• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
no ideme von , starej babke sa pochvalit s vysvedckom, zas si vypocujem ze nechodime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatim, papa
30. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka si ma odhalila.. :grinning: som sa šupla na gauč a zadriemala som...malý vstal a Paťka mi ho nachovala :dizzy_face: a príspevky...ja som na decembrovkách veľa bola ..skôr na paragrafoch :grinning: potom decembr. ...teraz tu ...a sem tam LV a iné témičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

cica...som skoro o rok mladšia od teba :grinning:

a čo tak si dať to stretko v tom dinoparku tak? aj ja by som tam chcela ísť... a keď sa tam viaceré chystáte...spravme to tam :confused:
30. jún 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka jasne, ze dojdem....chalani sa aspon zahraju..... :grinning: :grinning: :grinning:

aaaaano....dinopark....odklepnuteeee.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten Ranč je tu úúúplne blízunko nás..tak ak prídete ozvite sa miiiii a dáme stretko..tam sa potom dá prejsť kompou na druhú stranu Hrona a tam je zas Bažantnica :wink: ..aj pre deti pieskovisko...preliezky...biliard ..hojdačky
30. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto si dá kávičkuuu
30. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ja si prosiiiim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
30. jún 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciculik nech sa páči..aj pekná penka je hore..a cukrík + mliečko :slight_smile:

hankah ahoj
30. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...ty si zlaty cloviecik...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hankah2....ahoj....a kto si?
30. jún 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem ide hrozná čierňava...zas bude búravica :angry:

hanka si z nás prišla vystreliť :sweat_smile:
30. jún 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli..u nas je zatial krasne
30. jún 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ste urobili kavicku :wink: no to moje dieta ma fakt zelene vlasy aj z kamosom traposi :angry: este si ich musim zfotit :wink:
30. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halóóó :astonished: ....už mám doma tri šelmy divoké :grinning: :grinning: :grinning:
tato išiel s autom ku kamošovi do garáže...prišiel domov a v tom najväčšom lejaku sa mu nedalo zavrieť predné vodičové okno,sú na el.-nie je nad klasiku,alebo nie :confused:

aduli ...u nás už vtedy bola búrka...sme išli to okno prelepiť aby do auta nepršalo,a taký lial že sme museli 1/2hodinu v aute sedieť :grinning: ...aká romantika :grinning: :grinning: :grinning:

emily...už si hodila foto?

cicuš...ja čakám :grinning: ná kdesi toľko :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka u vás prší????u nás je dnes celkom pekne, ale dusno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde to máme to stretko????
30. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie iwus :slight_smile:pršalo medi 16-17hod-taká letná hrmavica ...som to poslala adulke :grinning: :grinning: :grinning:
...že v dinoparku alebo na Bobiho ranči pri adulke :slight_smile:
30. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás máme edyho ranč, aj tam je pekne :grinning: :grinning: :grinning: ešte hoďte nejaký dátum :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, nezda sa vam to vela, nato, ze je lepena?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1124628
30. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni na tých fotkách vyzerajú dosť zničné, ale možno to skresluje, a zdá sa mi to dosť za lepené
30. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som to pocasie preriekla.....u nas sa prehnala taka burka a prsi....bolo hrozne dusno, islo to sem od Lilu...prave mi volala ked sem isla ta ciernava, tak som jej vynadala, ze co mi to sem posiela.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citali ste toto... http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=103341&vGroupOffset=0 no mam sa teda na co tesit.... :angry: :angry: :angry:
30. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...nedala by som tolko za ne....
30. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni...ja keď som našim dražila nosené botasky max cena bola okolo 280sk+poštovné ale vyzerali ako nové,aj keď prišli :wink: ...myslím že tieto v skutočnosti budú ešte horšie :frowning2:

...neviem aký dátum by bol dobrý :confused: ...budúci týždeň už máme naháňačku a preddovolenkové stresy :grinning: :grinning: :grinning: ,od 11-24. sme v Kroatii a tato nám môže robiť šoféra do 7.8 a potom už len niekedy cez víkend :slight_smile:
...tak kedy :confused:
30. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... cica tak som si to hned prečítala, hrôza, ... ešteže sme len prváčikovia, lebo by ma piclo :frowning2:
30. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ťažko to bude dať dokopy :frowning2:
30. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne vyhovuje ten vikend :slight_smile:
30. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktorý???
30. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ahooooj....a s tebou je co???? Uz som ti chcela cinknut...ze ci zijes.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme boli vonku trošku, kapánek sa schladilo, ale je dusnooo, malý pobehal všetky mláčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renka myslíš 25-26? to by mohlo aj nám vyhovovať...aj keď náš tato by koncom júla mal ísť preč, ale možno ešte bude doma :grinning:
30. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vtedy nemožem :frowning2:
30. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuška a prečo si necinkla ... na som sa flákala, včera som bola celý deň na promociach, joj ako bolo dobré vypadnúť na celý deň z domu

a dnes sme boli pre vysvečko, na zmrku a na plavárni

babulky ja teraz nikam nemôžem, máme tichú domácnosť :grinning:
30. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok