• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
emily...blahoželám k prijímačkám :slight_smile:
30. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och tu je zas sparno slniecko svieti ja uz asi zajtra vytiahnem bazeen. pobehala som z kosackou a ani saunu mi netreba tak sa zo mna leje :grinning:
30. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa musím smiať....fakt som tu teraz zasadla, že idem napísať...a ťuknem druhý krát..a už je tu cica..ja ju fakt neprenasledujem :grinning:
30. jún 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v tom MC doobeda, malý tam je taký dobrý...asi sa fakt doma nudí...som sa teraz vrátila z obchodu...ledva žijem..to dusno je hroznééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipkovi gratulujeme k jednotkáám :dizzy_face: Paťka má dve dvojky SJ, D
30. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli ja ju tiež neprenasledujem :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy dve bosorky......takto ma smirujete.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Aduli...aj si nieco zarobila?

Aj Patke gratulujem, ved je to krasne , ze 2 dvojky...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš Ninka má samé :dizzy_face: Natalka má dvojku zo sloviny
30. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška tak aj tvojim kočkám gratulujem :wink: a ako to vyzerá u vás? veľmi vytopilo Rapču? tam má mm rodinu

cica 14€ :grinning: , ale niečo sa aj nepredalo...tak rozmýšľam komu to darujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vam blahozelam ku krasnym vysveckam my sme rtadi ze sme presli :grinning:
30. jún 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi.....aj Ninke gratulujem a samozrejme, ze aj Natalke, ved nemozu byt len same jednotky..... :dizzy_face:

Emily....a zagrtuluj aj Jankovi za to, ze presiel.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, kam by sme prišli keby všetci mali jednotky... a ono to v živote aj tak nie je o známkach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a už aj zo ZUŠ viem známky...spev a klávesy jednotky a tejória 2 ...tú absolútne nechápe
30. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja blahoželám všetkým čo prešli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
cicuš je mi Natalky lúto, lebo ona je fakt usilovná, Ninka sa ledva pozrie do kníh...učka mi povedala že nemá v triede usilovnejšieho žiaka :confounded:
30. jún 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka nie teoria ale prax je dôležitá :dizzy_face: :grinning: a prakticky to ovláda na jednotku
30. jún 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je fuc len nieco splietal ze kamos ma nejaky sprej na vlasy tak dufam ze nepride prefarbeny bo ma slahne uz sa mi zacinaju muky :angry:
30. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi..presne toho som sa drzala v robote...nie teoria...ale prax.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A Natalka nech neni smutna...povdez jej, ze cmucik ju rozveseli... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moje popletené dieťa teraz prišlo domov....však má len jednu dvojku zo SJ..ona si to z predchádzajúcim polrokom poplietla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily...dobre sa mu zacinaju prazdniny.....pockaj, dojde ti domov so zelenym prelivom... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto si dá barilu?
30. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik patka sa asi uz tak tesila na prazdniny ze od samej radosti nevie co cita :dizzy_face:
30. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka tak to majú rovnaké vysvedčko s Natalkou :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily...ona je taká popleta..ale nechápem ako si mohla I. a II. polrok popliecť :grinning:
30. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu :slight_smile: ...divé šelmy sa kŕmia,pračka perie a ja chytám barilu čo mi hodí adulka :grinning: :grinning: :grinning:

všetkým kinderkám blahoželám k vysvečku a prajem im super prázdniny :wink:
30. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka podobne aj tvojim a chytaaaj kým ešte je :grinning:
30. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka a čo si im navarila? :grinning:
30. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...daj pokoj s barilou..uz k nej mam odpor, to mi vkuse nosila babka (ta ktoru som moc nemusela) na kazdy jeden sviatok a vzdy ked dosla......uz mam na barilu alergiu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka ahoooj...rychlo konikuj, kym sa krmia tie tvoje dive selmy.....moja diva selma je s tatulom prec a nesie si domov MC Donald....uplnyyyyy zavislaaak.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj on :confused: som sa bála že to len moji :grinning: :grinning: :grinning:
Martinko si priniesol zo školy suchý obed : barila,3bit,margotku,7days,krabičkové mlieko :confused: ...som čakala rezeň :grinning: :grinning: :grinning:
...no a Davidko si nakázal hranolky a syr-lebo MC donalds nerobí rozvoz :grinning: a s nechuťou si dali karfiolovú polievku bez karfiolu :grinning: :grinning: :grinning:

od dnes mám 3 deti=šelmy...a už si rozkázali fazuľkovú polievku a palacinky na zajtra a večerať chcú hot-dog
30. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok