Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
10. júl 2009

Emily....zajtra je ta kosa u vas, u nas prsi a je 19 stupnov... 😠 😠 😠

emily333
10. júl 2009

ta vcera som chytila nervovy zachvat lebo mi nechcel pokrajat mäsko a tak som ho vyhodila/mäsko/ von otvorenym oknom sadla do auta a fujas matias 😀

cica13
10. júl 2009

Emily..preboha....to snad nemyslis vazne....to kvoli tomu si urobila?

emily333
10. júl 2009

no asi to zabralo lebo teraz robi co mi vidi na očkach 😉

emily333
10. júl 2009

cicus on sa po koseni krutil lebo ho susedia volali na limo 😠 a v tej horucave by vypil este dvoch a je zalomenyy.ale keby mi to pokrajal mohol ist.

cica13
10. júl 2009

A nebol v robote?

emily333
10. júl 2009

nie lebo ked mal plnu dielnu alkacov tak ide domou lebo uz aj tak nic neurobii . nevyhoda dielne hned za obchodom 😠 ale do jesene chce urobit doma dielnu,

cica13
10. júl 2009

Emily...jeziiiis ved ja som zabudla, ze mas ruku v sadre.....sorry pukanka.....preto mi bolo divne, ze co ta to tak vytocilo....

aadula
10. júl 2009

emily, ty si iná herečka 😀

ja mám v podstate šťastie, že moj si kúpi pivo radšej domov... a dá si ho pri telke..., ale zas má iné maniere...ako každý

emily333
10. júl 2009

adulik to teda som a neviem kde sa to vo mne naslo 😵 ale ked pride za nim hlava dediny a sedi mu tam na cely den ta kto by odolal ale ja svojmu vravim ze starosta dostane na konci mesiaca vyplatu ci robi abo nie ale mm si musi sam vyrobit.

lilu18
10. júl 2009

ahojte len pozdravim a pokracujem so zavaranim//uz sa mi o marhuliak aj snivat bude 😀

emilz co si nekricala ked si masko vyhadzovala oknom 😀 mali sme 2 dni karfiol a ten nemusim ja radsej masko 😀

emily333
10. júl 2009

pri tom mojom vykecavani som zabudla cicuškine foto pochvalit je superrr 😉

aadula
10. júl 2009

a šup na prvú stranu 🙂

renka9
autor
10. júl 2009

ahojte koceny, vsetky balite??? 🙂 budeme vam tisko zavidiet...

lilu, ta tvoja klavesnica 😀 , to v akom jazyku 😀 😀 😀

adula a cica, mate rovnake foto, si vas mylilm 😀

jak tam zas prsiiiii, ja idem este na 1 nocnu, tak ked nebudem s dovolenkarmi tak - nadhernu dovcu vam vsetkym prajem, nech vam vyde pocasie a super si oddychnete 😉 😉 😉

a skoro sa vraaaatte!!!! bude tu smutno ☹ . Stastnu cestu 🙂

aadula
10. júl 2009

reni to máš pravdu..dovolenkárky tu budú chýbať...bude tu smutno bez nich...dúfam, že aspoň kopec zážitkov donesú 🙂

cica13
10. júl 2009

Nebojte, internet v mobile mam stale, tak vam budem priebezne pisat.... 😀 😀 😀

Reni dakujem....dufam, ze pocasie vide....a dedkovi skore uzdravenie!!!!! 😵 😵 😵 😵

hasleerka
10. júl 2009

čaute žienky ... aj tu prší a je chladno ... cica cmučík je chutný pobalený ... moja Miška sa tak kedysi balila do cest.tašky .... inak my ešte máme tú teplotu, dáku divnú raz nič a za dve hodiny zas 37,5

cica pýtala si sa mm či vie kde je u nás výšková budova ... zajtra mám síce rajony, ale by som išla kývať fakt

aadula
10. júl 2009

tu už neprší..a pozerali ste predpoveď počasia? že vo štvrtok 36st. 😝 a potom máme normálne fungovať, však dnes neviem či bolo 24

emily333
10. júl 2009

aj u nas sa ochladilo ale az teraz a aj poprchalo.baracky mam domka a aj tortu pre janka tak doobedu makacka a poobede oslavy 😵

aadula
10. júl 2009

a akú tortičku máš?

emily333
10. júl 2009

klasika hranata a poliata cokoladou 😝

aadula
10. júl 2009

čokoládová?

emily333
10. júl 2009

no aj hej piskota biela a potom babka pridavala kakao.takze taňka mramorova

lilu18
10. júl 2009

mate coko torticku?/sem s nou 😝 😀

ako zavidim dovolenkarkam//joj nemate v kufri miesto? 😀 nech vam slunicko svieti a nech vam tam je krasne/cmuk 😲

reni//som na nervz z tej klavesnici ☹

hasleerka
10. júl 2009

lilu v pohode, ved všetky rozumieme čo píšeš ... hlavne že si konečne s nami 🙂

lilu18
10. júl 2009

este robim dzem tak len na rychlo kuk sem 😵

aadula
10. júl 2009

lilu, všetky nemôžeme na dovču..kto by to tu udržoval 😉

lilu18
10. júl 2009

aadulka,jasne niekto musi aj yavarat 😀

lilu18
10. júl 2009

a mam maly pokrok za sebou//uy fungujem na FB i ked som musela menit heslo 🙂 este najst skype a napalovacku 😀

aadula
10. júl 2009

lilu 😀 😀 😀