Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
3. júl 2009

adulik a to nie je skoro sa mne sa mari ze v pondelok ma meniny 😉

iwusska
3. júl 2009

emily dobre sa ti mari 😀

emily333
3. júl 2009

no hej lebo som 7 sa trapila z jankom aby prisiel na svet 😵

aadula
3. júl 2009

emily...ani nie...v pondelok má meniny a zajtra grilujeme...budúci týždeň sa neviem dať dokopy 😀

iwusska
3. júl 2009

adulka aj my ideme zajtra zurovat, bracho nas pozval na party, on ma aj bazen ale taky ozajstny murovany, nie ako my nafukovaci, tak sa aspon baby vyblaznia, a mm ide raftovat a potom dojde za nami 😀

aadula
3. júl 2009

iwuška on je taký adrenalinista? by som to chcela raz vyskúšať..to musí byť perfektné..nechodievaš s ním?

hasleerka
3. júl 2009

tak kukám že tu máme marodika, angie - cmuky cmuk - nech si chytro leto užívaš 😉

iwus super pohodička, aj ja stttéééém 😀

hasleerka
3. júl 2009

ako vám je babule super, že máte vlastné domčeky, alebo babky kde sa môžete člapkať v bazénikoch ...

iwusska
3. júl 2009

mm je adrenalinovy clovek...uz bol potapat v Egypte vo vrakoch potopenych lodi, v Slovinsku boli splavovat vodopady, chcel ist na mesiac na Borneo ku zralokom, ale tam som ho nepustila, ma v plane Mont Blanc....a v septembri idu do Francuzska do nejakej potopenej ponorky.....ja by som chcela ist, od nas chodia kazdy rok niekde do Ciech ale na taku miernejsiu vodicku, tak to by som chcela vyskusat 😀

cica13
3. júl 2009

Cafte pukanky....teraz sme dosli z bicyklovania..... 😝 😝 😝 😝
Rychlo som navarila Davidovi krupicu, akurat ju chladim ....dam ho do poriadku a potom sa snad zastavim....

papa zatial 🤐 🤐 🤐 🤐

aadula
3. júl 2009

hašli čo nového v Žiline? aj ste niečo pokúpili?

iwuš..joj to by som sa aj ja bála..ale keď to má v krvi a hlavne v hlave plány...tak tomu nezabrániš...my čo sme ešte pred tým mali suseda čo sme v jednoizb. bývali, ten chodil hore dole po svete...vtedy akurát do nejakého pralesa či kam šiel 😝

cica..ja som myslela, že ste už na záhorí? ...tak idete až zajtra asi

aadula
3. júl 2009

som tu pozerala jeden fotoalbum...majú takú ročnú malú babuľku a v októbri čakajú dvojičky 😝 to bude kruté také dva roky..potom to už bude lepšie..a odchovajú naraz tri deťúrence

iwusska
3. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... kuknite Misenka teraz chodi s maciatkom 😀

renka9
autor
3. júl 2009

dakujeme za cmuuciky 🙂
kristinke som odovzdala pozdrav od vas, ze tety z koniky ju pozdravuju 🙂 , takze aj ona vas 😉 😉 😉

Angeliku som musela budit, spinkala 2 hodinky, mala len 37, ale dala som jej aj Nurofen sirupcek, lebo hovorila ze ju boli čielko ☹ . No a momentalne beha po dvore 🙂 , uvidime aka bude noc. A to sme sa s p.Renkom chystali vecer na pivko 😝

iwusska, teda ten tvoj mangel je iny adrenalista 😀

zuzi, ty k nam este zablud, sak je nam tu fajn 😉

iwusska
3. júl 2009

reni to teda je 😀 😀 😀
hasli dobehni, aj ten velky bazen koli tebe nafukam 😀 😀

ideuga6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hasleerka
3. júl 2009

ideuga ale si len trápna 😠

iwusska
3. júl 2009

hes, uz si tu treti krat, sa vypchaj s tvojimi heelys 😠 😠 😠 keby si bola seriozna tak nemas 10 nickov

iwusska
3. júl 2009

hasli neviem preco ale nenormalne ma vytaca, oxiduje pomaly v kazdej teme a zakazdym ma iny nick 😠

hasleerka
3. júl 2009

iwus Mišenka je úžasná, krásna ani slov nemám ... a neboj až zvýšia dáke prašule, tak mám na pláne k tebe aspoň na víkend, teda ak budete mať dáke voľné ubytko, aj ked lilu pôjde

iwusska
3. júl 2009

sa tesiiiiiiim a berem ta za slovo, take male stretko 😀 😀 😀 a za Misenku dakujem 😵 😵 😵

aadula
3. júl 2009

iwuška, fakt je veľmi zlatá Miška 🙂 ..to je to mačiatko čo chováš?

mňa pred chvíľkou tak vytočila Paťa..tak celý deň nerobí nič a keď ju pošlem vyniesť smeti, tak sa tvári asi 10min. že nič...tak som na ňu narobila krik a ona taká nervozna začala šklbať smetiak 😠 , tak som sa k nej rozbehla a chcela jej capnúť..sa bránila..ale aj tak schytala...sa ofučala, že nikam neide...to iste! kde by sme prišli keby za všetko hubovala...pekne ich vyniesla 🤐

hasleerka
3. júl 2009

no mna dnes nasrala jedna ženská do telefonu, že vraj vyhrala som poukazy na 35€, ale si musím ísť pre ne do reštiky, no ja reku že dobre, dojdem s detmi a ona že to nemôžem, by tam nevydržali, to bude posedenie pre výherkyne, no ja reku, seriem vám na to, kde nemôže ísť moje deti nejdem ani ja, a čo ma otravujú s ich prezentácou ... zložila ženská ani nepozdravila 😠

iwusska
3. júl 2009

adulka to je ta moja chovankyna co som ju z flasky krmila 😀
och tie nase baby, viem si tu situaciu u vas velmi zivo predstavit....aj moje vystrkuju rozky 😖

aadula
3. júl 2009

hašlerka, mňa v poslednom čase tiež kade čím otravujú 😠

hasleerka
3. júl 2009

adulka to moja Zuzka bude mať ešte len 7 a už je dosť papulnatá ... si živo predstavujem že bude presne taká istá ... ale ked si spomínam, ja som nebola o nič lepšia

neviete mi poradiť ako si zmenšiť tu písmenká ... stláčala som ctrl a % a zrazu sa mi to tu pozväčšovalo

emily333
3. júl 2009

a ja ze to len janko odvrava 😠

hasleerka
3. júl 2009

no ja vás zachvíľu asi opustím, mm sa vykúpal, asi sa chce udobrovať 😀 😀 😀

emily333
3. júl 2009

😀 😀 mna ten moj sprchoval sa tesil jak mlady zajac 😀 😀

hasleerka
3. júl 2009

no emily ty sa máš ... a bolo to aj s masážou?