• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Aduli...komu by sa chcelo v takom horku... :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak nakoniec mna hodili do bazenu mm aj z kamosom :dizzy_face: potom sme boli na sirave aj som vam ju pofotila idem hodit fotky
1. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len vás pozdravím a idem chrnať ... andy vitaj z dovčy, kedy budú fotky?
1. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nestíham, periem, žehlím, varím na zajtra........a do toho ratujem Dominika stále má horúčku a bolí ho hrdlo, mandle má celé hnisavé :frowning2: ..............zajtra musím ešte ráno do roboty a potom idem s Nikou k zubárke na strojček :angry: dúfam že sa tam dlho nezdržíme, aby nebol marod dlho sám
hasli fotky budú neviem kedy v počítači ich už stiahnuté mám len nemám čas pozmenšovať ich
1. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli dobruu to aj ostatne uz isli haji? :frowning2: to vcerajsie sypovanie vas nejak zmohlo :grinning:
1. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily pekné fotky ....pripomína mi to Zelenú vodu u nás :grinning:
1. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy daj nu na krk mokru utierku a na vrch suchy uterak a este nech skusi kloktat vodu zo solou vydu mu potom hlieniky
1. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krk omotaný už má........kloktal tantum verde.........už zaspal, soľ skúsime zajtra.....dík pa
1. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko spachtosky :wink: to ste uz vsetky zutekali na dovcu? :dizzy_face:
2. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ahoj ja poctivo sedím v kancli :angry: :grinning: aj keď by som sa najradšej kdesi čvachtala :grinning: :grinning: babám sme včera kúpili bazén tak tam asi napustím H2O a vyknedlím sa tam :grinning: :grinning: :grinning:
som kukla fotočky, pekné...a to ťa kto priviazal, aj si skákala???? mňa by tam asi nedostali :grinning: a kde si mala synáčika, som ho tam nevidela
2. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo pukanky.....uz tukate do klabosnice? :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus to co mas za vyraz????? :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je jeden z mojich vyrazov....pukana..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaa to je zdrobelina :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej...to som vam tak jemne zdrobnila...aby to blbo nevyznelo.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak to vyznelo :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chlapi ma tam donutili aby som vyskocila do neba a sa tam hore sv.petra pozdravila ale je to super nafotili ma viac ale iba jednu som si hodila :grinning: a janko ako som pisala bol u babky a aj z kamosmi v dedine
2. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sorry, ak som niekoho urazila..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus neurazila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ved ta aj ja mozem trosku pospichnut :grinning: :grinning: :grinning:
emily si dobra :wink:
2. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily......dobra si tam...ja neviem ci by som sa dala na to nahovorit..... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ja ta ukecam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ...u nás je strááášne dusno :unamused: ....dnes ešte nebola žiadna hádka :slight_smile: ale to asi preto,že doteraz bol vypnutý počítač :grinning: :grinning: :grinning:

Emily....aká skokanka :slight_smile:
2. júl 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka ahoj....no ale uz si zapla PC...tak cakaj najazd divych seliem.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte len som pozrela a hneď idem. práve mi prišla sedačka konečne po 3 týždňoch tak idem po ňu. deti mám u kamarátky prišla som k našim len vyvenčiť psa. tento týždeň si nepopíšeme, konečne mi idú zajtra robiť okná. tak sa tu majte a budem myslieť na vás. pa :wink:
2. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: veď už tu krúžia ako kométy :grinning: :grinning: :grinning:

macka...ty si taká siláčka :grinning: :grinning: :grinning: že idem si po sedačku :grinning: :grinning: :grinning: ...ale budeš mať krásny bytík,potom nahoď fotečky nech ti závidíme :wink:
2. júl 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka u nás doma je to to isté a to som bola s babami iba poobede a myslela som že ma už porazí z nich...tak som ich zamestnala-obalovali karfiol :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som vás rýchlo prečítala ...radšej som sem ani nezasadla, kým som si neporobila dačo lebo potom sa neviem dostať preč :grinning: Samko mi teraz zaspal ,tak mam chvíľku pre seba... MM bol s Paťkou u kožnej, leptala jej takú malinkú bradavičku čo mala nad obočím a ešte kurie oko na nohe :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som rýchlo robila obed, aby sa doma napapal a o chvíľku trieli späť do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik a čo dobre si navarila? ako to Patka zvladla?
2. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwuška hranolky a syr..a máme kyslú šošovicovú polievku od včera :dizzy_face:
Paťku to štípalo..tak to hovorila, nad tým obočím myslím, že jej to padne, ale na nohe, to jej iste bude ešte robiť ..len sa chcela ísť zajtra kúpať a asi nebude môcť...
2. júl 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok