu opat rozrasta, to je fajn :slight_smile:
@janca13 ...sikulka s tou tortou...vidis, ja som zase asi opacny pripad, ja to mam tak, ze musim stihat milion veci, potom niektore nevyjdu, tak som z toho nestastna, ale den ma len 24 hodin, takze sa neda nic robit. A kedze som aj pracujuca a este aj studujuca, tak to nemusim viacej vysvetlovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ozaj!!! aj ja som bola v rokoch 92-94 v nemecku robit :grinning: :grinning: Neboli sme spolu?? :grinning: :grinning:
3. aug 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao no tak ty pracuješ,študuješ a ešte by si chcela aj piecť?????Vedˇto by si musela byť prinajmenšom "Supermanova"príbuzná :grinning: :grinning: a možno sme sa aj stretli....ja som bola v Deggendorfe a v 2008 aj s manželom v Donaworte a pozerám,že máme skoro rovnako staré dcérky,moja bude mať 11 v októbri
3. aug 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdraviiim maminky.. :slight_smile:

@janca13
aka bola oslava?prekvapko urcite potesilo..ze?? :wink: :grinning: ..mnamky-mnam..asi urobim aj ja tento vikend,len tak, alespon tu trasenu tortu..ta je rychlo..poznate??? :wink:
inak moj drahy je slovak z tej istej casti Blavy ako ja a chodili sme spolu do tej istej skoly.. :sunglasses: :wink:
3. aug 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao
pozeram,ze ty uz si taka dobre zabehnuta mamina.. :wink:
3. aug 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky to bola len taká oslavenočka ,ale potešila :slight_smile: a trasenu teda fakt nepoznám hodˇrecept,vedˇto už len ten názov ma láka,to musí byť niečo na formovanie postavy! :grinning: ...a to by sa mi zišlo!!!!!!!!! ;-áááá ty si si presťahovala Blavu do Irska?!šikovný nápad....takže funguje naša kuchyňa? :slight_smile: :wink:
3. aug 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ja som mala kedysi recept na trasenu tortu, uplne som na nu zabudla :grinning: :grinning: :grinning: . Tajomstvo je v nejakom pudingovom prašku, ktorý potrasieť so šľahačkovou smotanou a ovocím, hej, je to ona??? mňaaaam, musím to pohľadať ten nápad, alebo nám ho hod ty, pls. :slight_smile:
@janca13 , my sme boli pri Mníchove :slight_smile: , vtedy ešte fungoval tzv. grenzganger systém....potom ho žiaľ zrušili a my sme sa pekne krásne vrátili domov.
Ja som sa pred chvíľou zobudila, zaspala som s malou....varila som našim hladošom, aby mali na zajtra jedlo a potom ma drobec zavolal, že nech idem na chvíľu ku nej do deckej a takto som dopadla...Pá, idem do postele, ráno vstávam :confounded: :confounded:
3. aug 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: dobré ránko,čo dnes varíme?
5. aug 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, no janka, ty uz od siedmej rana rozmyslas o obede? :grinning: :grinning: Ja mam v plane dnes vecer paprikas spravit, zajtra cestujeme na cely vikend na chatu, tak si tam z neho aj vezmem v hrnci, ked sa vratime z turistikovania, dobre nam padne. No a pravdaze musim nejake maso napacovat, co budeme v sobotu grilovat. Pocasie - uz klasicky - hlasia zle, dazdive :frowning2: , tak dufam, ze neskysneme len vovnutri, ale pojdeme sa hoci aj v plastenkach do kopcov vyvencit...vraj hriby rastu, tak aspon to...
5. aug 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao od pol šiestej :sweat_smile: moje dieťa sa rozhodlo vystrojiť ocinka do práce :angry: Paprikáš je dobrý nápad na nedelu,dnes len niečo rýchle pre mňa a na večeru pre muža,aj ked jemu stačí saláma a zelenina,obeduje v práci a Lucku mám na prázdninách. Tú chatu ti úprimne závidím :slight_smile:Ja sa tie oblaky pokúsim zdržať u nás :grinning: :grinning:,aby ste si užili slniečko
5. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao
presne jak vravis..je to s takym pudingom ktory sa nevari..je to rychle a chutne..vecer napisem recept..
5. aug 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok