• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
@vodnarky ab co som pocula po anglicky neucia ani nemaju anglictinu zaradenu vo vyucovani...takze preto radsej chceme irsku skolku :wink:
18. apr 2011 o 01:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2011 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 ked som sa tam volala a pytala sa,ci je to na tyzden,alebo na mesiac,tak mi odpovedala,ze na mesiac...preto sme sa potesili :sweat_smile: ..este raz tam zavolam a ked to bude tak ako ty vravis :wink: ,tak ma to ozaj nahneva... :angry:
18. apr 2011 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky dlho som tu nebola neako mi nevisiel cas ale zato vas srdecne pozdravujem konecne je u nas teplo lebo tu fucali vetri ako zmysluov zbavene no ale co clovek moze cakat od aprila :wink:

18. apr 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vodnarka tak ty si robis vysku drzim palce aby vsetko dobre dopadlo
18. apr 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terez34 -zatial este nie...tu najprv musim dosiahnut urcity level v anglictine,ktory budem koncit tento rok a potom mozem ist nieco studovat...ale dik za podporu... :grinning: :wink:
18. apr 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky že level :slight_smile: to furt počujem u mojho pubiša keď hrá nejakú hru furt leveluje tak aj ty sa pekne "hraj" nech dosiahneš vrchol :wink:
20. apr 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mne sa to kráti :confounded: dnes som si myslela že vybavím všetkých dr. ale neprišli nejaké výsledky tak až zajtra budem behat snad to stihnem -musím lebo utorok už nastupujem :rolling_eyes: ale konečne už to budem mat za sebou strach "zatial" nemám :sweat_smile: snažím sa na to nemysliet no- nedá sa to moc :confounded:
20. apr 2011 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 neboj všetko dobre dopadne
21. apr 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsekyyym Vesele prezitie Velkonocnych Sviatkov zelaaam.. :dizzy_face:

@marianka79 -vsetko bude ok.. :slight_smile:
21. apr 2011 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky veselé sviatky prajeme
my od zajtra ideme na chatu tak sa do utorka nemám ako ozvať tak si to užite ako sa len dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence,ja vám prajem tiež krásne sviatky a ktoré ste kresťanky, tak podobne ako aj nám - milostiplné a požehnané, nech nás to všetky nabije novou energiou. My ideme zajtra ku svokre na 2 dni , potom ku našim..a na pondelok namiesto šibania plánujeme s kámošmi turistiku na Veľký Javorník, tak sa teším a potom podám hlásenie :grinning: :grinning: :grinning:
Ako idete dievčatá sviatkovať? :wink:
22. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...kde ste vsetky??? :confused: ......... :grinning:
28. apr 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky no ved ja som tu...ale to je malo!! :grinning: Ako sa mate? Ako ste sviatkovali? Co nove s tvojou skolou...pokracujes?
ja som priala pekne sviatky este pred tyzdnom, ale nikde nikto sa neozyva :cry: :cry:
29. apr 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky no my v poslednej dobe máme fest rušno v rodine tak ledva všetko stíham
29. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao -ahoj...mame sa fajn..dik za opytanie.. :wink: sviatky boli v pohode..vsade sme mali vajicka,ale sibacou nikde :frowning2: ..je to ine,ako keby sme boli doma z rodinou..ale aspon nas tata nam pripomenul tento den.. :dizzy_face: ..skola ide v pohode..mame teraz skuskove obdobie,tak sa troska viac musime ucit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..najviac ma hneva,ze medzi toto obdobie dali 2 tyzdne prazdniny..cize zo 4 testou mam za sebou len dva a nebyt tych prazdnin,uz som to mohla mat cele potom..takto nastpujeme do skoly a dalsie skusky mame 4 maja a to od 18 aprila prazdninujeme.. :sweat_smile: ..ale inak pohoda..zivot nam uteka,tak ako sa patri... :grinning: :wink:
29. apr 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
holky kde ste?? :confused: :confused: :confused:
2. máj 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute žienky tak už hádam aj budem mať na Vás viac času doma len jedno dietko druhé fičí v škôlke :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka1874 -to je super... :grinning:
a kde su ostatne??? :confused:
4. máj 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianka79 -myslime na teba... :pensive: daj vediet potom,ako sa mas... :slight_smile:
4. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
môžem sa pridať? :slight_smile:
4. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henka76 no že váhaš!! :wink: Šup pekne sem...aha, rovnakých pubišov máme doma :sunglasses:
4. máj 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalao -dakujem,som rada :wink: ...veru,chlapcov máme už veľkých :sweat_smile: ...a ja mám ešte jedného malého,v sobotu bude mať dva rôčky :dizzy_face:
4. máj 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henka76 -vitaj.. :slight_smile:
4. máj 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 -tak uz som si to zistila,to s tou skolkou a mala si pravdu...zle sme sa pochopili..ona ma vtedy pochopila tak,ze ked ju budeme navstevovat len tych 5 dni do mesiaca,tak to mozem zaplatit mesacne tych 150 eur..inak je to suma na tyzden... :rolling_eyes: ..no nic...nastupujeme od septembra do irskej...aj tak lepsie pre nu,co sa tyka anglickeho jazyka... :wink: a kedy dame to stretko? :grinning:
4. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko :sunglasses:

dnes sme vstali trochu skôr,už sme aj napapaní,maximko pozerá rozprávku a ja pijem kávičku :slight_smile: dnes uvarím tekvicový prívarok a zemiakové placky :slight_smile: rozmýšlam,kam pôjdeme von :unamused:

vodnarky-ahoj :slight_smile:
5. máj 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henka76 v prvom rade vitaj
a dobré ránko žienky ja tiež práve popíjam kafe a tiež neviem čo s načatým dňom
5. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vodnarky ak by bolo pekne aj zajtra :wink: ty si z tallaght?neviem ci si dobre pamatam... :wink: ta moja roza :sweat_smile: a chcelo by sa ti dojst do centra?ak by aj bolo skaredo mozme k nam inak do phoenixu,phoenix mam 10m od apartmanu :wink: a ak si z tallaght tak kebyze ides elektrickou byvam pri luasovej trati...
5. máj 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute a bre ranko 20tnicky:slight_smile:))mnoo moc tu teda vody nenaburim ale ked nie je kedy,dakedy uz som fakt ko,aj praca aj maly,baby ako to zvladate co mate viac deti :sweat_smile: som asi panicka :grinning:
5. máj 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fidka79 čím máš toho viac tým to lepšie zvládaš neviem prečo ale proste to tak funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok