• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
:grinning: :grinning: :grinning: z toho si nic nerob, to aj ja ,ked som na notase tak som z toho uplny magor :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak ja sa to naučím :grinning:
29. jún 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik, ved sme nejake sikulky :grinning:
29. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak už nie hviezdičky, ani klábosníčiky, už budete sovičky? :grinning:

boli sme pre istotu s malým u dr., ale že všetko je ok...akurát, že mu to vrackanie mohli hlieniky spôsobiť...ale možno aj nie...tak má malý dietu..ale to už mal aj včera..teraz už spinká

ciculiiiik ďakujeme za sandalky a poobede si na teba pospomínam pri kávičke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...tfuj, tfuj, tfuj...nech su povodne rychlo prec... :angry: :angry: :angry: :angry:

Aduli....uz ti prisli? Su Samkovi dobre?
29. jún 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška a vyzerá to tak zle v tých obciach?

cica som sa stretla s poštárkou ako sme od lekárky išli.../som nemusela na poštu ísť po to lebo už medzitým bola u nás/ tak mi to len podala a ja som šla do obchodu a moji chlapi domov..Samko medzitým zaspal..keď vstane už som ich sem nachystala, že mu ich hneď vyskúšam :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k, potom daj vediet...ale dufam, ze mu budu... :slight_smile:
29. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som videla jednej takej dvoj ročnej kočande na nožičke takéto sandalky, len kvietkované ružové... podarené to je ...a jedno dievčatko prišlo v takých bielych podkolienkach a ružovej minisukničke..no bohovská bola..tá mohla mať tak do troch rokov... /to u doktorky boli ... a jedna 8 mesačná o život behať chcela..museli ju rodičia za rúčky držať a ona lietalaaa...a také bucaté stehienka mala a v jemných vláskoch pukačku :grinning:
29. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli super že je Samko o.k. a tie babule museli byť rozkošné :zipper_mouth: :zipper_mouth:
29. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška to vieš..mám chlapa ľúbim ho..ale tie dievčenské šatočky sú náádherné :grinning:
29. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som doma "zo susedy" :grinning: :grinning: :grinning: ...veď to som si od emily požičala,keď ona chodí do kmotry :grinning: :grinning: :grinning:
idem ohriať obed a potom vás rýchlo prečítam :wink:
29. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: tak ja viem o tom svoje, tých šatočiek mám doma požehnane :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ja sa stale uspokojujem s tym, ze snad raz vnucke budem ruzove kupovat... :grinning: :grinning: :grinning:

Bodkaaaaaa...vitaaaaaaaj....ty zradkyna......so susedou kaficko popijat a nas dat bokom.... :angry: :angry: :angry: :angry:
29. jún 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš sa hanbím :pensive: :pensive: :pensive: ...chceš hranolky :wink: sú fajné,práve dosmažené...aj ti ich budem fúkať :grinning: :grinning: :grinning:

...som bola v téme že či vysáva môj muž doma a v čom pomáha...ja neviem čo sa sťažujeme :confused: veď tí chlapi sú akí pracanti :grinning:
29. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ze sa pytas....uz mali byt naservirovane..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Som sa dobre pobavila na teme: Moja manzelka
29. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bolo dobré čítanie :grinning: :grinning: :grinning: ...škoda že sa urazil :frowning2: a viac nepíše

...už máš na tanieriku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

...idem skontrolovať práčku či oprala :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna ten pribeh bol vymysleny.... :confused:

Su dobre...hranolecky... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprala :slight_smile: ...je to šikuľka,tak to idem zavesiť...a keď je taká pracovitá naložím jej ešte :grinning: :grinning: :grinning:
...o chvíľu som späť :wink:

cicuš...papkaj pomaly,nie že ťa bude brušenko bolieť :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuškine brušenko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja si prosím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a práčku mi ani nespomínajte, sa mi v sobotu pokazila, mrcha :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a to ju mám 3 roky, šiesty zmysel, vysokointeligentná a stála 20 litrov....najradšej by som ju niekomu hodila do hlavy, funkcií po prdel a poruchová :angry:
29. jún 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka nemboj...ja pozerem hocijaky misung a brucho neboli...... :grinning: :grinning: :grinning:

mas ty ale sikovnicu pracku....moja bola taka sikulka vcera.....len keby aj zehlicka chcela byt sikulkou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš len to nezakríkni :grinning: :grinning: :grinning:
a sme tu zasa v trojke :fearful: :grinning:
dávno som tu netmonu nevidela, asi už dovolenkuje :dizzy_face:
29. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi...ved netmona je v Croatii.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivusik.....co nove u Lilusky? Som jej skusala dnes volat, ale ma t-mobile vypnuty.... :cry: :cry: :cry:
29. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som sa jej nedovolala v piatok, potom mi písala....
29. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodka...kde si? Co vesas pradlo celemu baraku??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi išla do susedy :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bodka, ved si uz bola v susede......sem pod!
29. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky. Ake mate pocasie? Tu je burka. Moja skoro trojrocna cerka sa boji. Od strachu zaspala . Pevna sa ma drzi. Sedim pri nej. Nic ine sa mi neda robit, len kukat do pocitaca.
29. jún 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dedula :dizzy_face: odkial si?
29. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som z Brezna.
29. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok