• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
@janka1874 -tak to mas doma veru inu kombinaciu... :grinning: ..a stymi praskami na nervy :grinning: :grinning: :wink: ...to ja uz teraz niekedy vecer si musim vziat panadol od bolesti hlavy... :wink:
5. feb 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, co tu bol, hluchy vikend? :slight_smile: :slight_smile: no - takze...ku plienkam sa neviem uz vyjadrit :grinning: :grinning: :grinning: , ale prezila som si s tymto procesom svoje :grinning: :grinning:
Ja som bola cely tyzden bez MM a sucasne som sa po veceroch pripravovala na skusku, bola v sobotu, ak dobre dopadne, mam semester z krku. Ale chcela som povedat, ze moja domacnost bola chudiatko natvrdo zanedbana, typicky priznak skuskoveho obdobie studentiek-mamiciek :grinning: :grinning:
@terez34 no na zlcnik podla mna hlavne dietka a nejaky bylinkovy cajik :wink:
@fidka79 a aku mas pracu, ak mozes napisat? To je super, ze robis, co ta bavi a v com si sa nasla.
7. feb 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao no bola dietka aj cajik uz je to super :wink:
7. feb 2011 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky v prvom rade gratulujem malej vodnarke k narodeninam prajem vsetko dobre :wink:
k tym pubisom tak teraz uz paralen? a co potom? antidepresiva? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo teraz to je o malych veciach ale uvidis co sa s nimi deje potom a to ja som zistila ze mam este v podstate celkom kludne baby kamoska ma dvoch chalanoch a to je horor ked mi hovorila s nimi zazitky takze dobre ze mam baby :slight_smile:
7. feb 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez34 mnoo tu kludne najdes v bare aj dochodcu takze vek urcite nehra rolu :grinning: iri celkovo radi sedia v puboch,v tom, si sko narody mozme podat ruky..a mladez takisto drza ako aj unas,co si navyberas,ja ti poviem ze tie mlade pubosky okolo tych 16 ani vystat nemozem ked sa to navali a potom bordel robi :rolling_eyes:
7. feb 2011 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky my sa tiez pridavame,krasne 3tie narodeninky...pockame na lepsie pocasie a Adamko bude mat frajerku :grinning:
7. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao pracujem v zdravotnictve.. :wink:
7. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terez34 tak tej sa ešte dlho nezbavíš :slight_smile:
7. feb 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky áno, malej vodárke všetko najlepšie!!! Moja kámoška má dcérku a presne dnes má 12...a je to zlaté a kamarátske, temperamentné dieťa - nadaná na všetky športy a stále v pohybe, ked sme tu už pri tých charakteristikách o)))
@marianka79 tak ty si sa tiež priznala, že si vodník :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a čo vidím v tvojom profile za novinku??? paráááda!!! držím všetky palce!! :sweat_smile:
7. feb 2011 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :grinning:
dakujeme vam vsetkym za prianie... :dizzy_face: ..
vcera sme to oslavovali a o osmej som uz bola "grogy"...oslava bola super az na niektore zmeny nalad nasej oslavenkyne...na narodeniny dostala od nas bycikel a kedze po dome jej to moc nejde,lebo tu nemame dialnicne priestory,tak dostala nervy,ze ona ho rozbije... :confused: .... :pensive: ...samozrejme,co by sme pre nu neurobili...tak sme sa vsetci museli naobliekat a ist hned vyskusat novy bycikel von,nezalezat na tom,ake pocasie prave mame... :sunglasses: ..ale bola sranda.. :grinning:

@terez34 -tak to si ani nechcem predstavit,co to bude neskor... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..teraz uz len cakame,kedy nam sonci toto obdobie vzdoru... :pensive:
8. feb 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2011 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 -aj ja som si tu zmenu vsimla.. :wink: ..super...nech sa dariii... :grinning:
8. feb 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao
@vodnarky díky uvidíme čo z toho bude ono až tak doslova sa nesnažíme ale ani pozor si nedávame a to vobec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale velmi chceme bábo :dizzy_face:
8. feb 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky skončí obdobie vzdoru príde iné poznáme :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no presne tak ako pise janka stale je neake to obdobie jedno skonci a v zapeti nastane druhe ale aj tak su to pekne chvile ked sa za nimi obzries a spominas :wink:
10. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, no tak čo to tu zase je za pauzu, šak sa prepadáme do hĺbok :unamused: :unamused: :unamused: Niktorá z vás dnes/včera nič zaumývané neprežila?? výraz zaumývané používala najmladšia Táňa dosť dlho :grinning: :grinning: :grinning: Tak, ako bol po sprche oblečený žufan a pri mori bola piesková plášť :grinning: :grinning: :grinning: Je to milé, tieto výrazy.. A ešte ma napadlo, že synátor hovorieval, že "si to zohrejeme v mikrofónke" :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute 20tnicky :wink: veru veru neak mrtvo tu...som teraz tahala 4nocne takze na net casu tolko nebolo,konecne vooolno vikend...a mame aj dedka na navsteve tak trosku oddychu :slight_smile: malysiel len pred hodinkou spinkat tak sme mali docela blazinec..
12. feb 2011 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauže ženy tak veru nejako to tu zas viazne
upratané, uvarené aj som si zacvičila ledva fučím ale chvíľu veget
12. feb 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 a aj @janka1874 no tak to vidím, že sme všetky v tomto kolotoči...ale s cvičením gratulujem...ja som sobou strávila v škole a celý deň ma bolí zub :frowning2: Som zvedavá, čo z toho bude... fidka, chudiatko 4 nočné, ...kedy to dospávaš?
12. feb 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 no tak sa potom citis aj v dalekom irsku ako na slovensku :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ženy fakt to tu nejako viazne
15. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko baby,mnoo vstavat a na MK:slight_smile:))malemu som zapla TV kym vypijem kafe a pojdeme na prechadzku... :slight_smile: konecne neprsi..huraaa

@jalao ked musis zvladnes aj 4nocne,tu sa tak robia nocne..dospvam cez den :wink:
@terez34 ano aspon sme trosku oddychli a dedko si videl vnuka:slight_smile:)
16. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :slight_smile: ..ja len taky kukuk.. :confused:..ze co nove... :confused:..

@fidka79 -jak ti fajn,ze mas tu nachvylku niekoho z domova... :sunglasses: :dizzy_face: :slight_smile: :grinning:
@jalao -zufan a pieskova plast???? :grinning: :grinning: :grinning: ..podarene... :wink:
16. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 ano, ved viem, mas pravdu, ked sa musi, tak sa musi...rozmyslam, ci sa da na to zvyknut..lebo ja ked idem raz za rok na ples a sme tam do rana, tak sa potom 3 dni z toho neviem spamatat a mam pocit, ze som stale nedospata.. :wink:
Dievcata a musim priznat vlastnu nostalgiu...takto pred 6 rokmi som uz fucala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bozinku...ako to letiii!!!! :frowning2:
17. feb 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao -tak jej prajem vsetko len a len to najlepsie a hlavne vela zdraviiicka... :slight_smile:
17. feb 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao jeeej aj my sa pridavame...a princeznicke vsetko naaaj,vodnarke :grinning: inak v mojom povolani su nocne velmi casto,takze uz som si zvykla a cez den nemam problem spat:slight_smile:)
17. feb 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao jeeej veľkej kočke všetko naj naj naj prajeme
17. feb 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 tak to bol dedusko rad :wink:
23. feb 2011 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak máme prázdniny my sme boli v tatralandii cez víkend pato sa vybujačil na tobogánoch ale aj ja :grinning: paráda bola ubytovaný sme boli v LM v Odrášovej od pondelka bol patko u otca dnes mi prišiel tak ešte prázdinuje a vy čo ako??? ja mám u MK absenciu ani sa mi nechcelo zapínat počítač len tak cez mobil som mrkla či ma niekto nespomína a IP aj zdravotné problémy mám ževraj mám poburené hormóny :sweat_smile: lebo mi krámy prišli po 17 dnoch :unamused: ale to také aké som v živote nemala som jak sopka a všetko ma bolí neviem čím to je tak si musím zapisovat do menšt. kalendára ach jaj

@fidka79 fúha nočné to nezávidím a to máš predpokladám osmičky ja robím 12-tky a tie nočné ma zabíjaju chcem odíst koli nim z firmy
@jalao pripájam sa i ja ku gratulácii ja budem takto fučat 11-teho marca :dizzy_face: a to bude mat 11 rokov
24. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok