Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
6. júl 2009

idem ešte kuknúť Lindu Vesprémyovú 😀 😀 😀 a idem haji-beli...dobrú nôcku 😔

aadula
7. júl 2009

ahojte, my sme toho v noci moc nenaspali, malý plakal celú noc 😝 zaspal až po paralenovom čípku o 2.15 a už o pol 7 bol hore 😝

za Paťku ďakujem kočky 🙂 keď vstane odovzdám 🙂

Jankovi všetko najlepšie prajeme

andreah70
7. júl 2009

dobré ránko 🙂

Jankovi všetko najlepšie 😉 😵

adulík a čo Samko je choručký

iwusska
7. júl 2009

ahojte babulky 😵
aduli a co je Samkovi? mozno len zubky, daj mu za mna cmucik 🤐 🤐 🤐

cica13
7. júl 2009

Ahojte klabosnicky 🙂
Konecne vas citam cez PC.... 🙂 🙂 🙂

iwusska
7. júl 2009

no caf tulacka 😵

cica13
7. júl 2009

Trosku sme sa pozabudli na Zahori..... 😀 😀 😀 😀 😀

Emily....Jankovi vsetko najlepsie!!!!

iwusska
7. júl 2009

no hlavne ze ste sa nasli 😀 😀 😀

cica13
7. júl 2009

Konecne mala v sobotu voda v bazene 27-28 stupnov,tak sme sa prvykrat kupali, odkedy mame bazen napustney.... https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

andreah70
7. júl 2009

cicuš krásne fotečky........ste si užívali.......Davidko je v klobúčiku nádherný 🙂

cica13
7. júl 2009

Andy dakujem...no ved sme sa uz nevedeli dockat, kedy sa bude dat kupat.... 🙂 🙂 🙂

Ten klobucik mi doniesla kamoska z Dysney shopu z Anglicka a moj muz mi stale trepe, ze je dievcensky, tak uznam, ze tvar ma dievcensky, ale je modry a ma tam Nema... 😀 😀 😀 k moru bude dobry... 😝

iwusska
7. júl 2009

cicus tie fotocky su krasne 😵 😵 😵 😵 takze nema uvidim nazivo? 😀 😀 😀

cica13
7. júl 2009

Ivi....Nemo priplava za tebou na Oravu.... 😀 😀 😀 😀

Babule, pracka mi ide na plne obratky, len dufam, ze nezacne zasa strajkovat 😠 😠 😠
Neznasam z celeho srdca letne dovolenky na Slovensku, vobec neviem, co mam pobalit, musim hrubsie aj tensie, k moru idem pomaly menej nabalena ako na Slovensku, tam veziem vsetko letne veci a len teplaky a mikinu na noc do auta.... 😀 😀 😀

emily333
7. júl 2009

cicus krasne fotocky,Janko dakuje za blahozelania totru nukame au v sobotu 😉 bola som za dokim tak zatial netreba operovat ale este zajtra na snimok a ak by sa kosticka posunula tak az vtedy operovat

iwusska
7. júl 2009

emily nakoniec ani tu operaciu nebude treba, drzim palce....a Jankovi vsetko najlepsie 😵 😵 😵

zuzu13
7. júl 2009

ahojte
dakujem za syna,...
emily...presne viem co tvoj mm preziva...to iste sme mali aj u nas...4 roky mi trvalo, kym som ho presvedcila na urologa...nejake vitaminy...a dalsie 4 r. trvalo, kym sa nam podarila Lucka...ale je to vsetko o psychike...
a hlavne Jankovi k dnesnym 13. narodeninam vsetko najlepsie....cmuk

maca793
7. júl 2009

ahojte, aadula
fuška to bola a bude o 2 týždne. idem maľovať byt, takže si upratovanie zopakujem 😀

aadula
7. júl 2009

nie Samko nie je chorý, len nevedel spinkať, neviem či sa neprejedol lebo večer džgal všetko do seba..alebo sa mu nejaký zúbok zas prerezáva..ale neviem mu pozrieť..nedovolil si dnes do papuľky nahliadnuť...Ja som sa snažila trošku si posapať, ale stále ma boli hlava od nevyspatia 😝

cica cmučík je nááááádhernýýýýý a na tm nepočúvaj...je perfektný ten klobúčik 😵

emily333
7. júl 2009

awojte uz som tu zas prave som dorodila 😀 😀 mm je uz lepsie mali sme navstevu farara ta si sami pokecali 😵

zuzu13
7. júl 2009

emily super, ze to mas za sebou...a co mliecko???dufam ze ides kojit co najdlhsie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
7. júl 2009

ahojte krasotinky//konecne fungujem i ked len tak tak...Adulik vsetko naj Patke dozadu,emilz a tz co

hasleerka
7. júl 2009

jej ahoj lilu ... sme ťa tuším včera spomínali, že chýbaš ...

lilu18
7. júl 2009

ahoj //sa tu trapim pisem cele litanie a odosle len jeden riadok 😔 ☹

lilu18
7. júl 2009

emilz je tehu

lilu18
7. júl 2009

pridem vecer,dako to este nie je ok ☹

hasleerka
7. júl 2009

jej cica nahodila nové foto supriš 😉 ... zase kým si zvyknem

aadula
7. júl 2009

lilu..ahoooj zlatkoo..dnes sme ťa s cicou spomínali, že už nám tu mooc chýbaš 🙂

hasleerka
7. júl 2009

no moja Miška má teplotu, asi chytila úpal, včera aj dnes sme bicyklovali ... ale čerti z nej vyhrávajú, je tu aj krstniatko aj susedka, tak sa tu besnia

cica parádny bazén, a malý je hrozne sladučký na spapanie ... ale aj Filip je fešák 🙂

aadula
7. júl 2009

ciculii jeej ja som si ani nevšimla..veru musíme si na letnú foto zvyknúť 🙂

emily333
7. júl 2009

cicus super len si daleko ja kuk na pohrem M:J ☹