Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
12. jún 2009

Pozehlene, nakopkovane.....uz len dat do kabele.....

tatolu
12. jún 2009

cica čo do kabele 😕

cica13
12. jún 2009

Tatolu...Filipove veci....ide zajtra do SVP... 😀 😀 😀

tatolu
12. jún 2009

Jáj, ja som zabudla že do toho tábora.
Kedysi sme balili do kufra 😉 😀

Keď si napísala, že kabele, tak som si predstvila kabelku a akosi som nechápala 😔

cica13
12. jún 2009

Do kufra som ho balila minuly rok, ked isiel do skoly v prirode k moru, isli dole do Ciernej hory a mal toho vela, aj plutvy... 😀 😀 😀 to sme kupili taky obrovsky kufor...ako lodne kufre....ale teraz by bolo smiesne, keby som ho na tyzden do toho pobalila.... 😀 😀 😀 😀

aadula
12. jún 2009

baby ja som úplne hotová..stratila som zlatú naušnicu...mala som tie naušnice len 3 mesiace...som ich dostala na promocie ☹ už som prehľadala celý byt..taká som unavená...včera sa mi zakvačila už ani neviem do čoho a asi sa uvolnilo to otváranie a dnes ani neviem kedy mi spadla...som išla von s malým..stretla som jednu známu a tá, že stratila si naušnicu? nebolo to ďaleko od domu, tak som sa vybrala ju hľadať.., ale nenašla som..bola som si viac menej istá, že ju mám doma..a nenašla som ☹

andreah70
12. jún 2009

adulík to mi je ľúto, hadam ju ešte nájdeš

aadula
12. jún 2009

tiež verím, že niekedy nejak omylom ju nájdem...ale dnes asi nie..., len vlastne včera poobede sme vonku neboli..dnes doobeda tiež nie...tak, že by som naozaj takú smolu mala, že na tých možno 100m čo som vyšla z činku..že akurát tam by som ju stratila..to sa mi zdá divné

iwusska
12. jún 2009

adulka ☹ to mi je lúto.....ale možno ju ešte nájdeš keď to budeš najmenej čakať....ja viem že pre teba znamenala určite veľa....držím všetky palčeky aby si ju našla 🤐

hasleerka
12. jún 2009

adulka nebude náhodou v posteli ... ja som tak stratila zlatý náramok, preplakala som že už je stratený a potom ma napadlo ísť kuknúť do postele a potvora bol tam ... snád ho nájdeš, aj zázraky sa ešte dejú 🙂

aadula
12. jún 2009

som všetky epedá poodťahovala..posteľ poprevracala a nenašla som...dúfam, že nájdem ...len dnes už nemám silu hľadať...asi aj toto počasie ma nejak položilo na zadok... však tri krát pršalo..teraz svieti slnko ako besné

aadula
12. jún 2009

bodka to si parádnu sumu zaplatila 😕

hasleerka
12. jún 2009

adulka, aj u nás už asi na 5x zapršalo ... škoda že sa zatial nenašla, ale ešte nezúfaj ... možno budeš zrazu prekvapená, ked ti padne niekde do oka

aadula
12. jún 2009

hašli...bude to ako v troch orieškoch..cinkne mi do nosa 😀

cica13
12. jún 2009

Aduli...toto ste sa aj mne stalo pred pol rokom , dostala som od Jeziska strieborne nausky, take po akych som tuzila....asi o tyzden na to sme boli u kamosky a ked sme dosli domov, zistila som, ze jednu nemam, vsetko som prehrabala a aj kamoska u nich, isli sme odtial autom, ani v aute nebola, tiez este stale dufam, ze ju niekde vyhrabem, i ked je to 5 mesiacov uz...tak mi to bolo hrozne luto, lebo som ich mala tyzden.... ☹ ☹

Tak teraz chcem nove na narodky.... 🙂 🙂

iwusska
12. jún 2009

cicuš aké???? poviem Ježiškovi...hoď foto tej jednej 😉

hasleerka
12. jún 2009

a kdeže ste sa všetky vytratili?

andreah70
12. jún 2009

piekla som bublaninu.....dva plechy.....zajtra ideme oslavovať brachovu 30, tak tam zoberiem. Ideme partia asi 20 dospelých a veeeeľa detí ........dúfam že nebude pršať.

aadula
12. jún 2009

hašli...cica balí Filipka do školy v prírode 🙂

som tak premýšlala..možno v zlatníctve keď dám zlato..tak by mi urobili druhú...musím zajtra vyzistiť... len tam bolo aj biele zlato..ale pre nich ak to vedia spraviť by to nemal byť problém

hasleerka
12. jún 2009

adula, ešte počkaj, lebo čo ak ju potom nájdeš

andy vy sa máte, a kam idete oslavovať 🙂

aadula
12. jún 2009

andrejka..vy máte nejak každý týždeň oslavu

sa tu rehocem..mm doťahuje dcéru...že Hana Montana /neviem či som správne napísala/ sa volá v skutočnosti Hana Mantavá 😀 😀 tak sa tu naťahujú

aadula
12. jún 2009

ciculi..človeka to štve...a keby som aspoň tušila kedy mi padla 😒

andreah70
12. jún 2009

hasler, len tu kúsok od TN volá so to Opatovská dolina. Je tam veľká chata a ešte bývalý tábor Meriny TN. Bráško v tom tábore zajednal chatky........sa teším, lebo presne tu sme sa pred 16 rokmi spoznali s mm, keď sme robili vedúcich v tábore.........takže pre nás dvoch to bude nostalgia 😉

kuk toto je ono http://www.opatova.sk/

andreah70
12. jún 2009

adulík my sme už tú jeho 30 oslavovali v rodinnom kruhu minulý týždeň........teraz to má s kamáradmi a zavolal aj mňa a segru s rodinou........takže sa opijeme dva-krát 😀 😀 .......teda segra nie však je tehulka

aj moje deti fičia na Hanah Montane

aadula
12. jún 2009

jeeej andrejka 16r? u nás to bolo v apríli 15 ..my sme sa zoznámili na svadbe 😀

andreah70
12. jún 2009

My budeme mať v 2.7. 15 výročie svadby .....to nie je ani pravda 😀

hasleerka
12. jún 2009

andy vyzerá to tam pekne ... moj brácho bude na rok sláviť 40-tku, tak dúfam, že tiež dajakú oslavu urobí ... budúci týžden si tiež pôjdeme aspon mierne vypiť na 39

my máme v septembri 8, prekonávame ten vraj hrozný 7 rok

aadula
12. jún 2009

hašli..my sme mali viac takých hrozných rokov čo sme museli prekonať 😀

u nás je najbližšia oslava...teda taká väčšia...v auguste..švagor bude mať 30

hasleerka
12. jún 2009

adul, život nie je prechádzka ružovou záhradou ... to aj u nás boli rôzne rôčky aj dni, len ich treba spoločne prejsť

aadula
12. jún 2009

hašli..pekne si to napísala 😉 .....podaktorí to riešia hneď rozvodom 😒