Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

marianka79
6. jan 2011

@jalao kde sme ???zbavujeme sa nadbytočných kilov z toho prežierania sa 😅 😀

jalao
7. jan 2011

ale baby, no tak , koniec leňošeniu...ja už pár dní normálne zarezávam!! A zajtra mám 2 skúšky, robila by som aj neviem čo radšej, ako sedieť nad skriptami ☹ ☹ Ráno vstávam, všade tma, všetci chrnia, bolo to ťažké, ale šak od pondelka budeme mávať už budíček spoločný 😉 😉

jalao
8. jan 2011

Ahojte dievčatá, tak ako víkendujete? Ja som bola od včasného rána odcestovaná za skúškami, ale šťastlivo som došla s dobrými výsledkami, tak som šťastná a vám stále nikde....Toto sa mi už v lete stalo, že sa mi skupina, kde sme si písali, načisto rozpadla, a to už nechcem, tak baby, píšte, ako žijete!)) 😝 😝 😝

janka1874
10. jan 2011

jaaaj ženy nestíham doma čistý lazaret Viki chorá a nevieme čo jej je len vysoké teploty ale crp v poriadku no des a Sendy priedušky chytené a aby som bola kolektívna tak som sa aj ja pridala s chorobou no veselo u nás

jalao
10. jan 2011

no huráááá, tak predsa sa tu niektorá našla. Tak Janka, skoré uzdravenie vám všetkým prajem...ja som tu už zostala od nového roka samučká sama 😢 😢 😢 😢

janka1874
11. jan 2011

@jalao vidím že nejako zmizli všetky maminy čo sa deje
u nás choroba stále velí

terez34
11. jan 2011

no ahojte teraz vyuzivame pekne pocasie a chodime von dnes tak u nas krasne svietilo slniecko akurat vietor bol neaky pojaseny

janka1874
12. jan 2011

@terez34 tak to máte super tu stále prší aj dnes alebo je hnusná hmla t.j. vlhko fuj toto počasie

marianka79
14. jan 2011

ahojte ja som tu a tu nikto??? ☹

janka1874
15. jan 2011

@marianka79 tu už dlhšie nikto nechodí neviem neviem ☹

vodnarky
19. jan 2011

ahojte... 😀 😀 😀
tak ako ste sviatkovali??my super az do noveho roka...hned v prvu noc v novom roku nas vykradli.. 😠 ..vzali si pocitac a aby sa nepovedalo,tak sa este aj odviezli na nasom aute... 😠 😠 😠 ..na nase stastie a ich nestastie ich nahodou stopli policajti,alespon chceli a jak povyskakovali z auta jednemu zo zlodejou vypadol mobil v aute..tak ich do tyzdna chytili a auto mame naspet...pocitac este hladaju,tak dufame,ze coskoro najde svojho pana... 😉

janka1874
19. jan 2011

@vodnarky fu ha super začiatok roka ale aspoň to hodnotnejšie je nazad

lara1705
20. jan 2011

@vodnarky no tak to fakt dobry začiatok roka ☹ , ešte to všetko skončilo celkom dobre.

vodnarky
22. jan 2011

pekny den prajem... 🙂

@janka1874
@lara1705 ..to ano...ale uz sme si zaobstarali dobry alarm do domu... 😉 ..kupili sme si psa... 😀

marianka79
22. jan 2011

@vodnarky som rada že to všetko dobre dopadlo mate tzv. štastie v neštastí 😖 😉 a počítač čo?

marianka79
22. jan 2011

@vodnarky a akého hava máte?

vodnarky
25. jan 2011

@marianka79 -ahoj..pocitac sa este stale nenasiel... ☹ ..ale policajti vravia,ze akonahle ho atktivuju,ze ich dostanu...ale my si ajtak myslime,ze to seriove cislo alebo co to tam ten pocitac v sebe ma,ze uz je to davno preprogramovane...ved dnes su uz vseliaky "machry"co dokazu spravit s takymito vecickami zazraky...
a inak mame kokrspaniela zlatej farby..je to male sidlo neposlusne.. 😀 este zatial.. 😀 😉 ..ale uz teraz,ked je niekto pri dverach tak nam to hlasi... 🙂

marianka79
27. jan 2011

@vodnarky no ved to su machry na to 😒 ale každopádne vám želám nech sa vám vráti 😉 ešteže sa horšie nestalo 😖
a havko musí byt zlatunký také živé šteniatko je super to moj yorkino tiež hlási ked niekto ide mna dokonca zacíti už ked vystupujem z výtahu 🙂 ozik daj fotto 😵

marianka79
27. jan 2011

toto je moj yorki 🙂

00vladka00
27. jan 2011

@marianka79 pekní psik

terez34
27. jan 2011

ahojte 😉

@vodnarky no tak to ste naozaj mali stastie v nestasti a hned na novy rok ziadna slava dobre toho hafana vycvicte aby sa to uz neopakovalo 😉

terez34
27. jan 2011

@marianka79 tvoj havino je ale strasne krasny dravec 😀

marianka79
27. jan 2011

@00vladka00
@terez34 dakujem no dravec je taký jedovatý mini dravec 😀

marianka79
27. jan 2011

fúú akurát som docvičila na stepe 1000 krokov potím sa ešte brušáčiky idem papa zatim 😉

jalao
27. jan 2011

@vodnarky no to jak z akcneho filmu!!!! 😝 😝
Vsetky vas zdravim, nech vas v roku 2011 obchadzaju choroby aj smola nech sa nam nelepi na paty 😀 A ozaj - vcera sme boli zapisat najmensiu dcerku do 1. triedy! 😉 😉 Bola hrozne stastna a POSTUPILA 😀 😀
@marianka79 clovece zavidim ti tu energiu..ja keby som tu mala v kancli nejaku postel a mam moznost, tak zaspim v priebehu 20 sekund o)))

00vladka00
27. jan 2011

@marianka79 ahoj.dusim cvicit.aj ja sa snazim len nemam s kim.nemam k sim sutazit nemam inspiraciu.mozem sa pridat?

vodnarky
27. jan 2011

ahojte..

@marianka79 -zlatunky havinko... 😵

cez vikend dam foto nasho"rokyho"(tak ho pomenoval nas tato,vraj ako Roky Balboa.. 😅 )..musim sa teraz vela ucit..v skole nam uplne vysavaju vsetku energiu.. 😝 ..ani cvicit nemam cas chodit.. 😖 ..zas vsetkko naberem... 😠 😝 ..................................... 🙂

@jalao -dakujeme... 😀 ..aj tebe a celej tvojej rodinkke len vsetko dobre v tomto roku... 🙂

@terez34 -veru vycvicime...je to este taky maly jaso...kazde rano ked vstanem(sa tesi s toho najviac) a mam este karpiny v ociach si musim davat pozor aby som si "hubu"nerozbila... 😕 tak strasne sa pletie pod nohy a taha a kuse a popritom este stiha aj lietat... 😉

marianka79
27. jan 2011

@00vladka00 s cviením nesútaž s nikým každý je individuál ja som sa venovala aerobicu pravidelne teraz už pomenej a ak nemáš s kým to ja tiež nie a tak ked si idem zacvičit do fitka tak sama idem a aj doma sama treba sa len odhodlat 😉 tak držím palčeky 😉

@vodnarky dakujem a veru cvičte ho pokial je malý dá sa to v pohode a samozrejme s piškotkami je to jednoduchšie ja mojho ne a ne naučit povel "vstaň" všetko vie sadni lahni stoj nesmieš možeš....... ale toto 😒 sa mu pletie no a ten moj sa nám tak plietol pod nohami že sme furt na neho stúpali chudáčik raz to dopadlo aj tak že sme museli íst doktorovi s packou lebo mu ostala viset ☹ ale zlomená nebola

@jalao čo potom ked nastane jar a jarná únava 😀 😀 😀 ? zaspíš aj na stoličke 😉 ale nie ja tiež furt nemám tolko energie neboj po nočnej a po rannej som jak šrot rozbitá 🙄

marianka79
27. jan 2011

@jalao agratulujem dcérke 🙂

jalao
28. jan 2011

@marianka79 diky, diky 🙂 🙂 , no vidis, ja si ziadnu jarnu unavu nikdy nepripustam, ale teraz sme mali tak narocne obdobie a do toho mi prichadzaju skusky a ucenie, takze sa to musi dakde odrazit...Dnes sa citim uz ovela lepsie, som sa poriadnejsie vyspala, vecer som pozerala zaznam Federer s Djokovicom a Fedo vypadol, no teda!! 🙄 🙄 Pritom som drzala cely zapas v rukach knihu, co sa z nej ucim 😀
@vodnarky no my sme mali kedysi doma kocurika, bolo to roztomile, ako sa s nami naucil na nas rezim -v noci tichucko pri posteli spal a rano mi "asistoval" v kuchyni 😉 😉