Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lekynka
28. júl 2010

Zdravim všetky maminečky 🙂)
Nebola som tu veeeeeeeeeeeeeeeelmi dlho, ako vidim aj stranka sa tu upravila ...
Aj babinky sa tu pomenili....
Tak som tu zas ako nova. 😀
Pekný večer.

jalao
29. júl 2010

Ahoj Lekynka...stara, nova, hlavne, ze si zase tu!! 🙂 🙂 Dievcata sa urcite pozatvarali do sukromnej skupiny, tak preto sa ti to takto zda...ja som bola tiez prekvapena, ked som sa tu ocitla po dlhsom case 😉 😉

lekynka
29. júl 2010

Asi ano, a uz tu asi ani nechodia.
Ďakujem za privitanie 😅
Pekný deň.

jalao
29. júl 2010

@lekynka aj tebe....kupila som na trhu 5kg marhúľ, tak sa idem do nich pustiť. Potom navarím, nech majú prázdninujúce deti čo jesť, nech mi nezahynú od hladu zajtra 🙂 Tu je dnes konečne slnečno, ale stále chladno...zajtra máme ísť hrať plážový volejbal, tak dúfam, že už nebude pršať a neomrznú nám v tom piesku paty 😀 😀

lekynka
29. júl 2010

Tak to mas co robit 😵 (marhule)
Čo dnes dobreho varis ????
Daj tip na zajtra 😉
To v Bystrici mate plaž ?????
Wau, to by som brala .... 😀
U nas prsi ...... 😨

jalao
30. júl 2010

@lekynka plaz je vyrobena za plavarnou na sezonu, da sa tam aj posediet, hra hudba, pre deti atrakcie a aj sprchy, na vikend slubili aj bazenik pre deti, takze ja mozem hrat a dievcata sa mi tam blaznia 🙂
marhule som nakrajala a zasypala cukrom, dnes by som z nich mala navarit dzem, len neviem, ako to postiham, ked o nejakej 4 len z roboty dojdem...Varila som skoro do polnoci...lebo som musela este bezat na zahradu, potom prisli svagrovci a bolo hadam 9 hodin, kym som sa do toho pustila. Francuzske zemaky a polievku.
A dnes prsi a prsi... 😠 😠

lekynka
30. júl 2010

Wau, ty si šikulka 😀
U nas je horuco a pali a pali a pali ...
Aspon si trosku oddychnes a zrelaxujes na plazi, ked pojdete ....
Dik za tip ....
Pekný den ..

janca13
30. júl 2010

Ahojte dievčatá,môžem sa pridať?Vekovú hranicu splňam 😉

00vladka00
30. júl 2010

ahojte.aj ja splnam vekovu hranicu.som tu nova.kdo chce nem mi napise. budem rada lebo to tu este nepoznam

janca13
31. júl 2010

@00vladka00 no tak ahoj,ja tiež nemám nikoho s kým by som mohla občas pokecať.Ako pozerám tak máš tiež dve baby.Tá staršia je už školáčka?

vodnarky
31. júl 2010

ahojte maminky.. 🙂
ako sa mate???mala mi spinka,tak ja len tak,ze troska pokecame.. 😵

janca13
31. júl 2010

ahojte 🙂 A to moje slniečko nie a nie zaspať ☹ neviem čo sa deje,ale už druhý deň hrúúúúúúúúza. 😝 A to spávala 2hod. do obeda a 2 po obede.No a v noci aj každú hodinku cucká prso 😝 žeby zúbky?

vodnarky
31. júl 2010

@janca13
moze byt..u nas to boli vzdy zubky,co sa tykalo vsetkeho.. 🙄 ......... 😉

janca13
31. júl 2010

@vodnarky no zatiaľ máme len dva,takže sa mám načo tešiť 😠 tej staršej dcérke ani neviem ako rástli no skrátka super.zrazu bola zubatá.No a Ninka nechce ani cumlík aby si trošku tie dasienka masírovala a tak stále dudká prso ááách jo!

janca13
31. júl 2010

@vodnarky už to začalo,musela som ísť dať cucnúť 😉a teba ako daleko odvialo neni ti niekedy smutno?či už si si zvykla?

vodnarky
1. aug 2010

@janca13
veruze je mi smutno za zbytkom rodinky.. ☹ ..ale neni to zas take strasne,lebo tu mam dve sestri,muza a dcerku.. 😀 ..a ty si odiakial?ja som inak z Bratislavy.. 😉

vodnarky
1. aug 2010

@janca13
inak bud rada,ze ti nechce cumlik,nebudes muset oducat.. 😉 ..a kusatka nechce?ta nasa kusatka nemohla ani citit..o to to bolo horsie..ale zas aby som neprehanala,musim povedat,ze zas take strasne to nebolo,ako u inych deti.. 😵 😉

janca13
1. aug 2010

@vodnarky no tak to máš super že tam máš niekoho z rodiny!Ja som bola pred 17timi rokmi v Nemecku ako oper 3.roky a to bola hrúza 😝 😝 A to neboli ani mob.tel. ani internet,takže ja som fungovala pero,papier a pošta.No a som od Prievidze a dneska tu bolo nádherne 🙂 No a tá moja kuše asi všetko čo jej príde pod ruku 🙂 A čo ty si ešte na "dovolenke",ale pracuješ?

vodnarky
2. aug 2010

@janca13
jak fajn,ze tam na slovensku mate krasne slniecko..urcite je vela moznosti v takom krasnom pocasi,urobit detom pekny program.. 😎 ....to nam tu prsi a prsi... 😝 ..uz to trva nejake tie 3-4 tyzdne,co sme sa doopalovali.. 😖 ..
inak som este z malou doma,do skolky tu nastupuje nabuduci rok.. 😉 ..tazkze si to este spolu uzijeme.. 😀 😵
inak pred tymi 17 rokmi to muselo byt ozaj tazke,bez mobilou,bez internetu..ani si to teraz neviem predstavit,ako by som tu fungovala.. 😅 ...ale raz sa urcite vratime domov..lebo ako sa hovori..doma je doma.. 😵

janca13
2. aug 2010

@vodnarky tak to počasie ti nazávidím ☹ nemám rada dáždˇ...no tak to si ten rok ešte vychutnaj,lebo ujde ani nebudeš vedieť ako 😠 mne tie 3.roky pri Lucke ušli ako voda,ale zato teraz si to fakt užívam 😎Vôbec sa nestresujem a stihááááááááááám aj teraz som dopiekla tortu,muž má dnes narodeniny ,tak prekvapko... kedˇpríde z práce trošku oslavíme 😀 A tvoj muž je tiež Slovák ?čííí?

jalao
3. aug 2010

No caute....tak sa to tu opat rozrasta, to je fajn 🙂
@janca13 ...sikulka s tou tortou...vidis, ja som zase asi opacny pripad, ja to mam tak, ze musim stihat milion veci, potom niektore nevyjdu, tak som z toho nestastna, ale den ma len 24 hodin, takze sa neda nic robit. A kedze som aj pracujuca a este aj studujuca, tak to nemusim viacej vysvetlovat 😝 😝 A ozaj!!! aj ja som bola v rokoch 92-94 v nemecku robit 😀 😀 Neboli sme spolu?? 😀 😀

janca13
3. aug 2010

@jalao no tak ty pracuješ,študuješ a ešte by si chcela aj piecť?????Vedˇto by si musela byť prinajmenšom "Supermanova"príbuzná 😀 😀 a možno sme sa aj stretli....ja som bola v Deggendorfe a v 2008 aj s manželom v Donaworte a pozerám,že máme skoro rovnako staré dcérky,moja bude mať 11 v októbri

vodnarky
3. aug 2010

zdraviiim maminky.. 🙂

@janca13
aka bola oslava?prekvapko urcite potesilo..ze?? 😉 😀 ..mnamky-mnam..asi urobim aj ja tento vikend,len tak, alespon tu trasenu tortu..ta je rychlo..poznate??? 😉
inak moj drahy je slovak z tej istej casti Blavy ako ja a chodili sme spolu do tej istej skoly.. 😎 😉

vodnarky
3. aug 2010

@jalao
pozeram,ze ty uz si taka dobre zabehnuta mamina.. 😉

janca13
3. aug 2010

@vodnarky to bola len taká oslavenočka ,ale potešila 🙂 a trasenu teda fakt nepoznám hodˇrecept,vedˇto už len ten názov ma láka,to musí byť niečo na formovanie postavy! 😀 ...a to by sa mi zišlo!!!!!!!!! ;-áááá ty si si presťahovala Blavu do Irska?!šikovný nápad....takže funguje naša kuchyňa? 🙂 😉

jalao
3. aug 2010

@vodnarky 😀 😀 😀 😀 , ja som mala kedysi recept na trasenu tortu, uplne som na nu zabudla 😀 😀 😀 . Tajomstvo je v nejakom pudingovom prašku, ktorý potrasieť so šľahačkovou smotanou a ovocím, hej, je to ona??? mňaaaam, musím to pohľadať ten nápad, alebo nám ho hod ty, pls. 🙂
@janca13 , my sme boli pri Mníchove 🙂 , vtedy ešte fungoval tzv. grenzganger systém....potom ho žiaľ zrušili a my sme sa pekne krásne vrátili domov.
Ja som sa pred chvíľou zobudila, zaspala som s malou....varila som našim hladošom, aby mali na zajtra jedlo a potom ma drobec zavolal, že nech idem na chvíľu ku nej do deckej a takto som dopadla...Pá, idem do postele, ráno vstávam 😖 😖

janca13
5. aug 2010

🙂 dobré ránko,čo dnes varíme?

jalao
5. aug 2010

dobre ranko, no janka, ty uz od siedmej rana rozmyslas o obede? 😀 😀 Ja mam v plane dnes vecer paprikas spravit, zajtra cestujeme na cely vikend na chatu, tak si tam z neho aj vezmem v hrnci, ked sa vratime z turistikovania, dobre nam padne. No a pravdaze musim nejake maso napacovat, co budeme v sobotu grilovat. Pocasie - uz klasicky - hlasia zle, dazdive ☹ , tak dufam, ze neskysneme len vovnutri, ale pojdeme sa hoci aj v plastenkach do kopcov vyvencit...vraj hriby rastu, tak aspon to...

janca13
5. aug 2010

@jalao od pol šiestej 😅 moje dieťa sa rozhodlo vystrojiť ocinka do práce 😠 Paprikáš je dobrý nápad na nedelu,dnes len niečo rýchle pre mňa a na večeru pre muža,aj ked jemu stačí saláma a zelenina,obeduje v práci a Lucku mám na prázdninách. Tú chatu ti úprimne závidím 🙂Ja sa tie oblaky pokúsim zdržať u nás 😀 😀,aby ste si užili slniečko

vodnarky
5. aug 2010

@jalao
presne jak vravis..je to s takym pudingom ktory sa nevari..je to rychle a chutne..vecer napisem recept..