• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
@janka1874 to máš pravdu ked si zaplatíš tak ti urobia čo len chceš.No ale kedže Ninka spáva so mnou to je 100%antikoncepcia tak toho sexu je poredšie.Aj minule muž hovorí áá dnes je streda a ja:bože oco zase chceš?? :sweat_smile: :sweat_smile: a on nie,treba podať športku :grinning: :grinning: :grinning: tak oplatí sa mi investovať????
5. nov 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. nov 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 aj ešte delíš??ja ani nie ale snažím sa tak zdravšie aj dnes mám brokolicovú krémovú a tú milujem a zajtra by som chcela dať len ovocie tak uvidím
5. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 vieš ako super delím raz jem a raz nemám čas vôbec niečo do úst dať aj to sa ráta?
ale dnes máme brokolicovú aj my a francúzke zemiaky :slight_smile:
práve som dovarila upratala a mám dosť ešte malá spí ale to si akurát kávu zalejem a vstane ona má na to radar od narodenia :grinning: :grinning: :grinning: to ako tá reklama v jacobs zelejem a hneď je hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej podarilo sa mi vypiť kafe a dieťa ešte spí :wink:
5. nov 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už je hore tak sa lúčim
5. nov 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 to by sa jej pacilo :grinning: ale mozno by s tym susedom radsej isla ona :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ved to vas vek je uplne normalny...teraz aj tak rodia zeny v tvojom veku...kamka ma 38 a je 21tt a znama ma po 40ke a 2r.chlapca a ta druha bude mat 40a mali ma asi 7mes...nevidim moja na tom nic zvlastne ale ste stastna rodinka a ja si myslim ze 2deti uplne na celi zivot stacia...aj ja som chcela 2 :sweat_smile: no obdarena som :grinning: ..ale nelutujem vychovame....
5. nov 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no konečne som sa sem dostala a tu nič nové??Moja Ninka sa mi včera zobudila a mala teplotu a hnisá jej očko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2: tak som mala rušnú noc.No a už revééé takže je po spánku zatiaľ páá
6. nov 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janca13 veru nejako to tu zamrzlo :frowning2:
6. nov 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, rozmrazujem to tu, ale ale na okamih, lebo kuchyňa volá, len na okamih som si tu prisla overiť jeden detail pri príprave sviečkovej :wink: :wink: Nevedela som si spomenúť, či sa masko pred tým, než sa začne variť v zeleninke, musí nechať aj osmáhnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale teda, dočítala som sa, že hej, tak fičím na to. Práčka beží, umývačka beží, a ja budem tiež dnes behať - v zásterke. pá zatím a peknú nedeľu prajem!!!!
7. nov 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao u nás je to podbne až na tú myčku to sú ešte stále len moje ruky tak smola :grinning: :grinning: :grinning: ale zato druhé jedlo robí dnes drahý takže ja už mám padla :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao jasne osmahnut treba síce ja už dllllho nevarím ked som prišla bývat mame varí ona ale pamatám si to :grinning: ešteže mám pamat :sweat_smile: a veru nám by sa taká myčka aj šikla mám niekedy pocit že tie riady sa samy rozmnožujú :angry: ja som dnes celé doobedie spala sa čudujem prečo :confused: ked som neni po nočnej i ked som mala byt ale majster ma poprosil či by som nemohla mat rannú tak som mala namiesto nočnej rannu zrejme tomu mojmu telu už šibe z tých smien a som tak naprogramovaná akoby som mala nočnu tak preto ten dlhý spánok dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak si to ani neviem vysvetlit tak -----dobré ráno :sweat_smile:
7. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja niečo porobit ááááá čo ma nečaká -riady :frowning2: tak ručná myčka ide papapa
7. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 ja sa idem práve teraz pustiť do riadov
8. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievcata, nas je doma 5 ks, takze sa stale vari a stale je, 2 pubertalne deti su ako kobylky, naviac obidvaja sportuju a rastu, takze umyvacka je naozaj vdacna vec, vrele odporucam do kuchyne, kde byva casto frmol. Mam znamych, co maju len 1 dceru a oni 3 dni zhladuvaju, co by do nej strcili, aby ju uz konecne mohli plnu spustit, tak to u nas je iny rezim :sunglasses: . Ale ved detom jest treba, tak nad tym nerozmyslam...mne pravdaze tolko netreba :grinning: :grinning: Vcerajsia svieckovica sa vydarila, robila som ju z vlastnej zeleniny, takze bola o to vzacnejsia :wink: :wink: Ale knedlu som podavala znackovu - z Tesca :slight_smile:
Podvecer sme boli na dome okna umyvat z hrubej spiny, nech sa potom naraz z toho nezblaznim, no a este som do noci sedela nad seminarkou, ale konecne je zmastnena, tak som spokojna. Zajtra cestujem na 3 dni do Presova, tak budu mat doma odo mna chvilku pokoj, lebo ja som tam symbol nahanania a pridelovania cinnosti :sunglasses: :sunglasses: , tak som zvedava, ako to bude po mojom navrate vyzerat...joooooj.
8. nov 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao ja veru tiež o nej intenzívne uvažujem len ešte prašule pozbierať na to :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.. :grinning:
ja len na taky skok...ze co kde..???.. :confused: ..mam tiez taky frmol,ze nestiham...keby den mal 50 hodin,tak aj tak by som nestihala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....

@jalao - :grinning: :grinning: :grinning: ..to si pekne napisala...ze symbol.... :grinning: ...aj u nas to tak funguje... :wink: ..a pri navrate???tak je akoze poriadok,ale to musim mat jedno oko privrete,aby sa mi nezaostrovalo... :wink: ..ale aj snaha rata... :grinning:

inak baby,aj my sme mali mycku,ale sme ju moc nepouzivali,tak sme ju vymenili za dalsiu chladnicku...ta sa nam sikne viac.. :grinning:
8. nov 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky za dalšiu ladničku :sweat_smile: íha vy taký papkáči ste? to ja by som radšej tu myčku lebo nenávidím riady :angry: a som radšej ked je ladnička prázdna ...no teda tak trošku naplnená aby ma to nelákalo vymetat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo som za tento týžden pribrala 2kg no som z toho hotová ani neviem ako do riti tak som sa nasrala a idem na aerobic si zaskákat a jem dnes len ovocie a suché pečivo noa rano jeden párok som zbodla po patovi čo nehal :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach tie naše kilá lahko idú hore a tažko dolu :rolling_eyes:
8. nov 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky u nás by zase boli využité 2 umývačky :slight_smile: :unamused:
8. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao tak ste mali značkové jedlo sviečková a la tescojalao :grinning: tá musela chutit mnam a ty zeleninu pasíruješ alebo mixuješ? ja mixujem potom je to ako pre bábatko mnam a to mi tak chutí viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....už slintám tu ale musím zhodit nejaké to kg tak len slintám :confounded:
8. nov 2010 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning:

@marianka79 -to mi veru hovor.. :sweat_smile: ..pre malu varime zvlast,ja navarim pre nas a kedze nas tatino teraz studuje kucharcinu,tak vsetko co sa nauci tam,robi aj doma,ze aby sme ochutnali...a obcas si aj sestra uvari zvlast...tak niekedy su nam aj dve chladnicky malo... :pensive: ...ale davam si velky pozor s tym jedenim,lebo inak by si ma tu mohli kopat ako lopticku... :grinning: ...teraz chodim 3x do tyzdna do fitka na poriadny dvoj-hodinovy trening...potom skola a ked mam volny cas,tak do toho este beham kazdu chvylku za malou,pohrat sa a potom po nej poupratovat...takze teraz som taka energeticko-busy mama... :wink:
9. nov 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaaaaaam....ale ste mi teraz narobili chute s tou svieckovou....my uz sme ju dlho nemali.... :slight_smile: ...ale to velice rychlo poriesime... :wink: :grinning:
9. nov 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale maminky a kde ste sa vy stratili, cvičíte, či varíte ??? :wink: :wink: Ja hlásim šťastný návrat z Prešova, som plná zážitkov a dojmov a aj pravdaže vedomostí...Absolvovala som zopár prednášok a konečne si prezrela metropolu východu, počasie bolo nádherné, ako na objednávku - 15 stupnov a jesenné slniečko... Bolo dosť času aj pochodiť námestie a konečne som začala trošku s Ježiškovými darčekmi :slight_smile: A ako si s babami vravievame...Mám taký pocit, hraničiaci s istotou,...že za posledné dni mám o 2kg viacej :grinning: :grinning: Dopriali sme si, čo nám hrdlo ráčilo a veru bolo čo! :sunglasses: :sunglasses:
janka...len narýchlo ťa budem informovať...že kunu si stále chováme!!! MM jej kúpil akési otravné tabletky, už chodí aj na tie! Som teda zvedavá, čo na tú potvoru konečne zaberie. :angry:
@janka1874 a na čo ideš zbierať prašule? nejako mi nedoplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao ahojte,veru,umyvačka je veľmi dobra vec ked mate viačlennu rodinku.Aj my mame umyvačku riadu a poviem vam že je to super,sme tiež 5 členna rodinka a veľmi to pomože,najmä ked je nejaky sviatok alebo narodky ale aj tak. Ja ju zapinam každy 2 deň a tak možem robiť niečo ine.
12. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao aj ja už som začala s nakupovanim Vianočnych darčekov.A ešte sa chystame s MM na nakupy do Polska, že ešte aj tam dačo kupim mojim deturencom dačo pod stromček.
12. nov 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :grinning:

@jalao - :grinning: :grinning: :grinning: ..ta kuna ... :grinning: :grinning: :grinning: ..inak prefikana...myslim,ze este aj vianoce s vami oslavi... :grinning: :grinning: :grinning:
a uz si zacala aj s vianocnym nakupom??ale sikulka...to ja budem zas lietat z vyplazenym jazykom okolo 20-teho decembra,ako sa poznam...ale vtedy si vzdy poviem,ze na buduci rok to si to uz inak zariadim... :sweat_smile: .. :pensive: .. :wink: .. :slight_smile: .. :grinning:
12. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara1705 -neviem ci si uz bola tu medzi nami,ale ja ta tu teraz vydim prvy krat...tak ja len ze...vitaj.. :grinning:
u nas ked sa slavia nejake narodky,tak nakupime tie umele tanierky,pohare a tacky a potom to nakoniec len vyhodime do smetiaka... :wink:..je to take rychle a pohodove upratovanie... :grinning:
12. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky dakujem za privitanie ale už som tu prispievala,myslim si že aj tebe ohľadom tvojej dcerky,ked bola choručka.Dufam že si ťa s niekym nemylim.
12. nov 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao to patrilo k tej umývačke riadu
12. nov 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lara1705 -neviem...moze byt...len nepametam... :sweat_smile: .... :wink:
12. nov 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok