Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

terez34
2. jún 2011

ahojte moje babenky 🙂 🙂 🙂

tak vydim ze kazdy by sa chcel zabavat veru aj ja musim to navrhnut tomu mojmu lebo od jula nastupujem do roboty tak to uz sa mi moc nebude chciet niekam chodit kym si zvyknem znovu na pracu aj sa tesim a az teraz sa mi nechce

od soboty mam marianku choru najskor dostala teplotu potom sa k tomu pripojilo zvracanie vecer sme boli na pohotovosti dal jej injekciu proti grckaniu to zabralo ale teplota neustupila splhala az k 39.5v pondelok sa zdalo ze je uz o.k. ale vecer znovu teploty v utorok som sla k lekarke a ze zapalene hrdlo dnes sme uz bez teploty ale zase sa pustili sopliky ale tak blbo ze jej to nejde von ale jej to steka do krku takze vobec nechce jest lebo ju hned natahuje takze jednym slovom mam z toho nervy ale hlavne ze uz nema tu teplotu dufam ze uz bude len lepsie

terez34
2. jún 2011

@marianka79 no co sa nasemu risovy stalo je mi to tasko napisat no obesil sa no katasrtofa nechce sa mi to rozpisovat mozno niekedy inokedy este mi to robi zle 😢

terez34
2. jún 2011

babky hodila som mojho noveho havina ale album bol stopnuty lebo nesplnal podmienky ☹

terez34
2. jún 2011

tak uz to odblokovali ale take pekne foto gde ho bolo vydiet som musela vymazat tak druhy krat sa s nim odfotim inak

terez34
2. jún 2011
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terez34
3. jún 2011

@fidka79 tak konecne mate pekne pocasie 🙂

vodnarky
5. jún 2011

ahojte...
a uz sme si douzivali krasne pocasie.. ☹

@terez34 -zlatunky havinko...ako sa vola??

@fidka79 -aj my sme tie tri dni slnka vyuzili 😎 ...chodili sme vsade tade,len doma sme neboli.. 😉

vodnarky
5. jún 2011

takto uz narastol ten nas strazca.. 😀

terez34
9. jún 2011

@vodnarky no ten havino sa vola kerem

terez34
9. jún 2011

@vodnarky jee ten vas havino je uz ale velky a aky zlatunky 🙂 🙂

jalao
14. jún 2011

@vodnarky jeeej, ten je ale roztomilý...a kto sa o neho stará, ked ste na SVK? ako toto riešite?

vodnarky
15. jún 2011

ahojte...
mame drsny tyzden za sebou...prerabali sme kupelku,vsetko sa buralo,lebo sme mali len sprchovy kut a davali sme vanu...no tolko roboty,vsade sami bordel,az som mala s toho take male depresie.. ☹ ..a vobec,mam teraz nejake divne obdobie...nic ma nebavi.. 🙄 ...uz si zelam,nech je buduci tyzden..pride nasa mamina,tak snad ta nalada odide... 😝

@terez34 -Kerem?zvlastne to meno...take nezvicajne..ale velice je zlatunky.. 😵

@jalao -stale tu niekto zostane...bud sestra,alebo nas tata..takze zatial sme to nemuseli riesit..ale keby sme chceli ist vsetci a bude to na dlhsie..napr.na mesiac tak ho zoberieme zo sebou..a ked to bude na kratsie(2 tyzdne)tak tu funguje take opatrovnictvo,kde sa nam o neho postaraju,kym budeme prec..urcite za nejaky poplatok,ale ani neviem,ze za kolko,lebo este sme nemuseli nic take podnikat..a na druhej strane,mame tu aj znamich..takze uvidime..ale urcite budeme hladat pre neho to najlepsie,lebo je to nas mazlos.. 😀

vodnarky
15. jún 2011

a inak..ako sa mate??nejako to tu stichlo 😕 ..ale zasa sa vobec nedivim..tam na SVK leto,slniecko pali,kupaliska volaju... 😎 ..

marianka79
16. jún 2011

ahojte baby 😵 😵 😵 verrrru slnko páli voda láka
@vodnarky 😉

terez34
17. jún 2011

@vodnarky no havino dostal meno z filmu tisic a jedna noc 😀

marianka79
18. jún 2011

@terez34 tak mu zadovážte nejakú Šehinu nech s nou može zažit 1001 nocí a aj viac 😝

terez34
22. jún 2011

@marianka79 no ok. ale on by potreboval benu aby boli kompatibilny 😀 😀

terez34
22. jún 2011

ahojte kocky tak zajtra nastupujem do prace ale zatial iba na dohodu no uvidim ako to bude fungovat trocha sa aj bojim ale dufam ze to zvladnem drzte mi palce 😉

vodnarky
22. jún 2011

ahojte..

@terez34 -pekna zmena..to ako prvy krat po materskej?tak drziiim palce..nech sa darii... 🙂

vodnarky
22. jún 2011

@marianka79 - 😀 😀 😀 ..no aj pre naseho budeme musiet zachvylku najst nejaku "slecnu"..uz by aj chcel,lebo uz sa o nieco snazi na svojej oblubenej hracke... 😅 .... 😀

jalao
23. jún 2011

@terez34 tak sa drz, je to sice zmena po 3 rokoch, ale uvidis, nabehnete na to. 🙂 Baby uz su velke, isto ti aj pomozu, keby bolo daco treba.
@marianka79 tak co, ako si to poriesila v praci?

marianka79
30. jún 2011

@jalao ahoj no vyriešilo sa to super robím 8-mičky a len ranné dali ma na takú robotku kde sme dve baby a striedame si roboty jedna je stojatá a jedna sedíš čiže do prestávky bud sedím alebo stojím a po prestávke tak isto bud alebo je to taká lahká montáž sučiastok do auta tušim do fordu to ide ale to je jedno mne je tam dobre robotku som sa naučila a ide to ani by som už inam zatial nešla toto mi vyhovuje 🙂 a hlavne že sa nenarobím

terez34
2. júl 2011

ahojte kocky tak uz mam prvy tyzden za sebou a zatial celkom v pohode ako keby som vobec nebola tri roky doma ale neaky mesiac na dovolenke vsetko to prislo pekne samo a valim na sto percent 🙂 🙂 robim stale rano tak to mi celkom vyhovuje kocky sa staraju o malu perfektne ta najstarsia uz ide od pondelka tiez na brigadu tak dufam ze to vsetko zvladneme tak sa aj vy drzte ahojte 🙂

janka1874
2. júl 2011

čaute ženy tak vôbec Vás už nestíhačkujem a teraz to bude ešte rušnejšie obe baby doma síce Staršia išla na výlet s babkou tak neviem ako dlho bude preč že ako bude zvládať 😀 😀 😀

janka1874
2. júl 2011

@terez34 no vidíš a tak si sa bála návratu do práce tak to si super zvládla

terez34
2. júl 2011

@janka1874 no zatial to ide ale akurat riesim taku vac lebo oni ma zobrali iba na dohodu lebo ze je momentalne malo prace a nevedia ci mi v oktobri nedaju vystup a ja sa vobec v tomto smere neviem pohybovat tak tu surfujem na MK co ako mam postupovat no hruza

janka1874
2. júl 2011

@terez34 fu ha tak to neporadím tiež sa v takých veciach neorientujem

marianka79
24. júl 2011

ahojte babule tak ja som došla od masérky dala mi banky tak som zase ako lienka ale dvestobodková 😀

a vy ako ??? vonku je zase zima a dážď mám dovolenku dva týždne tak nech je aspon pár dní pekne kedže nikam necestujem k slnku prosííííííím 🙄

vodnarky
24. júl 2011

ahojte...zdraviim vas po dlhsej dobe.. 😀

@marianka79 -nechcem byt skodoradostna..ale predca troska 😀 😀 😀 .. 😉..tu u nas je uz druhy den teplucko... 😵