• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cicus naajvyšší cas ist niekam :wink:
29. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj u našich mama je dnes sama, otec odišiel na dovolenku a tak som ju nechcela nechať samú.
29. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte debat o nejakom výjazde? trošku sa odreagovať? ak som to pochopila správne, tak ja sa prídávam. už som nebola dávno si vyhodiť z kopýtka
29. jún 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca tak sa vykočkuj a hajde niekam z kamoskami :dizzy_face:
29. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len problém je v tom, že práve keď ja mám čas, tak oni robia a naopak, je to ťažké. tento piatok som mala ísť s deťmi na chatu opekať, ale zmena plánu, prídu mi robiť okná, tak chcem rovno aj vymaľovať detskú, chodbu a kuchyňu, nech je pokakaný celý byt jednou ranou :grinning:
29. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Maci.....a je po opekacke.....ale zasa budes mat doma pekne, cistucko....a malovat ti kto bude?
29. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opekačka sa odkladá už 3 týždeň, vždy keď chceme ísť tak je na nič víkend. maľovať bude budúci švagor, sestra, ja a možno aj ex priateľ. neviem, kto sa ešte prídá. ale za deň je to hotové a k tomu sa bude dávať aj do chodby nové pvc.
29. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca jej budes mat peknucko a potom uz mozes grilovat kolko chces :wink: .babenky idem do hajan pa :pensive:
29. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc, normálne som zabudla, že je týždeň a nie víkend. :wink:
29. jún 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám prajem dobrú noc a o týždeň možno sa stavím, uvidím ako budem vládať, príjemné prázniny :wink:
29. jún 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budííííček!!!

Dnes je vysvedčenie!

...a hlavne sa zacinaju nasim kinderkam praaazdniny, na ktrore tak hrozne cely rok cakaju, tak im prajem vela, vela nezabudnutelnych zazitkov a hlavne vela slniecka a malo dazdov!
30. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko no veru uz su prazdniny sa zacnu muky kam ist co varit a co robit :grinning:
30. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuj Emily ani nehovor...hlavne varenie, lebo to moje dieta je hrozne v jedeni.... :angry: :angry:

Citali ste toto: http://aktualne.centrum.sk/zahranicie/afrika/clanek.phtml?id=1185342 cim dalej, tym viac sa moja fobia z lietania stupnuje.... :frowning2: :frowning2:
30. jún 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránečko..tak tí čo končia tí tu začínajú? :grinning:
30. jún 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily..ja mám muky celú materskú čo variť..a kam ísť..no keď nie sú ééčka ..nikam nepôjdeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik no aj tu tak zase ziadne more :frowning2:
30. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja budem rada, keď na našu plaváreň vybehneme prípadne na Margitu to je od nás cca 8km, ale tam je studená voda
30. jún 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka a ešte Štúrovo si zabudla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ahojte babky :zipper_mouth: :zipper_mouth:
30. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli.....zbalim ta do kufra.... :wink:
30. jún 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj iwus :wink: u nas je pod mrakom a nic sa mi nechce :frowning2:
30. jún 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem k úspešným prijímačkám :zipper_mouth: včera som nestihla tvoju oslavu, bola som zmorená-zavárala som čerešničky, tak som potom odkvecla :grinning:
30. jún 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška ahoj, tak hádam sa to podarí, ale u nás človek nikdy nevie :angry:

cica..a máš veľký kufor? :grinning:
30. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si po výplatu z burzy..som zvedavá koľko sa mi predalo :grinning:
30. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus uz nema je tam cmucik ci on ide to toho mensieho kufra? :dizzy_face:
30. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily....no zmestil by sa aj do mensieho, ale autosedacka je bezpecnejsia.....takze bude priputany v nej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co porabate ja sa len mocem po izbach ale nejak tomu upratku dnes asi neublizim asi si diem dat kavicku nech sa preberiem k zivotu :wink:
30. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu nezdrhlaaaaa, je na Slovensku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa jej teraz dovolala, mám vás vycmučkať :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: a stále čaká na opravu pc ktorá je v nedohladne, lebo opravár má iné priority :angry:
30. jún 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda liluu ma asi riadny abstak bez pc a bez nas :frowning2:
30. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo :astonished: ste doma? :grinning:
u nás začína boj o pc :frowning2: ...už sú v presile...ale budem sa biť :grinning: :grinning: :grinning:
...idem čítať čo ste klábosnicovali
30. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok