• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
@marianka79 joj to by som si aj ja tak chcela pospať aby ma nič nezobudilo :sweat_smile: ale ten môj štuplík je aj 5x za noc na ciciku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. okt 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 hmmm ten štuplík je Nina nie MM :grinning: :grinning: :grinning: aby nedošlo k omylu a nezávideli ste mi :grinning: :grinning: :sunglasses:
8. okt 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky ty kokos to ja som všetko odkladala ako škrečok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: a minulé vianoce Lucka vybrala z pod postele hračku a dala ju Nine pod stromček že ved ona aj tak tomu nerozumie :grinning: :grinning: :grinning: a včera v správach hovorili,že má byť najchladneišia zima za posledných 1000 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:Tak uvidíme.
8. okt 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning:

@janca13 - :grinning: :grinning: :grinning: ...ale je v noci u vas veselo......... :wink: :wink: :wink: :grinning:
a to kde si to vsetko skladovala???lebo my uz mame aj povalu plnu do prasknutia...vianocne ozdoby a raaaarohy...
a ze najchladnejsia zima za poslednych tisic rokov???tak to budeme jak v rusku.... :sweat_smile: ....
8. okt 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 -Lucka aka zlata....ze ona tomu ajtak nerozumie.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. okt 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no drobnosti skladujem v posteli a v šatníku no a väčšie kusy ako kočiar domček pre barbie a pod.u svokra.Vieš u nás sa hračky a veci dedia a mne je to ľúto dať preč a vidíš oplatilo sa škrečkovať :grinning: :sweat_smile: Kočiarik a domček máme ešte po neteri a tá má už 25 rokov,takže možno sa zídu tie veci aj jej.
8. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nevládzem vás teraz dočítavať všetko, Vodnarka, vitaj medzi nami back, dnes sme boli na riadnej túre, naháňam deti do pyžám...zajtra sa ozvem o víkende, čaute a píšte. :wink: :wink: :wink:
10. okt 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeeee raaaanko vsetkyyym.... :grinning:
a kdeze su tie ranne vtacata????? :confused: ...... :wink:
11. okt 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no tu som no ale môj drobček už má alergiu na to,ked ma vidí sadať za pc tak môžem písať až ked hajka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vlastne má obdobie ked mi nedovolí robiť nič ked je hore musím sa venovať jej no ale čo už.Má strašne rada knižočky a to mala aj Lucka ona sa asi do 3 rokov ani nevedela sama hrať,ja som jej stále musela čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To už ked som ju zazrela ako nesie knihy pod pazuchou a hovorí mamina čivky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi vlasy stáli!!!! Dúfam že ma to čaká zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Lucka číta aj teraz rada.Aké máte počasíčko?My ráno brrrrrrrrr ale potom :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. okt 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao no moja teraz by sa aj mne zišla riadna túra už 2 víkendy sa napchávam čo mali baby narodeniny tak dúfam,že počasie ešte vydrží a na budúci víkend chceme ísť aj my niekam pozrieť.Asi do Zuberca.Lucka tam bola zo školy v tej drevenej dedinke a hovorila že je tam krásne tak pôjdeme asi tam :sunglasses:
11. okt 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 -no,to nase sidlo,ked ma vidi za pc,tak si mi sadne na kolena a uz napr.taky macko-usko musi bezat v plnom prude.... :grinning: ..ona nema moc rada,ked jej chceme citat..nedokaze este pekne obsediet a pocuvat nejaku rozpravocku..bud odide a sak maminka citaj si dalej...alebo mi rovno zoberie tu knizku a je po citani...snad az neskor to pride...teraz si ich radcej pozrie..
inak jak som bola na slovensku,tak pocasie tam bolo veru otrasne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ...to tu je teplejsie..a aj teraz... :sunglasses: :wink: ..
11. okt 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky asi neprejde :wink: ja mojim necitam..nie ze by som nechcela,prave ze chcela ale trpezlivo pocuvat,to bol u nich neznami pojem..koncievalo to tak ze mi zacali skakat do reci a rozpravku si sami dorozpravali a potom som pre zmenu musela pocuvat ja :grinning: :grinning: na mensiu platia len kratke a vymyslene..tj,co ma napadne to poviem a kde tu si ju dovymysla ona sama :grinning: co uz,moje deti niesu take ako tie z filmov :grinning: :grinning: :grinning:
11. okt 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika1977 - :grinning: :grinning: :grinning: ..mas na mysli tie dokonale deticky z hollywoodskych filmou????aj my mame od nich veeeeelmi daleko.... :wink: :wink: :wink: a s tym obdobim vzdoru,co teraz prezivame,tak este dalej.... :grinning:
11. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....ale ved to ani moja by neobsedela keby jej čítam to čo tam píšu to jej zatiaľ tak že kačička kač kač a cica má loptičku gol a kde ma NInkka gol? a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona sa mi doteraz prehrala aj sama dosť dlho a teraz ked chcem aj uvariť tak jej vyhádžem pol kuchynskej linky aby sa zabavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:len sa obávam,že ked to takto pôjde dalej tak skončíme pri mixéri len dúfam,že ho nebudem musieť zapnúť :sweat_smile: Ale Lucka ked mala tak 3-4 roky už pekne počúvala celé rozprávky a nedaj bože aby som niečo vynechala už mi aj hovorila a mamina to a to si zabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky
@janca13 ano,mala som na mysli tie...sak v inych filmoch niesu taky suprovi rodicia a take perfis deti... :grinning: tak to ta tvoja starsia veelmi pekme pocuva rozpravky...o takom ja len snivat mozem ale kazde dieta je ine...moje asi radsej fantaziruju ako si predstavuju to,o com im hovorim :slight_smile:
11. okt 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 - :grinning: :grinning: :grinning: .....tak vy si to vaaaaalcite v kuchyni?????? :grinning: :grinning: :grinning: ...to my zas v obyvacke z dvd-ckami...normalne sme jej museli vyhradit take,ktore uz "nechceme"pozerat.... :wink:
11. okt 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobreeee raaaanko.... :grinning:
nikdo-nikde???? :confused:
ok...tak neskor... :wink:
12. okt 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak už sa hlásim :sunglasses: drobček konečne spinká a dnes som stihla aj navariť ked bola hore takže super.No ale o chvíľu dofrčí staršia domov,lebo dnes majú len 4 hod.tak žiaden oddych :stuck_out_tongue_closed_eyes:Juj baby a kávu som si zabudla zaliať !!!
@marika1977 ale niekedy (teda dosť často mi to liezlo na nervy!!!) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bolo stále dookola to isté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@vodnarky to ja by som jej tiež najradšej pustila dvd ale ešte je malá a nechcem aby si kazila očka aj ked.....svoj kútik na hranie má v obývačke a tam je tel.pustená v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ako droga....ráno sa zobudím a moje prvé kroky vedú k tel.a až potom kúpelňa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 -tak ja uz mam kaficko zaliate... :grinning: ..
inak tieto nove televizory,co su,tak tie uz nekazia oci...takze sa nemusis bat,aj keby pozerala z "2cm-trovej" dialky... :wink:
12. okt 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky káva zaliata,obed naložený aj ošomraný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: neviem čo by jedla....my máme ale ešte ten klasický tel.nie lcd ani plazmu ale má len 6 rokov a tak nám je ho lúto vyhodiť to si kúpil svokor nový a hned nato umrel tak sme si ho zobrali ale chceli by sme nový,
12. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasne popoludnie mala spi tak som tu zabludila
@janca13 obed osomrany? a ten moj krpec trochu pochlupala polievku no nic moc ale flasu s kakavkom si vypitat nezabudla mna z toho kakavka raz picne :unamused:
12. okt 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 nevyhodte...pokym sluzi,je dobre :slight_smile: ved potom posluzi aj v detskej izbe nie :grinning: no my y tych starsich tv mame aj 2..orava..len antenu nam odpojili tak teraz pre zmenu nepozerame nic :frowning2: a cakame na vyplatu,nech si konecne mozeme kupit satelit...a nove tv?tak o tom na tuto dobu len snivat mozem,pri tej fantastickej materskej budem rada ak kazdy dudem mat co dat do hrnca :frowning2: :angry: :frowning2:
12. okt 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terez34 ošomrala ho tá staršia tá by jedla len špagety a pizzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tá mala ked nechce tak ho na mňa vyprskne a hotovo a zavesí sa na cico :grinning: no ale smola nazjedli dnes budú mať zajtra
12. okt 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marika1977 no ved my tiež len snívame :sunglasses: budeš mať tú vyššiu matersku alebo nie?no a v detskej Lucka má ten náš starý ale aj ľutujem,že sme jej ho dali,lebo ide "25"hodín denne a niekedy ma to fakt se..!!! :angry: :angry: no a anténu sme aj my pred rokom vymenili za satelit,lebo sme mali stále problémy so signálom
12. okt 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 mne podla ich kriterii vychadza ten vyzsi ale neviem,ci to schvalili...nemam antenu som dost mimo :grinning: a s toho ze u vas stale ide tv,s toho si tiez nic nerob...u nas to je tak,starsej dojdu kamosky...chichichi checheche...malu vyhodia z detskej a pustia si pesnicky..no co uz,pubisky..a radio europa2 ide niekedy cele dni :confounded:
12. okt 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby @janca13 toho štuplíka som pochopila :wink: :grinning: a aký máte sat. ja tiež planujem kupit neviem či skylink alebo niečo iné :unamused:
12. okt 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky mojho patka knihy bavia od malinka aj teraz si stále kupuje ani neprečíta a kupi si dalšiu tak snad si to neskor prečíta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz jednu vyhral za najkrajšiu helloweensku tekvicu ktoru som ale robila ja :grinning: ale p.vych. bola zlatá a poslala diplom aj mne tak máme obaja :grinning: ale tá kniha je fakt dobrá patko mi vravel že s nou bude aj spat :dizzy_face: je o živočíchoch taký atlas náučný
12. okt 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terez34 ahooooj nechaj nech si sama vyberie čo jej chutí to patko velmi lubi chleba ale sám a aj pečivo len také samotné zje ja ho nehám lebo aj ja to tak lubim a tiež velmi lubi kakao a dá si k tomu piškoty ale ryžu doňho nenatlačím tak ked sme mali maso s ryžou on si k tomu dal chleba :slight_smile: a to pritom rizoto zje ale ryžu s masom e e e e :confounded:
12. okt 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 -mozno aj nasej princeznej sa neskor tie knizky zacnu pacit a potom o dalsich par rockov si ich mozno aj precita...alebo ich uz bude citat mojim vnucatkam... :wink: :grinning:
inak nasi maju (satelit)tv magio a su velice spokojny...my tu v irsku mame upc a tiez je to v pohode..akurat teraz menili druzicu,lebo pridali dalsie programy ako tv-doma,joj-plus,film-box...atd....a cakame kedy nam dojdu pretocit parabolu... :wink: ..
12. okt 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky a to magio ako to funguje?
12. okt 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok