Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janka1874
12. dec 2010

u nás sa dnes vypekajú perníčky 😀

marianka79
12. dec 2010

@janka1874 mnam ja sa na medovníky pustím zajtra 🙂 budem po nočnej tak aj cesto treba nehat odležat a na druhý den budem piect ževraj čím medovníky dlhšie ležia(upečené) tým su lepšie

vodnarky
12. dec 2010

mmmmmmhmm...baby... 😀 ...mnamky-mnam.. 😵 ..sikulky... 😉

janka1874
12. dec 2010

@marianka79 ja mám taký recept že sú hneď mäkučké a tak to aj vyzerá do vianoc budeme rada keď mi polovička zostane 😀 😀 😀

jalao
13. dec 2010

ahojte dievcata, no, tak tu to uz rozvoniava kolacikmi, ja veru nepeciem este, cely vikend sme stahovali, co sa dalo, nevladzem ani ruky zdvihnut 😒 Do soboty este budeme vozit po troskach a v sobotu to uz vezmeme radikalne, nech tam aj spat zostaneme. Zvolali sme catu chlapov, navarim kotol gulasu, zopar pizz (ako to spravne vysklonovat 😎 ) a pokial nebude velmi snezit, tak to dufam zmakneme vsetko uz. Vcera nam nahodil majster zaluzky, tak to nabralo uz taku viziu domacnosti a domova a ked si v krbe zakurime, tak ma to hreje aj v srdci 😎 😎 , joj, aka nostalgia takto zrana...
Na T/com sme spisali taku staznost, tak pockame na ich vyjadrenie, ci sa nejako rozumne dohodneme...
Marianka, ten LCD ti tisko zavidim...ale ved raz sa hadam aj my dockame...
vodnarka, presne, musime cvakat za nieco, co z ich strany nebude fungovat 😠

janka1874
13. dec 2010

ináč viete čo ma v tejto republike vytáča že pokiaľ sa človek nenaštve a netrepe po stole a nesťažuje sa nič nevie normálne vybaviť ja toto nepochopím prečo si takto navzájom komplikujeme život

vodnarky
13. dec 2010

@janka1874 -ved to.. 😒

vodnarky
13. dec 2010

@jalao -na vianoce..v novom..pri krbe... 😕 ...no paraaada... 😀 ..co na to povedat???..Stastne a Vesele!!!!!.. 😵

marianka79
13. dec 2010

@jalao ja ti zas ten domček a krb júúj hadam sa aj ja raz dočkám a budem to mat 😵 to čo máš ty budete mat najkrajšie vinoce aj bez LCD ver mi 😉

marianka79
13. dec 2010

inak som akurát dorobila cesto na medovníky no uvidím som bola polepená až až tak snad z toho niečo bude ....pri ručnom miesení ma napadlo- kúpit robota na to 😠 som to musela poklačiačky na zemi lebo linku máme vysoko a ruky ma boleli z toho 🙄 tak zajtra budem piect .........a sakra...........mám ešte prádlo v pračke idem ho vybrat 😝

jalao
14. dec 2010

@marianka79 tak ty si nam ponocovala nad cestom 🙂
Ja som veru vecer zaspala pri TV na gauci, ledva som sa premiestnila do postele. MM vravi, ze ci chcem spat s vrecami, lebo ich je plna spalna, triedim detske veci, odkladam po starsej, po mladsej, nosim kamoskam aj sem do roboty takym kolegyniam, co su na tom slabo a potesi ich to...tak aspon nemusim moc vyhadzovat.
Vcera som bola vybavovat bytove druzstvo,baby, presla som 5 kancelarii plus pokladnu, kym som tam vybavila odhlasenie bytu 😎 😎 , je to tu po tych uradoch fakt prca!!!
@vodnarky , no dakujem, ved kazdy rok dufame, ze budu stastne a vesele, ja tvrdim, ze pokial sme zdravi, mozeme mat vsetko, pokial nie, ostatne by ma uz ani netesilo 😖

vodnarky
15. dec 2010

dobreee raaanko... 😀 ..
tak u nas uz stromcek svieti a vsetko sa nam ligoce.. 😀 😵 😉 mala je s toho taka nadcena,ze nam aj zabudla na kazdodenne nervy(obdobie vzdoru).. 😅 😀 ..

@jalao -mudro a pekne si to napisala...nieje nic dolezitejsie v zivote kazdeho jedinca,ako zdravie... 🙂

janka1874
16. dec 2010

@vodnarky mňa toto obdobie vzdoru privedie do blázinca určite
my sa chystáme na stromček asi cez víkend len dúfam, že prežije do vianoc 😀 😀 😀
včera sme boli na veľký nákup mäska v poľsku tak máme vystaráno na dlho aspoň s niečím bude kľud

vodnarky
17. dec 2010

dobree ranko vsetkyym... 😀

@janka1874 -troska vyzsie si pisala,ze mas dobry recept na medovniky,co su hned mekucke..prosim ta,nemohla by si mi ho poslat??velmi pekne vopred dakujem... 😀 😉

jalao
17. dec 2010

@janka1874 a oplati sa to cenovo? my tu máme takýto obchod, občas tam zablúdim a je to lacnejšie ako bársjaké Tesco. My stromček plánujeme až začiatkom budúceho týždňa, keď sa ako-tak zabývame....
Dievčatá, tu máme mínus 15 a posnežieva...môžu prísť Vianoce. 😝 😝
A čo tu píšete o "období" vzdoru...tak ten pretrváva v podstate trvalo...syn má 15 rokov a vzdoruje každodenne 😕 😕

marianka79
18. dec 2010

@vodnarky ja mám tiež také medovníky čo su hned mekkučké som ich včera robila a sú fajnové mnam aj dnes narozdiel od tých predchádzajúcich 😖 tie sú jak kamen 😝

janka1874
19. dec 2010

@jalao vieš že oplatí akurát zvažujeme kúpu samostatnéhomrazáku len na porovnanie
hovädzie v celku 4,50eur /kg
bravčove kare s kosťou 3,-eurá /kg
kuracie stehno v celku (aj horná aj spodná časť stehna) 0,90eur/kg
a viec neviem tak na rýchlo musela by som kuk papierik

vodnarky
20. dec 2010

@marianka79 -uz sme aj my nasli dobry recept..a uz sme aj napiekli..su vynikajuce.. 😀 😀 😀 ...uplne mekkucke.. 😵 ..zajtra ideme robit suhajdy..

janka1874
20. dec 2010

@vodnarky juj zabudla som na ten receptík sorry

terez34
20. dec 2010

ahojte babule krasnu predvianocnu naladu vam vsetkym prajem tak tu sa tiez vypeka aj u nas doma to uz rozvoniava milujem tu vonu kolacikov

vodnarky
21. dec 2010

@janka1874 -v pohode.. 😉 ..uz sme si nasli iny a je tiez dobry.. 😀 ...

janka1874
21. dec 2010

@vodnarky ja nejako nič nestíham a menšia slečna je chorá tak ešte väčšia zábava a aby nebolo málo ešte aj zúbky jej lezú

marianka79
21. dec 2010

ahojte dala som si nové fotto 😀 😀 😝

marianka79
21. dec 2010

@janka1874 len nech jej lezú jáááj tie moje ma tááák bolia aj tri kazy tam budú som nebola u zubára aj dva roky mám dost drahého ale dobrého teda

jalao
22. dec 2010

@janka1874 tak to sú super ceny, čo píšeš, fakt. Ak máš doma masožravcov, istotne by sa vám malý mrazák vyplatil kvôli tomu.
Dievčatá, tak ja píšem po prvý krát z nového domu 😉 😉 , máme sa tu fajn, ale všade ešte hrozný neporiadok a nevybalené veci, vrecia, krabice, prepravky..dnes mám dovolenú, tak tu riadim a chcem spraviť zemiakovo-krúpnu babu a aj nejaký ten koláčik ku sviatkom. Podvečer si idem hriechy s deťmi očistiť a večer nás pozvali kámoši na vianočné stretko ku nim...najradšej by som to zrušila, ale musím ísť..zo slušnosti.
Tak pá zatím a píšte, čo už máte ku Vianociam a čo ešte plánujete. Ja som dúfala, že dnes spravíme stromček, ale zrejme sa k tomu ešte nedostaneme..Pá, idem makať!! 😎 😎
@marianka79 foto atraktívne...a aká romantika v statuse 😉 😉 😉 😉

janka1874
22. dec 2010

@jalao veru preto tam chodíme raz za čas na veľké nákupy
tak nech sa Vám dobre býva v novom neboj postupne povybaľuješ nič neutečie hlavne si treba užiť rodinnú pohodu

ja idem tiež dnes na večeru do práce som pozvaná tak teraz rýchlo balím darčeky nech je už kľud a zajtra staviame stromček to už drahý bude doma

vodnarky
23. dec 2010

dobree raanko vsetkym.. 😀

@marianka79 -dobree foto..take slnecne.. 😀 😎 😉

@jalao -vsetko dobre v novom... 🙂

@janka1874 -nech sa ti mala slecinka rychlo uzdravi.. 🙂 a fajn,ze jej idu zubky,bude to mat rychlejsie za sebou... 😉 ..to nam sa zacali predierat,ked sme uz mali vyse roka.. 😒

a inak baby...vsetkym...Stastne a Vesele Vianoce...!!!! 😀 😀 😀

marianka79
24. dec 2010

Krasne Vianoce vsetkym zelam....... 😵

jalao
6. jan 2011

dievčatá a to čo toto ako????? Dvíham tému, lebo chudiatko zapadá prachom..kde ste všetky? 😉 😉

terez34
6. jan 2011

este spime po vianocach 😀 😀