Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janca13
2. okt 2010

Ahojte všetky rozčúlené 30.! 😉 😎 Ja už mám niekedy pocit,že s ňou nepohnem...a ked jej poviem vetu typu ja v tvojich rokoch....tak ,mi povie,že to bola iná doba 😝 😅 Tak si užite víkend,ozvem sa v pondelok malá žeba bude oslavovať 1 rok tak idem niečo upiecť a uvariť 😝

marika1977
2. okt 2010

@lara1705 to nema chybu 😀 😀 😀 ja zvyknem veci roztahane po sekom dome pozbierat a spravit im paradnu kopku na zemi v detskej ale tak,aby nevedeli popri nej prejst bez zakopnutia 😀 😀 tiez bez slova

jalao
2. okt 2010

@renab a ako si to myslela? 😀 😀 😀 To chceš povedať, že 17 rocnému nemôžem vyhádzať skrinu??? 😅 No tak to sa na to kuknem!!!
@lara1705 ked ja neviem byť taká chladnokrvná... 😕 , musím na sebe, vidím, popracovať..

lara1705
3. okt 2010

@jalao ved aj ja niekedy im poskladam v skrini ale ked ma veľmi nahnevaju, tak aj vyhodim veci. Ked poskladaju oni,tak stale je im malo miesta v skrini ale ked poskladam ja,tak maju ešte aj miesto tam.Niekedy to treba urobiť.

marika1977
3. okt 2010

@lara1705 to tak byva 🙂 mi uz mame v upratovani prax nase deti sa len ucia...po case zapoja aj logiku a pojde to 😀 moja starsia si uz bez okolkou pouklada,no ale to trvalo nejaku dobu kym si zacala vazit svoje nove moderne veci 😀 😀 teraz sa uz rada paradi a aj ku svojim veciam sa sprava inak

00vladka00
3. okt 2010

ahojte.tak aj ja sa pridam

00vladka00
3. okt 2010

@vodnarky ahoj.ako sa mas?odkial si,

renab
4. okt 2010

@jalao Vyhádzať môžeš, len neviem, či ti to pomôže. 😀 😀 😀 Na môjho syna už to neplatí. Aj keby som mu rovno jednu strelila, tak sa len usmeje a zahlási: mama nerieš, to sú somariny. A som odpísaná. 😝

janca13
4. okt 2010

Ahojte 😎 🙂 tak krásny víkend za nami.No baby u nás je taký vetrisko,že až...asi by som to mala využiť a povyhadzovať tie veci na dvor a bol by pokoj už by ich nikto nenašiel 😀 😀 😀
@marika1977 😀 😀 😀 😉
@jalao no čo študentka? 😉 chcela som sa ťa opýtať,či mi nevieš poradiť:MM by chcel zistiť či mu zamestnávateľka odvádza do soc.poisť odvody zo sumy na kt. sa dohodli alebo iba z minimálnej mzdy (lebo ona to tak všetkým zamestnancom,ale mm tam nastúpil s podmienkou že mu bude z celej sumy )No a výplatné pásky tam jednoducho nedáva 😠 😠 😠 tak neviem,či mi to povedia na soc. ked tam prídem.

marika1977
4. okt 2010

@renab raz som zazila podobnu situsku...deti boli rozblaznene a nevpratali sa do koze ja som sa ponahlala porobit co treba,nevedela som kde mi hlava stojia oni len robili krik a bordel tak som ich obe( fakt ja totalne vazne na nervi)vycapala mucholapkov.to som mala tedy po ruke ale boli to stiplave supi a oni?obe sa mi vysmiali a hlavne starsia,ta sa chichunala jedna radost 😅

renab
4. okt 2010

@marika1977 No, a takto vyjdeme na posmech našim potomkom. 😀

marika1977
4. okt 2010

@renab tak to ano,aj som sa aj citila trapne...ze z mucholapkov 😒 😒 😒 aspon varechu som mala schytit 😀

renab
4. okt 2010

@marika1977 Ja už si pomaly zvykám také veci ako poriadok v detskej neriešiť. Zásadne tam neupratujem, už sú dosť starí a keď chcú mať návštevu, musia mať upratané. Inak ku nám nik nevkročí. To je jediné, čo dokážem presadiť.

marika1977
4. okt 2010

@renab tak to ano 😀 mi sme donedavna na detskej dvere nemali pred mesiacom ich svokor osadil a od vtedy ich zatvorim a vec je vyriesena 😀 😀

renab
4. okt 2010

@marika1977 Aj to je riešenie 😀 😀 😀

marika1977
4. okt 2010

@renab ale dojde dcera ro skoli...aj tak poznamku utrusim,nezdrzim sa 😉 😉 a ona na to ...ano,hned.... 😀

renab
4. okt 2010

@marika1977 Máme šťastie v tom, že vôbec prídu zo školy a ešte aj odpovedajú 😀

marianka79
4. okt 2010

@renab 😀 😀 😀

marianka79
4. okt 2010

takže stále sa rieši poriadok 😉 ten musí byt ja malého učím aby si hned ako dojde zo školy veci zavesil do skrine na vešiak ide to...ale so zvýšeným hlasom včera som mu všetky hračky so šuplíkov nahádzla do igelitieka skovala neviem čo s nimi ale to som musela pata vyhnat von aby mi tu nekibicoval do toho tak koniec detským hrám a haraburdom no proste má jednu nevýhodu že bývame v jednej izbe takže voloviny preč 😝

jalao
5. okt 2010

@marianka79 ale nie..už tolko neupratujte! 😎 podte na chvíľu sem....ja som večer upiekla 2 pizze na plech a zostalo len z jednej kúštik 😝 a to malý drobec nemal z nej vôbec nič, lebo ona lúbi len "takú kupovanú" 🙂 No a teraz už všetci spia, tak si tu chvíľu chcem pokecať a vy už asi spíte... 😉

marianka79
6. okt 2010

@jalao niektory spia a niektory pracuju ako aj ja teraz 😀 jajaj tie nocne ☹

janca13
6. okt 2010

@jalao smola už není asi ani ten kúštik však? 😝 😉 moja Lucka tiež nechcela domácu ale ked som jej ju začala robiť okrúhlu ako v pizzerke tak schniapala a už robím len tak .A kedyže sa nám vrátia vodnárky?

janca13
6. okt 2010

@marianka79 dobrú nocku nebudem rušiť ťukaním do pc 😀 😵

marika1977
6. okt 2010

@jalao pizza?tu som uz davno nerobila,ale ked robim tak poriadnu...tusim,ze aj ty mas doma kobylky co zjedia vsetko 😀 mne moj stryko kuchar ukazal jeden super sposob robenia pizze...to si cesto vyvalkam na tenucko o velkosti celeho kuch.stola,to urobim taku plachtu a davam co sa mi chce...ja zvyknem potriet cesnakovou pastou aj worcestrom pokvapkam...nalozim ovegetim a zatocim ako kysnuty kolac.na plech ulozim do tvaru kotvicky-inac sa mi ani nezmesti potriem zltkom...tato pizza ma u nas velky uspech aj vyzera dobre lebo sa kraja ako kolac ani sa to co je na nej nespecie jednoducho je to fain 😀

marianka79
6. okt 2010

@marika1977 takze take nieco ako pizza strudla? 😀 😝
@janca13 uz som hore mozes tukat 😉 a ked spim po nocnej tak ma nezobudi ani keby mi bomba vybuchla pri hlave.........pohodicka 🙄

vodnarky
7. okt 2010

caute mamusky.... 😀 tak som uz nazad... 🙄 ..z rodinkou bolo fajn..o hodoch ani nerozpravam... 😎 😀 😉 mala sa kolotocovala dva dni a potom sme tak aj dopadli... 😔 ..dalsich 5 dni sme museli byt doma..ale inak testy dopadli dobre... 🙂 akurat,ze mala prekonala nejaku virozu...ale uz je dobre..este sem tam vykasliava,ale uz je to v pohode...uz sa mi tak nedusi...vdaka panu... 😔 😉 ..
a co vy babulky...ako ste sa mali?co mate noveho?? 😀

vodnarky
7. okt 2010

@00vladka00 -ahoj...mas na mysli kde zijem,alebo odkial pochadzam??? 😉

janca13
7. okt 2010

@marianka79 zase nové foto?dobráááá a ten chlapec to je tvoj mladší brácho ? 😉 😎
@vodnarky no vitááj! 😉 ale ti to ubehlo.To je dobré že malej není nič vážne 😎 no my sme tu v poslednej dobe hlavne upratovali detské izby ,ale keby dobehneš a nazrieš do tej našej tak neuveríš!!! 😅

vodnarky
7. okt 2010

@janca13 -no.....aj ja by som potrebovala vyhradit den na taku malu brigadu....lebo s tymi vsetkymi "raaaarohami"co vlastni nasa princezna.... 😅 ...."no svataaaa aneska"...... 🙄 ................................. 😉 ...ked to zacnem vsetko predavat,tak si kludne mozem otvorit s.r.o.-cku.... 😀
a veru...ubehlo to rychlo...ale sa zas na co tesit....na silvestra sme tam... 😀 ..dufam,ze aj nejaky ten sneh napadne,aby sme sa mohli vysankovat do nepricetna.... 😀 😀 😀 😉

vodnarky
7. okt 2010

@marianka79 -dobraaa foto...jak vravi janca13....jak surodenci.... 😀 😉