Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
6. apr 2011

jeejda... 😅 ..s tebou som uz dlho nepokecala...ako sa mate?? 😀

janka1874
6. apr 2011

celkom dobre staršia zarezáva v škôlke a menšia je zo dňa na deň väčšia šibalka no čo dodať 😀 😀 😀 😀

vodnarky
6. apr 2011

no jak fajn... 😎 ..aj ja mam taku pol hodinku pre seba a kafco,lebo teraz som nalozila nasim slecinkam obed,no a nez sa s tym dohraju...ajajaaaaaj.. 😀

janka1874
6. apr 2011

počkaj ty máš viac detí? ja som akurát postavila grenadír ja dúfam, že bude spinkať ako zvykne aspoň 2 hodiny 😉

vodnarky
6. apr 2011

@janka1874 -nie.. 😀 😀 ..ale momentalne som na SVK a prazdninujeme aj z mojou neterkou(ma 5 rokov),aby sa ta nasa niecomu priucila.. 😀 tak teraz to mame vsetko double.. 😉

vodnarky
6. apr 2011

@janka1874 -inak aj nasa zvykla poobede spavat aj dve hodky..ale odkedy dovrsila 3 roky,tak sa to uplne otocilo..uz vobec nechce spavat a ked ju aj ulozim,tak sa tam len hraje.. 😒 ..ale za to vecer uz ide okolo 19:00 a spi tak tvrdo celu noc,ze uz nemusim chodit tak potichu,ako volakedy... 🙂

janka1874
6. apr 2011

@vodnarky aha už chápem no moja staršia má tiež 3 roky ale zas ona si spánok aj teraz dopraje síce vydrží aj nespať ale potom je zlá ku večeru a ju nepresvedčím že poňd si oddýchnuť ku rozprávke to posedí ledva 10 min. ani toľko nie

vodnarky
6. apr 2011

@janka1874 -ved aj nasa,uz okolo 6-tej,to je same..nechcem,nebudem a hadze zo vsetkym co ma po ruke.. 😠 ..preto ju ukladame skor,ako ked spavala aj poobede..u vas je dobre to,ze ked chodi do tej skolky,tak tam ju ulozia aj z ostatnymi detmi..tak si aspon troska pospinka..ale tam v irsku take nieco ako poobedny spanok nieje,takze ju to nebude mat nik znova naucit..lebo aj neterka,doma nehrozi aby isla spat,ale ked je v skolke,tak tam s tym problem nema..ved co jej ine aj zostava???nie?no a stymi rozpravkami je to to iste..este ju to moc nezaujima...jedine,co si dokaze pozriet,tak to je vecernicek,ale aj to,ked je tam macko-usko,alebo matko a kubko... 😀 jaaaj..zabudla som na pinguiho..to je favorit!! 😵

janka1874
6. apr 2011

@vodnarky no večerník aj u nás ako tak kukne a ostatné rozprávky možno aj preto nie lebo tu všetky rozprávkové kanály sú v češtine a tomu podľa mňa dobre nerozumie a zas čo mám na DVd to je zas všetko skôr ako film čiže na ňu moc dlhé

terez34
6. apr 2011

@marianka79 no dufam ze nie 🙂

terez34
6. apr 2011

halo ste tu niekto alebo zase som tu sama 😢

vodnarky
6. apr 2011

@janka1874 -fajn som si s tebou pokecala..nabuduce zopakujeme.. 😀 musim ist dievcata "vyvencit",lebo ma tu zozeru za ziva.. 😉 uz aj slniecko vykuka,tak to musime vyuzit.. 😉 tak pa..

janka1874
6. apr 2011

@vodnarky a to kde vlastne na slovensku si?
@terez34 ja som ešte tu moje dietko ešte stále spí

terez34
6. apr 2011

aby sme sa nestratili

vodnarky
6. apr 2011

@terez34 -ahojky...musim z babami von...lebo to sa neda vydrzat,tu doma cely den... 😅 ..papa zatial... 🙂

vodnarky
6. apr 2011

@janka1874 -v Bratislave... 😉

terez34
6. apr 2011

@janka1874 no ty mas dobre dietatko moja tiez teraz zarezava ale to tak na hodinku a stacilo

terez34
6. apr 2011

@vodnarky no aj ja som bola z malou nachvilu vonku ale u nas je teraz zamracene a hmla

vodnarky
6. apr 2011

@terez34 -ze u lisky.. 😀 .mala zlatunka.. 😵

janka1874
6. apr 2011

@vodnarky jaaaj škoda to si značne ďaleko od Ke
@terez34 no u nás sa v poslednej dobe ťahajú spacie rekordy 2 dni spávala od 11-tej do 15-tej ale to som ju normálne už chodila pozerať že akože čo toto je tak dnes išla spať o 11.30 ale zaspala až okolo 12-tej tak som zvedavá 😀 😀 😀 😀

terez34
6. apr 2011

@janka1874 ty kokso to ste dooobre spachtosky a vecer ti kedy zaspi

janka1874
6. apr 2011

@terez34 to ešte sa nechytá na staršiu lebo Vikina spí už len raz zato staršia mi do 2 rokov spávala 2x a celú noc prespávala od 6 mesiacov 😀 😀 😀 a večer idú o 20-tej do postieľok a kedy ako ale tak do 30 min. zaspia oni si tam ešte akože čítajú kecajú a potom zrazu je ticho 😀 😀 😀 😀

janka1874
6. apr 2011

tak som sa učlovečila aby som mohla aj medzi ľudí nech sa ma nikto nezľakne 😀 😀 😀 😀

vodnarky
6. apr 2011

tak sme sa vysantili vonku a uz aj tvrdo spinkame.. 😀 ..mne sa zas bude tazko zaspavat,bo cestovna horucka..zajtra uz totis letime naspet... 😝 ..tak sa mi nikdy odtialto nechce.. ☹

@janka1874 -uaaau..tak to mas teda dobre spachtosky.. 😀 😉

mata1001
6. apr 2011

ahojte baby mohla by som sa k vam pridat?

janka1874
6. apr 2011

@mata1001 vitaj
@vodnarky no to veru mám ale ja sa nesťažujem aspoň počas ich spánku stihnem porobiť čo treba a aj oddýchnuť

vodnarky
8. apr 2011

@mata1001 -tak vitaj medzi nami.. 😀

vodnarky
8. apr 2011

@janka1874 -ten oddych je velmi dolezity pre nas.. 🙂 lebo poznas...spokojna mamicka=spokojne babetko.. 😉

mata1001
9. apr 2011

@vodnarky dakujem...
inak vam prajem dobre rano a uz by konecne mohlo byt aj slnecne bez vetra,ale ved april... 🙂

janka1874
9. apr 2011

@mata1001 Dobré ráno u nás síce slnečné ale vietor fúka taký že si môžem zalietať nad Košicami na nervy
no ženy včera som zas urobila niečo pre rodinu a seba na auto som si dala urobiť fólie konečne nebudú deti v zadu ako na grile a ja som zatiaľ bola u kaderníčky trošku zmeniť hlavu nech sa aj sama sebe kus páčim 😀 😀 😀 😀 no mám poriadny úlet ale páči sa mi to (zatiaľ 😀 😀 😀 😀 )