Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janca13
15. okt 2010

@marika1977 no tak to ja hovorím,že budem Ninku chodiť kojiť ešte v 1 triede cez veľké prestávky 😀 😅 a neboj pomaly poprerábate a ked ti ešte má kto pomôcť tak to je veľké plus

marika1977
15. okt 2010

@janca13 neblaazni,to by teda bolo 😀 😀 😀 ono su to nase deti a my sa im snazime dat maximum ale aj to ma zato niekde hranice 😀 uz mame zato celkom dobre porobene aj sa mnohi cuduju kolko toho sme stihli za 1rok..este kuchynu dokoncit,tam nam chyba linka na chodbe nova dlazba a pre najstarsiu detska..tu spravime s poslednej izby,ktoru domaci vyuzivali pri zabijacke a mi ju vyuzijeme este lepsie o plotoch a streche ani nehovorim,to je hudba dalekej buducnosti

jupa
15. okt 2010

ahojte mamicky po 30 🙂 som tu nova som mamicka dvoch deti .. tak ma napadlo ze sa k vam zaregistrujem.. mozem?

vodnarky
15. okt 2010

@marika1977 -no ona je namna naviazana az moc...teraz ako prezivame to obdobie vzdoru,tak nik jej nemoze urobit kakavko alebo malinovku,no nech uz je to hocico,ale iba ja.... 😅 ......................................... 😉

vodnarky
15. okt 2010

@janca13 -MM studuje na univerzite kucharcinu a ja zatial iba english,ale od buduce roka to bude english a spanish... 🙂 ..

vodnarky
15. okt 2010

@jupa -jasne ze mozes!!!!!!.... 😀 😀 😀 ......a vitaj..... 🙂

marianka79
15. okt 2010

@jupa ahoj kludne sa pridaj ani sa nepýtaj si tušim aj čerstvo zaregistrovaná 🙂 tak vitaj

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky ahoj ponocuješ??? 😉

marianka79
15. okt 2010

@janca13 že cez velké prestávky kojit 😅 😅 😀 si mi pripomenula sestru ona tak chodievala kojit do školky cez obed kojila 3 apol roka 😕 malá sa odstavila sama ked mala vyhadzanu pusinu a pricucaní ju to bolelo tak segra sa potešila že je koniec no ale pusina sa zahojila a milá cecana si pýtala mliečko no a to už nebolo 😝

jupa
15. okt 2010

@vodnarky dakujem.. neviem ako to tu chodi tak sa radsej pytam.. je tu kopec prispevkov .. tak ci nie ste ako jedna velka rodinka xixixi

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky to s tou dcérkou hmm no vidíš ako je na slovensku dobre 🙂 aj to dieta to vycíti

marianka79
15. okt 2010

@jupa aj ja patrím medzi novšie 😉

jupa
15. okt 2010

@marianka79 hej hej cerstvo .. skoda ze som to tu nenasla skor .. dlho sem chodis? clovek sa tu urcite dozvie vela veci ..

jupa
15. okt 2010

@marianka79 vidim ze mas syna patrika.. aj ja mam krasne meno 🙂 vsak ... druhe neplanujes?

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -troska... 😀 ..este nam nedosli pretocit tu parabolu,tak mame len STV1..... 😅 ... 😠 ...a ta je uplne onicom.... 😝 ...tak len tak nakukam,ze kdo kde a asi si pojdem citat....teraz citam super knihu od Dana Browna a vola sa,strateny symbol....take knihy az hlcem..... 😉 😀

marianka79
15. okt 2010

@jupa no som tu dva roky na konovi ale v tejto téme pár mesiacov neviem presne kolko sem sa chodíme vykecat postažovat trošička 😉

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky no ja tiež rada čítam teraz to bolo Tajomstvo a Kľúč a čítam momentálne Zdravie,hojnosť a zákon prítažlivosti.

jupa
15. okt 2010

🙂)) aka skupinka ludi ste sa tu nasla? pozeram to len zbezne ale vidim ze maju mamicky rozne vekove kategorie a dokonca sa mi paci ze aj dvoch jedinacikova ko ja 13 a 3 🙂 takze som neni jedina ..

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -a ty dokedy budes patrit medzi tie novsie???? 😀 😀 😀 😀

jupa
15. okt 2010

kocky som rada ze ste sa ma ujali .. sedim tu uz asi od 17h a nikto si ma nevsimol ☹(( .. skoda..
akurat ked som si vas nasla tak musim koncit .. dieta vola ... chce uz ist spinkat tak si ho idem ulozit .. prajem pekny vikendik papa

vodnarky
15. okt 2010

@jupa -no my si momentalne prezivame maximalne obdobie vzdoru,tak sa teraz tesime,ze mame len jedinacka... 😉 ale o par rokov to urcite zmenime.... 😀

marianka79
15. okt 2010

@vodnarky no dobre tak som už stará 😀 😀 😀 😀

jupa
15. okt 2010

@marianka79 hehe ze stara,.. co je to byt stara??? proboha ja planujem este diata .. 😝

marianka79
15. okt 2010

@jupa máš pravdu tu sa ja dozviem všetko čo potrebujem fakt 😉 a aké meno neviem v pase nič nemáš 😕

a dakujem patrika som vyberala ja 🙂

vodnarky
15. okt 2010

@marianka79 -zdravie,hojnost a zakon pritazlivosti???hmmmmm...to moze byt tiez zaujimave.... 🙂

vodnarky
15. okt 2010

baby...my sme v tych najlepsich rokoch...... 😎 😎 😎 😀

jupa
15. okt 2010

@vodnarky no to preto ze je jedinacik xixixi ale nie.. ja som sa tiez bala mat druhe ze co na to povie prvy syncek.. cely svet sa tocil len a len okolo neho a potom som si povedala dost a je to druhy syn a ten je uzasny uuuplne svetovy.. vobec sa nema zdory, na vsetky otazky si sam odpovie xixixi super .. keby som vedela ze to bude takeho tak by som isla do toho hned a patko ten starsi .. ten toho krbca miluje a vobec na neho neziarli .. 😀

marianka79
15. okt 2010

@jupa neboj všimli len cez den nie je moc času na pisačky a ja ráno idem do roboty 😖

marianka79
15. okt 2010

@jupa a ako staré máš deti?

jupa
15. okt 2010

jasne ze sme !!!! a kto nas najlepsie pochvali???? predsa my 🙂