• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahaaaaa :grinning:
na cievnom nie....
1. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nech je 27,jul, lebo ma slak trafi,moje nohy vyzeraju strasne,objavuju sa mi na nich cerčvene bolave hrce,ktore,ked miznu, tak stmavnu ako modrina a moja pani doktorka mi povedala, ze to mam podkozny tuk,tak som ju poslala niekam a vyziadala som si doporucenku na cievne :angry: ,uz som mohla byt davno vysetrena
1. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ze pozdravujem pani doktorku :angry: :angry: :angry: že sa jej vobec chce usta otvorit a povedat taku sprostost....
1. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusik,veris alebo nie ,ale presne toto som jej povedala :wink:
1. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozlucim sa,musim ist dat lenke opravit okuliare, hnusoba si ich zohla,lebo icvh nechce nosit :angry: ,tak zatial papa
1. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa :dizzy_face:
1. júl 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, my od rána mrnčíme :sweat_smile: vyzerá to tu zas na dážď..a tak ideme ešte rýchlo trošku pobehať vonku nech sa vyšťaví a dobre buvá cez obed náš drobček
1. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čahojte :slight_smile: ...my sme si dnes pospali skoro do 9,zatiaľ svieti slniečko tak som rýchlo nahádzala botasky oprať :grinning:
...polievočka sa varí a idem sa potiť pri lapacinky :frowning2:
1. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka cav :dizzy_face: ze do deviatej :confounded: to ja som uz bola 3 hodiny hore :grinning:
1. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj ja sa čudujem :grinning: nnormálne som neverila vlastným očiam a to Davidko sa vytiahol z postele až po mne :grinning: :grinning: ...iba návštevník Adamko už o pol6 chcel vstávať :frowning2: tak ho náš tato upratal naspäť do postele a pekne zachrapkal :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka no rodinná idylka :grinning:
1. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav kocendy :slight_smile: ,uz sme doma,u nas je strasne teplo, este z e pofukuje :slight_smile: ,okuliare opravene,nakup vylozeny a moje nozky na 10 minut tiez :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodecka, to je to nocne skypovanie a konikovanie :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nestihla som tu od rana prist som sla na obecny na kavu a az teraz som dosla :wink:
1. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme už tiež doma..som si Gilmorky pozrela a teraz idem variť..šošovicovú polievku a tarhoňové rizotko :dizzy_face:

bodečka a kto je Adamko?
1. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, slapem z trhu domov, vonku je straaasne teplo a dusno...
1. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och babenky aj tu je sparno
1. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš a mydlo máš?????????
1. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja som riadny macher som si tiahla stary skype :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: huraaaa
1. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky hlásim sa zo Slovenska :grinning: .........už som stihla byť aj v robote, aj u lekárky s Dominikom ............ v posledný deň dovolenky dostal horúčky, má anginu :frowning2: dostal anb. dúfam že mu to prejde lebo budúci týždeň idu do tábora.
Inak na dovče bolo super, počasie pekné :slight_smile:
1. júl 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andy konecne si tu :wink: dominikovi prajem skore uzdravenie
1. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy to tak rýchlo ubehlo????? a ešte niekam pojdete? super že si sa nám v zdraví vrátila :dizzy_face: a Dominikovi cmuk na uzdravenie :zipper_mouth:
1. júl 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem za Dominika,
iwus v júli nepôjdeme určite nikde decká idú do dvoch táborov, ja mám štvrťročnú DPH takže mám o zábavu postarané a v auguste ešte určite niekde vybehneme.......a ak sa nič iné chata na Zelenej vode to istí :grinning:
1. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy tak na Zelenu asi aj my pojdeme :grinning: a sa mi hned rano nezdalo ze ta skype vidim prihlasenu :fearful: :grinning:
1. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bola Nika na mojom PC doma :grinning: , ja som sa v robote neprihlasovala, lebo som potrebola rýchlo čosi porobiť, aby som si mohla papiere zobrať domov a robiť doma, keď je Domino chorý budem pracovať z domu :grinning:
1. júl 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to DPH-čko ti teda nezávidím :confounded:
1. júl 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahooooooooooooooooooooj....vitaj na Slovensku a uzivaj si to nestale pocasie, co tu stale mame... :grinning: :grinning: :grinning:
Dufam, ze coskoro nahodis fotecky.... :wink: :wink: :wink:

Ivi...ja hlava derava.....a to som isla okolo 2 lekarni..... :angry: :angry: :angry:
1. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cicuš už som si začala užívať mám napratý plný balkon akurát začalo pršať :angry:
fotky nahodím až budem mať trošku viac času ich pozmenšovať :wink:
1. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na kolko ste vlastne boli pri mori? Mam pocit, ze to hroooozne rychlo ubehlo.....
1. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš som myslela že sa tu ukážeš a ja ti to pripomeniem :grinning: aj sms som ti chcela napísať :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok