Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
12. jún 2009

dík adul ... tak keby sme sa mi mali pre každú hádku rozvádzať, už som hádam 1365002x rozvedená ... treba vedieť aj ustúpiť, samozrejme navzájom ... ale raz som sa skoro aj fakt chcela, ked som nemohla zostať druhý krát v tom, 4 mesiace som zúrila jak tajfún 😠

andreah70
12. jún 2009

hašli také dni sú u každého........teda aspoň ja také ideálne manželstvo vo svojom okolí nepoznám

cica13
12. jún 2009

Jeeej Andy, aj my sme mali teraz v maji 16 rokov...co sme zacali spolu chodit.... 😵 😵 😵

andreah70
12. jún 2009

ja by som sa tiež musela rozvádzať každú chvíľu, predvčerom prišiel mm "vo veselej nálade" a dnes ešte nie je doma, ani sa neobťažoval zavolať kde je, ale počítam, že robí tržbu otcovi v bare.......a najlepšie výhovorka
"však som pomáhal svokrovi" 😀 😀 😀

andreah70
12. jún 2009

cica my budeme mať až výročie až v júli 😀 a do roka sme mali svadbu/v júli/ a presne do roka tiež v júli sa nám narodila Veronka 😀

hasleerka
12. jún 2009

no čo už s nimi, občas vytočia, ale ani jedna by nevymenila 😉

cica už ste pobalený?

hasleerka
12. jún 2009

tak my sme sa tiež v sept. našli aj do roka vzali, ale Zuzka sa podarila hned, tak prišla na svet v júli

už mi tu mm frfle, že čo tu toľko vysedávam a nenechám deti vklude spať 😒

cica13
12. jún 2009

Andy...my sme sa brali az po 6,5 roku.... 😀 😀 😀 😀

Hasli.....este cakam , kym mi MM da dole krabicu, kde su Filipove sandale, mam to uplne hore v roldorke...

andreah70
12. jún 2009

veru nevymenili na týchto sme si už zvykli, ako tak vychovali 😀 😀 😀 ...........bola by oštara vychovávať nových 😀 😀

aadula
12. jún 2009

my sme sa v apríli zoznámili...chodili sme cca 2r. spolu s prestávkami 😀 a dcéra sa nám na 6,5 mesiaca narodila 😨 ........................................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

andy 😀 😀 😀

moje nervy zas tu čítam dáku novú tému o nevere ... kde tie baby na to chodia

aadula
12. jún 2009

andrejka...moja reč 😀

hašli nečítaj také bludy...možno sú to baby čo si fakt nevedia rady..ale potom tá téma zas naberie iný smer 😝

andreah70
12. jún 2009

adulka aj ja som sa narodila 5 mesiacov po svadbe........a keď som už vedela koľko trvá tehotenstvo, tak som mame zahlásila, že som určite z konzervy /myslela som inkubátor/ lebo my nijako tie mesiace nesedeli 😀 😀 😀

bodka13
12. jún 2009

čafte hviezdy 🙂 ...foto hodím až zajtra,sme sa zdržali u svokrovcov a potom sme ešte behli do Maxu a rýchlo večerať a krpci konečne odpochodovali na lôžka 😀
...zazrela som že spomínate na dávne časy 😉 ...v októbri bude 13 rokov čo sa poznáme a v septembri oslávime 11.výročie svadby....hoci deň svadby som raz v záchvate zúrivosti premenovala na "deň osprostenia" 😀 😀 😀

andreah70
12. jún 2009

hasli ja už tie témy radšej nečítam, lebo sa vždy rozčúlim nad niektorými radami 😠

aadula
12. jún 2009

andrejka...ja som sa na 7 mesiacov...a tiež mi to ako dieťaťu nešlo do hlavy 😀 ..my sme chceli svadbu na jeseň...tak bola o niečo skôr..nejak nám to nevadilo...len rodičom sme trošku plány narušili 😀

bodečka... 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

no presne adul, potom tam začnú na seba kydať, to je hrozné ... ale ked to akosi nejde neotvoriť a nekuknúť 😒

andreah70
12. jún 2009

bodka 😀 😀 😀

cica13
12. jún 2009

Bodka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
12. jún 2009

ja moc také témy nepozerám... pre istotu..nech sa nerozčúlim 😀

dobru noc kočky...nejak ma na spanie berie 😔 😉

cica13
12. jún 2009

Aduli...ze spanie....tam sa priznaj, ze bude tutu-mutu.... 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

adula, peknú dobrú noc

ja ani ten môj den nemôžem nazvať "osprosteným", lebo mám vtedy narodky

bodka13
12. jún 2009

no veru-veru adulka...treba doháňať ťuťu-muťu 😀 😀 ...lebo potom ťa hlava bolí 😀 😀 😀 😀 ...ale to nie je z mojej hlavy,to moja drahá polovička tvrdí 😉

hasleerka
12. jún 2009

takže by som sa aj ja opustila tento kolektív, že preventívne nech ma hlava nebolí 😀

bodka13
12. jún 2009

jáááj hasler,veď ty môžeš vykrikovať že si si narodeniny pokazila 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

bodka to si musím zapamätať, ked ma naserie hned mu to vmetiem do tváre 😀

cica13
12. jún 2009

Babulky....idem aj ja od vas......nech sa vyspim, lebo rano mame byt uz 8.30 pred skolou a my suchtosi kym sa vysuchceme, tak tam budeme urcite zasa posledni....to sme celi my.... 😀 😀 😀 😀

Dobru nocku!

hasleerka
12. jún 2009

cica netráp sa nie ste jediný ... ja ked čosi tiež idem radšej skôr, až stihnem ... aj tebe dobrú nôcku

bodka13
12. jún 2009

cicuš nastav všetky budíky,aby ste nezaspali 😀 ...aj keď si myslím že budík Filipko bude hore prvý 😉 a bude vás poháňať 😀 😀 😀
...idem aj ja haji-beli 😔 ...nejaká som zmorená,a možno sa mi bude snívať že čo uvarím,lebo to ešte ani srnky netušia 😒

hasleerka
12. jún 2009

no bodka tak to ani ja ešte neviem čo variť ... tak dobrú nôcku všetkým, ja ešte chvíľu ostanem