Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
9. mar 2011

@fidka79 -uz ano...horucky sa jej uz na stastie nevratili a uz aj zacina papat 😵 ...zato aj ja som vcera mala z vysenu teplotu a dnes si citim nejako divno zaludok... 😖
dik za radu...urcite nabuduce vyskusame ine nemocnice... 😉

marianka79
9. mar 2011

@fidka79 dakujem ☹

marianka79
10. mar 2011

baby dnes som robila mrkvový koláč mnam je fakt dobrý ak chcete napíšem vám recept len neviem moc sa mi nenadvihol či má byt taký to nevíííím ale chutovo....... mnam dala som menej cukru ako píšu a aj tak bol slááááádký 😝

marianka79
10. mar 2011

a zajtra robím trepanú tortu patko má 11 rokov tak budeme trošku oslavovat 🙂

terez34
11. mar 2011

ahojte kocky
@vodnarky to s tou tvojou malaou je hrozne chudiatko moje male
strasne ma to rozculuje ked pises aky ti doktori nemaju nezaujem a to o DETI no co je to za krajina ja z mojou povahou by som asi utekala odtial prec len koli tomu ja ked mam chore deti tak mi je z toho do zufania a u nas lekari maju sucit k detom a neviem co by som v tom irsku sa asi zblaznila obdivujem ta len nech vam to vsetko dobre dopadne a vsetky chorobi vas obchadzaju
mi tiez sme chori tie dve maju streptokoka v hrdle aj v nose uz dostali antibiotika a mala mi tiez mala tri dni zvysenu teplotu volala som dr. tak s nou musim ist na vyter ci aj ona nema toho streptokoka ja som tiez mala zapal priedusiek tak sme vsetci neaky zasvineny ale uz hlasi slnecne a teple pocasie tak dufam ze uz nazbierame trocha energie a bude lepsie

pre istotu ta moja kristina musi ist na gastoenterologicke vysetrenie lebo schudla a byva jej zle ked mala 8 rokov tak to tiez mala a vobec jej lekari nepomohli uz sa zdalo ze mi umrie vobec nemohla jest a stale chudla a vsetke vysledky boli ok. ale u nas je jedna pani bilinkarka a ta jej pomohla a teraz sa jej to vratilo asi naspet budem tam musiet zajst ak vobec este zije lebo uz bola stara ale to co mi vtedy povedala skoro som odpadla ze co jej je ona mala hlisty okolo srdca a ani vam nechcem dalej rozpravat ako sme to liecili lebo by ste mi asi ani neverili ale jej to pomohlo a pet rokov mala pokoj a teraz zase tak tiez som z toho hotova

@marianka79 a ty co mas kamienky? ides kedy na operaciu napis budem drzet palceky

terez34
11. mar 2011

@marianka79 ten mrkvac tu hod to moze byt dooobre
a Patkovi vsetko naj najlepsie 🙂

furniture
11. mar 2011

Ahojte mamičky nad 30, som tu nová a rada by som si s niekym popísala, 🙂

terez34
11. mar 2011

@furniture ahoj tak ta vitam 🙂

marianka79
11. mar 2011

@furniture ahoj 🙂

marianka79
11. mar 2011

@terez34 v pondelok idem na hadičku do žalúdka a hned sa aj objedávam na laparku tak ešte termín neviem

vodnarky
11. mar 2011

ahojte... 🙂 dnes nam tu cely den prsi... ☹
@marianka79 -malemu Patkovi prajeme vsetko najlepsie a nech sa mu splni vsetko,po com jeho srdiecko tuzi... 😵
a inak drzim palce na ten pondelok.. 😔 ...ten mrkvovy kolac poznam...aj tu ho maju...robit ho sice neviem,ale musim priznat,ze je perfektny...aj ty ho robievas aj z orechami??

@furniture -tak vitaj.. 😀

@terez34 -presne aj ja mam take pocity,ked malej nieco je...som z toho uplne zufala... 😔..no odist z tejto krajiny nieje take jednoduche 🙄 ..ale nastastie,teraz je uz v poriadku...nabuduce to budem riesit uz niekde inde... 😉
a inak...fuuuuuuha...co sa deje s Kristinkou 😔 ☹ ..o takom niecom som ani este nepocula 😕 ...skus to povedat doktrorom,ked tu pani nenajdes...aspon budu mat nejake info na co sa maju zamerat...to ti nasi doktory sa k tomu urcite inak postavia..kazdopadne vam drzim palceky a zelam nech sa coskoro vsetci vyliecite... 😔 ....... 🙂

marianka79
11. mar 2011

@vodnarky @terez34 dakujem za patka torta je už hotová mnam a ten mrkvový je bez orechov tu je recept:

4 vajcia
2šálky kryštál. cukru
1vanil. cukor
1 šálka oleja
2šálky polohr. múky
1pr.do pečiva
1/2 kg najemno nastrúhanej mrkvy
100g hrozienok

Pečieme na 200 stupňov Celzia(nemám tu ten znak tak to píšem slovom 😅 )

marianka79
11. mar 2011

@vodnarky čítam že vám prší a my máme krásne slniečko a ja nemožem íst von som totiž PN 😒

terez34
13. mar 2011

@vodnarky no to som rada ze ste uz v poriadku o tom lieceni by som z doktormi radsej neviedla debatu lebo oni si myslia ze medicina je jedine liecenie no teda nie kazdy ale uz je jej lepsie tak uvidime ako bude dalej 🙂

terez34
13. mar 2011

@marianka79 tak tu hadicu ti nezavidim ja som na tom bola ked som mala vredy na dvanastorniku no hruza co ti mozem odporucat tak pri tom vysetreni sa snaz dychat nosom nie ustami aby ta tak nenatahovalo drzim palceky 😉

terez34
13. mar 2011

@marianka79 kolacik urcite skusime celkom to vyzera dobre

marianka79
14. mar 2011

@terez34 tak mám po hadičke nebolo to až také zlé len ma napínalo a kašlala som tak som sa musela premáhat ale super vidiet až do žalúdka čo tam mám no a zistili mi zápal tak zajtra idem mojej dr a nasadí mi liečbu jajááj už aj v práci nemá kto za mna robit ale to mi je fuk majú si zaučit aj iných ludí na to a hotovo ja sa potrebujem vyliečit no a ked budem fit tak pojdem znova na hadičku a ked to bude ok tak ma 26. mája čaká laparka tak slepák pojde von konečne a to bude iný stres ☹ 😢

marianka79
14. mar 2011

@terez34 a nosom to sa nedalo dýchat ale v papieroch mám napísané že som dobre spolupracovala tak je to ok 🙂

vodnarky
14. mar 2011

@marianka79 -tak uz to mas za sebou???teda aspon z polovice,ako to tu citam 😕 .....fajn ze vsetko dopadlo dobre... 🙂
a tamtiiii??? 😅 ...nech si najdu nejaku nahradu... 😝 ...na tomto sa vie poriadne rozculit aj moja mamina...no ale vobec sa jej necudujem... 😉

vodnarky
14. mar 2011

@terez34 -nech sa jej len a len dari.... 🙂
my sme boli ok 5 dni a zas tu mame kasel a stazuje sa mi,ze ju boli hrudnik...teda aspon nanho ukazuje...tak sme boli dnes u doktora a tento-krat nas zacali normalne liecit...uz nech to mame za sebou... 😔

marianka79
14. mar 2011

@vodnarky ja sa radšej rozčulovat nebudem aby som si nepohoršila so zápalu na vredy tak tak pám v paži 🙄 musím pozerat predovšetkým na seba a ne že koli robote aj skapat 😠 ako by asi aj chceli aby som robila až do totalneho vyčerpania 🙄

marianka79
14. mar 2011

@vodnarky jááááj a vy zase takto ☹ nech už je slniečko aby nás všetkých nabilo energiou 😵

vodnarky
14. mar 2011

@marianka79 -moja mama stale hovori,ze jedneho dna ju vynesu z roboty nohami napred... 😉 asi ta to tam u nich funguje... 😠 ..
veru,veru...nech je uz slniecko,teplucko... 😵 ..hned som si aj profil zmenila 😉 ...z tej zimnej bundy(co tam bola pred par minutami)sup-ho rovno do leta... 😎

marianka79
15. mar 2011

@vodnarky no vidíš aj ja si musím dat nejaké jarné fotto tiež som v zimnom
a hej slniečko vyšlo a hned je lepšia nálada to aj deti sa viac tešia tomuto počasiu ako zime

tvoja mama nech si to nevraví lebo si to može aj privolat mám s takýmito vecami skusenost to nie je dobré si to vraviet ☹

vodnarky
15. mar 2011

@marianka79 -ja viem,verim v taketo veci 😔 ...to ona to zahlasi vecsinou v ramci srandy... 😀 ..to tam u nas,ludia,co uz maju nieco odpracovane,ale dochodok sa im len stale vzdialuje(nedohladne),pouzivaju "radi" tuto frazu... 😉
a inak ako sa citis???

marianka79
15. mar 2011

@vodnarky no mne je už lepšie aj bolest ustupila algifen som si už vysadila a zatim ok na slepáka som objednaná na máj 26 konkrétnejšie no nech už to mám za sebou čo najskor

a ono aj so srandy ked je to povedané tak bacha na to ale nemalovat čerta na stenu ako sa vraví aj ja si kolkokrát uvedomím že čo to trepem ale hned to aj zoberem spet 😝

marianka79
15. mar 2011

ale lieky mam dvoje na žalúdok 😖

terez34
17. mar 2011

😀 @marianka79 no ty o tom pises ako keby sa ti pozerali iba do krku 😀 si statocna
teraz ti daju lieciky a bude to dobre a zaujimave ze sa ti nedalo dychat nosom lebo ja ked som bola tak mi aj doktor kazal ze mam nosom dychat a veru mi to pomohlo no ale hlavne ze si to dobre zvladla a citim ze sa tesis na kontrolu 😀

terez34
17. mar 2011

@vodnarky no drzim vam palceky aby ste boli rychlo ok. uz si zmenila tu nemocnicu?

terez34
17. mar 2011

kike ten bolebruch uz presiel spravila som jej tu radu od tej liecitelky a zda sa ze zabralo no ale na tu gastrologiu budem musiet ist zajtra idem s nou na vyter hrdla lebo mala streptokoka dufam ze to uz bude dobre 😉