Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janka1874
29. nov 2010

@vodnarky no tu je práveže ako na jar všetko sa už roztopilo a mokro a už dnes niekoľko krát aj pršalo 😝

jalao
29. nov 2010

ahooojte 😀 No ty brdo, tu je uuuplne nasnežené a o ôsmej som bola vonku a vrrrrzgalo mi to pod nohami - primrrrrza 😉 😉 😉 Super logopedické okienko som si tu spravila 😀 😀

@janca13 dakujem pekne, no musí to prebolieť...to nebol môj dedko, ale dedko mojich detí...chudiatko, ani som nepočítala, že to budú deti takto ťažko niesť, ale prevé, čo hlásili, že zavoláme svokru - teda ich babku - na Vianoce ku nám, nech nie je sama....Nooo, nápad akože fajn, ale neviem, neviem...cez víkend tu aj bola, pozvali sme ju spoločne a hned aj odmietla. Tak som jej povedala, že nech ešte nad tým porozmýšľa..
@vodnarky a aj janka, vám sa to žije s tými kuchármi doma 😎 😎 , nepožičáte niekedy?
a posledná Janulka, prajem príjemný kultúrny zážitok s novou myčkou 😉 😉
Baby, ja sa tu rehlím, ale ledva oči držím. Táňu mám choru, boli sme dopoludnia u dok, aj na ušnom, potom som letela do roboty, potom zase za ňou, potom na anglinu, za MM na stavbu-dokončujeme, finišujeme a od ôsmej sa učím, v piatok ťažká skúška..no dostihy jak Pardubická takýto život 😝 😝 😝

janka1874
30. nov 2010

@jalao no ešte si počkám do víkendu kedy ju zapojíme lebo potrebujem poposúvať linku v kuchyni a tak podobne tak sme sa dohodli s našimi že cez víkend idú deťi tam a my si urobíme konečne doma všetko čo potrebujeme a ako potrebujeme sa teším konečne potom budú môcť prísť vianoce chystám totiž veľké upratovanie stromček sa ešte ale bojím postaviť lebo to by pri mojich potvorkách asi neprežil do vianoc 😅 😅 😅 😅

janca13
30. nov 2010

Ahojte!!!Zimaaa super,ale ked som bola včera na prechádzke tak som mala čo robiť aby som sa preborila s kočíkom po tom vrrrzgajúcom snehu a vybrať sane sa mi zdalo smiešne 😝
@janka1874 mne by sa tiež zišlo dať deti niekam na víkend a porobiť riadne poriadky 😝 a včera som tak rozmýšľala,že kde by som asi tak dala myčku keby kúpime a zistila som,že prípojky máme síce porobené ale myčka sa mi nikde nezmestí museli by sme prerobiť celú linku. 😠 😠 No čo nedomyslela som to tak ma riady čakajú asi na doživotie 😀 😀 či koľko vydrží taká kuchynská linka????A stromček budeme mať tento rok živý tak sa teším na tú vôňu 😎 😎
@jalao no svokre by ozaj bolo lepšie u niekoho aj ked to budú smutné sviatky ☹ aj mne ked zomrel svokor tak sme išli hned po večeri k mojej mamine lebo nám chýbal pri stole,no ale taký je život.Vianoce budú v novom??

janca13
30. nov 2010

@vodnarky no kniha je dobrý nápad ja som tiež kupila mm po minulé vianoce a bol to zároveň darček aj pre mňa 😀 😀 ja sa vždy snažím niečo praktické a niečo pre radosť bud do auta alebo z tej kuchárčiny
@jalao no neviem ako to majú zariadené vodnárky ale mm doma varí málokedy 😝 celý týždeň ja a on občas v nedeľu,ale to je nejaká minútka takže na večeru ani neostane ale zato nám to vždy vyčančá na tanieroch 😀 😀

vodnarky
30. nov 2010

cafte.. 😀
tak hlasim,ze este stale tu u nas snezi(uz 4 den) a skoly su pozatvarane,lebo tazko sa dostat studentom aj ucitelom,kedze tu sa jazdi len na letnych gumach,lebo zimne tu nedostanes kupit 😅 ..a iiri este nepochopili,ze uz im asi zrejme skoncili tie casy bez snehu a ozajstnej zimi,kedze pocasie si robi co chce a snezi aj tam,kde pred tym 20 rokov nesnezilo.. 😕 ...takze teraz mame take male prazdniny... 😀 😎

@jalao -u nas sa toto iste dialo,ked nam zomrel dedko..babicka,kedze ostala sama,tak sme ju na sviatky samozrejme volali,aby nezostala sama,lebo v taketo dni sa ten smutok este zvysuje...babicka tiez odmietala a stale nam vravela,ze ona chce zostat z dedkom doma..vzdy,ked sme prisli k nej,tak na stoliku horela sviecka pri dedkovej fotografii a babicka sa s nim cele dni takto rozpravala..ked odmietla k nam prist na sviatky,tak sme sa aj zo sestrami rozplakali a nakoniec sme ju prehovorili... 😔
poziciam ti nasho kuchara,co by nie...ale az po sviatkoch... 😀 😀 😀

@janca13 - 😀 😀 😀 ..sranda s tou myckou a nedomyslenou linkou... 😀 😀 😀
ten nas kuchar radcej pecie..stale mu vravime,ze ci nechce byt radcej cukrarom???..stale nam vypeka cerstve pletenky(pecivo),kolace a potom robi aj take ovocne-zele pohare zo slahackou a cokoladou..lubi aj varit,ale este radcej experimentuje a potom robi v tej kuchyni len ze:primnerene a primnerene a primnerene(citat cesky).. 😀no a ja si vzdy pri tom poviem,ze som uz dojedla... 😀 😉

vodnarky
30. nov 2010

@janka1874 -my mame sice len jednu malu roztopasnicu,ale podla toho,co s nou zazivame kazdy den,ako nam stale predvadza jej najvyssi stupen vzdoru,tak tiez bude stromcek radcej az tak okolo 22-23...
snad to dovtedy aj vydrzim 😅 ...lebo keby to malo byt na mne,tak uz teraz by som ho najradcej postavila... 😀 😉

a inak,vsetkym sorry za chyby v pravopise.. 😅 .. 🙂

jalao
1. dec 2010

ahojte, hrám sa na sovu 🙄 🙄 . Vonku je bielo, mrzne mínus 11, no len dúfam, že na sviatky nebude pršať 😕
Učím sa, čo mi sily stačia...ale už vlastne - nestačia, takže dobrú nocku všetkým...ale zrejme už búvate.

janka1874
1. dec 2010

ahojte
@jalao no toho sa aj ja obávam že teraz je všade (okrem košíc) bielo a na vianoce bude blato

marianka79
1. dec 2010

@jalao ja som o takom čase pracovala a noc som mala ráno 😉

marianka79
1. dec 2010

baby ja mám o jeden darček menej už totiž mojmu kupovat nebudem pretože získal titul "bývalý "nuž čo teda vianoce aj silvester budú bez neho to je život a aten ide dalej mám patka tak s ním si to budeme užívat i ked ten ide na silvestra k otcovi ale neva nejak to prežijem inak je vonku krásne všetko biele 😵

janka1874
1. dec 2010

@marianka79 fu ha tak to je dosť blbé a ako dlho ste vlastne boli spolu aj keď asi je to jedno a ak nechceš nemusíš odpovedať

janca13
2. dec 2010

ahojte vy sovy 😉 😉 ja padám už o 21:30 tak ani neviem ako vydržím na Silvestra do polnoci 😝 baby ani nestrašte že nebude sneh aj minulý rok pršalo na štedrý deň blééé.U nás sa zatiaľ drží tak asi pre istotu hodím za lopatu do mraziaka na horšie časy 😀 😀
@marianka79 neboj prebolí 😉 nezaslúžil si ťa

vodnarky
2. dec 2010

ahojte... 😀
@marianka79 -na silvestra sa chod zabavit s priatelmi.. 😀 ..prides na ine myslienky... 😉

marianka79
2. dec 2010

@janka1874 boli sme spolu 5 a pol roka kludne ti odpoviem 😉
@janca13 tomu ver že prebolí len som sa trápila ale už mi bude len dobre verím tomu že hej
@vodnarky a to aj idem!!! 😝 neboj už sa to vybavuje doma by som nemohla byt 🙂
inak díky vám ja som už v pohode len mám ešte niečo aj u neho tak to bude ešte také že ho budem musiet navštívit a toho sa obávam trošku lebo ked ho nevidím je to ok ale... 😢

jalao
2. dec 2010

@marianka79 no tak drž sa v novej životnej etape...Určite, že to musí aj bolieť, ale treba si povedať, že vždy ked niečo končí, aj niečo nové začína 😉 No a s Paťovým tatom vychádzate? My ideme na Silvestra tiež flámovať, už sme to dohodli viaceré rodiny aj s deckami, spravíme im nejaký program, nám disko, karaoke, ohňostroj a určite bude sranda. No a MM to zhodnotil, že škoda, že nemôžeme zostať doma na gauči 🙄 🙄
Ako...gauč mám aj ja rada, ale isto nie 31-12 😎 😎 😎
@janca13 no daj si 2 kávy a vydržíš! 🙂
@vodnarky kedy idete na SVK? A lieta sa v tomto počasí od vás?
@janka1874 to chceš povedať, že u vás nie je sneh??? Tu je sánkovačka za domom v plnom prúde 🙂 , no a Tánička s ATB na nich pozerá smutne spoza okna, chudiatko moje.

janka1874
3. dec 2010

@jalao no dnes máme sneh len ako dlho vydrží? predtým čo nasnežilo vždy potom doobedu pršalo tak si to vieš predstaviť čo z toho snehu bolo
@marianka79 ako už baby písali staré končí nové začína držíme palce nech si šťastná

janca13
3. dec 2010

Ahojte dievčatá!!!U nás nádherne sneží 🙂 🙂 dúfam že sa im predpovede nesplnia a nebude pršať.AAA konečne víkend 🙂 😉 Baby ani som Vám nepísala aké trampoty som mala s Luckou ked jej dali dolu sádru a zobrali jej barle,tak ona nevedela chodiť ja som mala nervy už som si myslela že to robí náročky aby som ju stále vozila do školy.Normálne jej cesta trvá 15min. a my sme teraz chodili skoro 1hod.ona stale len prisúvala zdravú nohu k tej čo bola zlomená,vôbec nechodila pravá ľavá -pravá ľavá,ale pravá hop k nej ľavá nervyyyyy.Ale už jej to celkom ide aj ked ešte krivká.
@jalao no ja by som si dala aj 5 káv lebo ja kávu milujem,ale ešte kojím a to by nespala aj Ninka.Ja teraz pijem len ráno ked sa zobudím a potom rýchlo na obed ked spí aha aj teraz si ju vychutnávam cíítiš tu vôôôôňu??? 🙂 Táničky mi je ľúto.No my by sme tiež už mali zhodiť sanky z povaly.
@janka1874 milujem čľapkanicu bléééééééé 😝

janka1874
3. dec 2010

@janca13 tak príď na kafe teraz je to ideálne na sneh lejeeeeeeeeeee ako keby nikdy nepršalo proste krááááása ( 😝 😝 😝 😝 😝 )
a nechodíte na rehabilitácie? tento problém mal aj drahý a keď bol na rehabilitácii tak mu vravela že práve veľa ľudí si po zlomenine má problém začať normálne chodiť aj jeho musela učite lebo keď máš zlomenú nohu tak vraj nejako ináč rozkladáš váhu a dochádza k zlým návikom takže nezanedbať 😀

vodnarky
3. dec 2010

pekny den... 🙂

@jalao -no tak teraz sa nelieta..letisko je zatvorene...ale nastastie my letime na Slovensko az 31.12. tak dufam,ze dovtedy ten sneh bude fuc.. 😉 ..a potom moze znova padat... 😎 ..na navrate az tak moc nezalezi.... 😀

vodnarky
3. dec 2010

@marianka79 -sme radi,ze sme troska pomohly.. 😉 ..
ja budem tento rok na Silvestra doma.. 😝 ..koli malej...lebo to bude prvy krat,(od jej narodenia)co ho budeme oslavovat na Slovensku a u nas s tymi delobuchami je to ovela aktivnejsie ako tu...takze ocakavam,ze sa mi prebudi a spusti plac,lebo nebude vediet,co sa deje... 😅 ....no a v tom momente bude chciet len maminku... 😉
takze si narobime kopec jedla,nejaky ten liker k tomu a dobry program v televizii v kruhu rodiny.. 😉 🙂
a ty si to teda pekne uzi!!!!!!! 😎 😎 😎 😀

dadolina
3. dec 2010

ahojte baby, ak by ste mohli prosím o pomoc viď súkromná téma pomoc pre dávidka

janka1874
3. dec 2010

@dadolina do súkromnej nemáme šancu nakuknúť pokiaľ sa nám nepovolí vstup tak nechápem o čo ide hoď to sem ak chceš

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -to je pravda..ale uz som ti poslala spravu...

dadolina
3. dec 2010

janka už som skúšala vymažú mi to odtialto ale vpustím každého kto ma o to požiada ...poyri sa aj ty dám ti tam prístup

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -ako pise janka1874..napis to sem...radi ti pomozeme... 😉

vodnarky
3. dec 2010

@dadolina -vymazu??? 😅 ..aha...

janka1874
3. dec 2010

@dadolina hoď linku s názvom témy lebo neviem čo hľadať
a prečo to vymažú nechápem

dadolina
3. dec 2010

vodnarky už dva dni dozadu som toi sem dala a vymazali mi to lebo ide o fin zbierku na liečbu v egypte ...ale určite si už čítala príbeh

dadolina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz