Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marianka79
8. nov 2011

@terez34 dakujem ak ked prídee do trnavy rada poslúžim 😉

marianka79
8. nov 2011

@wilagrande
@cherry1981 tak čaute medzi nami 🙂

terez34
24. nov 2011

ahojte kocky iba tak narychlo zdravim dufam ze sa mate dobre mne to celkom ujde adem dnes na poobednu este nieco varim tak som sem odbehla iba nacvilku tak vam prajem pekny den 🙂 🙂 😉

marianka79
15. dec 2011

a sem už nikto nechodí ?

renka9
autor
31. dec 2011

Ahojte , nakukla som sem po veeelmi dlhom case 🙂
zdravim vsetky stare aj nove babulky 😵
Vesely Silvester vam prajem a stastny Novy rok 😉

denimi
1. jan 2012

Ahojte, tak ja som do tejto nakukla pre zmenu prvy krat 🙂 prajem Vám všetkým krásny a úspešný Nový rok 🙂

henka76
2. jan 2012

ahojte 🙂 aj ja prajem všetko len to naj naj v Novom roku 😉

jalao
18. jan 2012

Ahojte 30tnicky a viac 🙂 Pozdravujem vas po dlhej dlhej dobe..ale moc sa tu nepise, jak to? Ako sa mavate a co tu nove..idem docitat poslednych par stranok, kolko stiham...U nas snezi a snezi a snezi, to uz nie je ani mozne, tak sme sa bali, ze aka sucha bude zima a teraz nevieme, co so snehom 😎 ale decka maju velku radost a vsetko je naokolo ciste a upratane vonku...aspon opticky 🙂

marianka79
4. feb 2012

a tridsiatničky zamrzli 😀

terez34
5. mar 2012

ahojte koceny no vidim ze to tu moc nefunguje asi kazdy ma malo casu
ja mam hlavu v smutku u nas v robote sa ide prepustat mam z toho depku ☹ mame malo roboty zrusili nam nocne a teraz to musia redukovat dnes a zajtra mam dovolenku tak som zvedava co bude az sa vratim drzte mi palce 😢

marianka79
5. mar 2012

@terez34 fúha a to si tam krátko ved ešte len prednedávnom si tam nastúpila ja zas plánujem dat výpoved ale šak uvidím ešte 😒

vodnarky
8. mar 2012

jeeeeeej..ahojte baby.. 😵 tak s vami som uz ako dlho nepokecala..ako sa mate? 🙂

marianka79
11. mar 2012

@vodnarky ahoj sova ako ja ........prave som prisla z teska dobré nie?dnes má šuhaj narodky tak trocha som pokúpila bože že 12 rokov 😕

vodnarky
12. mar 2012

@marianka79 -jeeej..tak to mu dodatocne prajeme vsetko najlepsie,hlavne vela,vela zdravicka a zivot plny stastia a usmevu.. 😀
veru..veru niekedy tu v noci strasim a strazim dom 😕 ..vsetci uz spinkaju a ja furt nic..hlavne ked ideme k niekomu na navstevu a vypijem aj 3 kavy za den.. 😎 😀

marianka79
13. mar 2012

@vodnarky a ja som zase bola taká unavená a ulietaná ráno som skoro vstávala aby som tortu stihla urobit a to som ešte v sobotu bola po nočnej a šla som ešte poobede na presčas no des. 😒

marianka79
13. mar 2012

@vodnarky a dakujem za patka 😉

marianka79
13. mar 2012

to čo je tu vedla za reklamu že kapustová polievka v kapsliach no pekne další sajrajt v piruliach i ked dnes som si na nočnej už musela dat ibalgin lebo ma hlava bolela od rána celý den a v robote som nevládala a po tabletke jak duracelka som bola ale neznesiem pirule a zvlášt ibalgin fuj hnus na žalúdok 🙄

vodnarky
13. mar 2012

@marianka79 -no ja ibalgin ani nejem,lebo mne vobec nezabera..asi potrebujem na moj organizmus nieco silnejsie.. 😅 a zase co ti poviem..znova sa mi vcera snivalo s tornadami..nechapem uz 😕

marianka79
14. mar 2012

@vodnarky tornádo sa točí to akoby sa ti stále niečo opakovalo dookola 😕

vodnarky
14. mar 2012

@marianka79 -no dufam,ze sa uz nic nebude opakovat.. 😔

renka9
autor
15. mar 2012

ahojte - urobila som trochu kuk k vam 🙂
@marianka79 tak co ? davas sa na ten nechtovy dizajn ?
@vodnarky ja vo svojich snoch stale cestujem - najcastesie vlakom , alebo aspon sa nachadzam na vlakovej stanici , v poslednej dobe sa mi sniva , ze som pri mori

vodnarky
15. mar 2012

@renka9 -ahoj..no super,ze si troska kuk sem.. 😵 😉 tak to ti zavidim,ze si takto cestujes vo sne.. aspon nemusis stale pred niecim utekat.. 😉 to ja by som tiez radcej cestovala a videla vsetky nadhery sveta.. 😎 😀 😉

renka9
autor
15. mar 2012

@vodnarky praveze ja nevidim nadhery - som pri mori , ale ja ho vlastne nevidim, je to take pochnurne - iba tusim ze som tam . A cestovanie vlakom - nic konkretne - iba sedim vo vlaku , alebo chodim po stanici . A cestujem casto aj nasou niekdajsou starou skodovkou - vacsinou sa motam po krizovatkach v Bratislave . a predvcerom som veru utekala aj ja - s dcerou sme pred niekym utekali - neviem pred kym , a schovali sme sa niekde na poliklinike na WC, ktore boli plne , nesplachnute , velke kopy pouziteho toaletneho vytrcala z nich a tam na tu kopu sme si sadli 😀

vodnarky
15. mar 2012

@renka9 - 😅 😅 😅 ..tak to je teda nieco!!!si ma velmi pobavila na tom konci.. 😀 😀 😀

marianka79
17. mar 2012

@renka9 ahoj no vypadá to tak že tento rok ešte nie je toho vela prečo som sa tak rozhodla ale hlavný dovod je upratovanie v sebe to je teraz hlavné pre mna 😉 inak včera som bola v Trenčíne na výstave Beauty jáááj to bolo super len škoda že sútaž nechtového dizajnu nebola verejná ale idem si kuknút na nete ako to dopadlo 🙂

renka9
autor
17. mar 2012

jasom bola vo stvrtok v Trencine 😉 😉 😉 😉 pastva pre oci 🙂 . hod mi link , z tej sutaze . preco nebola verejna , lebo pedikersa sutaz bola v pohode aj pre verejnost , som tam bola okacit

renka9
autor
17. mar 2012

@marianka79 a kurz si uz ukoncila ? minule sme sa tusim cez IP bavili ...musis mat aj zivnostensku skusku urobenu , aby si sí mohla otvorit zivnost , ak to teda chces robit na zivnost . Nestaci ti iba kurz , vies o tom ,upozornili vas na kurze na to ?

marianka79
19. mar 2012

@renka9 hej ukončila na živnost zatial nejdem je to moja budúcnost verím že blízka 😉 rada by som začala naplno,no všetko sa nedá naraz o tej živnostenskej mi nehovorila nič na kurze......he to vieš konkurencia 😖 ale niečo som si na nete pozistovala o tom no asi by bolo najlepšie sa popýtat priamo na živnostenskom no ale teraz sa zameriavam na robotu kedže by som sa rada odstahovala od mamy a bola sama už KONEČNE 😒 tak v hlave mám hypotéku a peniaze peniaze a peniaze 😀 😉

renka9
autor
19. mar 2012

@marianka79 no tak tie peniaze mame v hlave asi vsetci 😀
Marianka , a kedy si ukoncila kurz ? bez zivnostenskej skusky si zivnost neotvoris. Jednoducho ked ukoncis kurz musis ist na skusku , a na zaklade tejto skusky si mozes poziadat o ŽO . Tento rok budu skusky az po aprili a cena skusky by mala stat okolo 300€. 😠
ja som uz na zivnostenskom bola 😒 😒 😒 😒

marianka79
22. mar 2012

@renka9 v decembri som ukončila ale nechystám sa na podnikanie-zatial 😉 riešime s drahým bývanie a to ma teraz pohltilo viac a ak by som dal výpoved moihla by som sa s hypotékou rozlúčit takže tak

a ty ideš sama?helfneš do toho? držím ti palce 🙂