• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
nikde nikoho, prajem príjemý víkend, odchádzame najskôr pozrieť na Splanekor a potom na chatu pa :wink: :slight_smile:
4. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fesandy, uz sme v aute, vyrazame na Zahorie

Pekny vikendik!
4. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus stastnu cestu a krasny vikendik aj vam :dizzy_face:
4. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte koceny, jak vam zavidim :frowning2: , chodite si kade-tade, a my trcime doma, tatino ma cely vikend poobedne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
emily tusim dobehnem na tu kavu :grinning:
vcera sme prisli z pivecka po polnoci :slight_smile:
tak krasny vikend vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka aj ja trcim doma uz som kukla 2hod na klipy od M.J :frowning2:
4. júl 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte ... vidím že je už pekne, konečne to vyzerá ako leto, tak tu celé poobedie nikto nie je
4. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdičky :slight_smile:

my sme dnes od rána fungovali...najskôr švagor volal, že bazén čo sme kúpili išiel nafúkať a praskol...vlastne tam kde bol zožehlený či ako to je urobené. tak ho doniesol a šli sme ho vymeniť..a potom sme už fičali k svokre...nafúkali bazén napustili vodu, grilovalo sa, guláš robil..a už sme doma ..malý nechcel spať, ale donútili sme ho a teraz je ešte hore..a to celý deň behal po vonku ..on by v kuse vo vodičke bol..taký bol zlatý..jemu sme taký malinkatý bazénik len teplou vodou naplnili :grinning:
4. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne ktosi dofrčal ... už mi je tu smutno :cry:
4. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neplakej veverko...ja som tuuu :dizzy_face:
4. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak nikde nikto, nuž idem ja pomaly zalahnúť :wink:
4. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeeeeeeeeeee to potom ostanem tu ja sama :frowning2:
4. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka a chrústik už búva?
4. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...sme sa vrátili z pivka a kofolky,tak vidím trochen rozmazane :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau bodka ... a čo bola opitá kofola ked vidíš rozmazane :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa presne chcela opýtať..že veď z kofoly rozmazane nemôžeš vidieť? :grinning:

hašli...u nás už zalomili všetci :pensive:
4. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj moje herečky už spia ... ešte čakám kedy mm dofrčí z brigády ... ako sa tu už navzájom poznáme a čítame si myšlienky
4. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli..a zistila som že Paťa nespí..pozerá film a tu mi smrká :angry:
4. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je za film, chcem ísť aj ja zalomiť do postele a volačo kuknúť ... a čože smrká, dáka romantika je
4. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale ja som kofolku nepila :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli ...ale však sa od plaveckého nevie vymotať zo soplov a kašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj tak si dá nanuk :zipper_mouth:

bodečkaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo, ked je tak teplúčko, nanuk je dobrý ... nech sa len poctivo naparuje
4. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje zlaté, ja sa s vami lúčim ... pekný večer :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaduli...a ty to nepoznáš "klin sa klinom vyráža" :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú hasler :pensive: :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer, tak dnes sa tu toho moc nepopisalo...my sme prisli pred chvilou z grilovacky, Angelika odkvacla... :wink:

doobeda som upratovala, poobede som natierala hupacku malym. Zajtra pofotim a poslem fotecky :wink:
4. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf Reni, tak vam bolo supis, my sme dnes (vlastne uz vcera) oslavovali maminine narodky, a cez den sme sa konecne kupali v bazene, ktory mame uz mesic napusteny, voda mala neuveritelnych 28 st. aj cmucik sa kupsal.

No idem do hajan, dobru nocku a zaroven aj dobre ranko!
5. júl 2009 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aj my sme isli vecer na siravu opekat a mudra chlapska logika zacala o 8mej vecer varit gulas tak sme prisli domou okolo druhej no aspon sme pozerali na hviezdy ked za malada sme na to nemali cas :grinning:
5. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

emily, takmer som sa pridala k zasadrovaným...pred hodinkou som zakopla do malého trojkolky..som videla aj hviezdičky..ako tak mi to prešlo ...a teraz som šla Paťu vyprevadiť..brali ju známi do Štúrova a tak som sa strepala..sa mi noha v členku vyvrtla..tá istá ako som si prst trepla...tak hádam mi to nezapuchne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik ta si dadkaj vyloz nozicky a nic nerob aby sa ti dnesny den skoncil bez urazu :wink:
5. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď práve...som hovorila..že dnes by som z gauča nemala zliezť..pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale musím ešte riad umyť a podlahu zmyť...som urobila krémeš...dáš si?
5. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kremesik dam si :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som si akurat prevezovala ruku lebo sa mi nejak ta dlaha posunula a zacal mi trpnut malicek :frowning2: zajtra idem na kontrolu tak im poviem nej mi tu dlahu zkratia iba po zapestie :wink:
5. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok