Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
21. aug 2009

andy, mne to malý tam prepol 😀 on vždy začne prepínať kým sa nedostane na nejaký hudobný kanál 😅 , ale toto ma zaujalo, tak som mu zobrala ovládačku ...sa trošku ježdil...ale prežili sme 😀

bodka13
21. aug 2009

šak ťa mohli u nás pred barákom vysadiť 😉

lilu18
21. aug 2009

bodka nie,potrebuje vetrovku ☹ to len pre inspi 😀

adulka//aha ,nesledujem ho ani ju 😎 a dakujem tiez prajem dobru noc a pokojnu 😲

aadula
21. aug 2009

bodečka, potrebuješ upratať? 😀

hasleerka
21. aug 2009

ja ráno nepozerám nič, lebo chodia rozprávky na dvdčku

andreah70
21. aug 2009

ešte šťastie že máme každý svoj TV 😀 😀 ja nemusím pozerať Jettix

bodka13
21. aug 2009

to by sa mi aj zišlo 😀 😀 😀 ale ja zase nepotrebujem sterilitu,taký organizovaný neporiadok je v pohode 😀 😀 😀 ...ale navariť potrebujem a mm ide zase slúžiť zajtra večer ☹

aadula
21. aug 2009

pána beka..ja keď už 20x pozerám Hanu mantavú...tak ma ide poraziť 😝

hasleerka
21. aug 2009

no ja ked vyrastiem tak si kúpim svoj notebook a potom nech ma majú doma všetci radi 😀

aadula
21. aug 2009

paťka má telku v detskej, ale ona je rada s nami 😀

bodečka...tak sterilita ani u nás nehrozí... 😝 najlepšie je keď povysávam a malý hneď za tým roztrúsi rožok po obyvke

aadula
21. aug 2009

hašli 😀 😀

andreah70
21. aug 2009

adi to je pekné meno musím Niku naštvať keď to bude zasa čumakovať 😀 😀 ..........ale keď si tak spomínam aj ja som je to už hodne-hodne dávno čakala vždy kedy pôjde Beverlly Hills 90210 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

adula, ja zase umyjem dlážku a už sú na nej capky od vody lebo džúsu ... ideme ma trafiť ... teda lepšie povedané išlo, lebo už na to dlabem

aadula
21. aug 2009

andy, to mm vymyslel.. 😀 😀 a že ide nejaké vynovené Beverlly teraz ..dávali upútavku

aadula
21. aug 2009

sa s vami rozlúčim ..dobru nocku 😔

andreah70
21. aug 2009

ja mám TV aj v kuchyni, síce je to starý šrot, ale ide, takže ja sa väčšinou zdržujem tu, lebo tu mám aj PC a to je len moje 😀 😀 decká sem môžu len s mojim vysloveným súhlasom, lebo tu robím aj účtovníctva, tak aby mi niečo nevymazali.

hasleerka
21. aug 2009

jéj ja som si ani mantavú nevšimla ... to je dobré 😀 😀 😀 ... to aj u nás občas chodí, ale najviac H2O ... adulka dobrú nôcku

andy to aj ja som šalela na BH 90210

bodka13
21. aug 2009

dobrú aduli 🙂 ..potom bývame na 4 bez výťahu,ťa čakám 😉 😀 😀 😀

bodka13
21. aug 2009

hasler my umývame keď sú vonku,večer keď zalahnú alebo vydám zákaz vychádzania z izby aby som a aspoň chvíľu tešila z čistej podlahy 😀 😀

andreah70
21. aug 2009

kočky nejak ma to slnko zmohlo,, alebo že by pivko 😀 idem spať dobrú noc

bodka13
21. aug 2009

dobrú andy 🙂

hasleerka
21. aug 2009

no mňa ten pohár vína tiež dáko uspáva ... nieže budeme zajtra dáko krivo malovať ... andy aj tebe dobrú

bodka13
21. aug 2009

tak dobrú noc hviezdičky 😔 ...ja sa tu ešte trochu poobzerám 😀 😀

hasleerka
21. aug 2009

no ja sa tiež asi fakt lúčim ... dobrú nôcku

emily333
22. aug 2009

dobre ranko spachtosky 😉 babenky mam dylemu ideme na oslavu svagor oslavuje narodeniny a svagrina tiez nar,aj meniny aktore bude mat az v septembry mam kupit aj jej darcek ked oslavuje mesiac dopredu? ja som este take daco nezazila 😕

aadula
22. aug 2009

ahojte,

emily, ak oslavuje kúp..a potom už nepôjdeš gratulovať..asi to chcú odbaviť jedným šupom 😉

u nás už prší ... malý je od rána ako čer...teraz sme sa vrátili z vonka, trošku sa ukľudnil vonku, ale aj v potravinách sa ma pýtali čo mu je...a čo ja viem? však keď nechce povedať 😀

emily333
22. aug 2009

adulik diky ale uz je po dyleme mm nechce ist nikam a ja bez neho nechcem ist je to jeho brat asi si urobim vlastny program na truc 😠

hasleerka
22. aug 2009

Caute babule pisem vam z mobilu je to hrozne. Malujeme.

emily333
22. aug 2009

tak mi predsa len ideme na oslavy a stacilo iba trosku povstania doma 😀 😀 tak pa pa vecer 😵

lilu18
22. aug 2009

ahojte..u nas tiez prsi.. ☹ dazd teda nemusim ☹ ,urobili sme zasoby do chladnicky a mala je tiez ako z retaze vypustena 😠 ...adulka som myslela ze ju v obch.priviazem a este jej prelepim usta 😀 a nie a nie zaspat 😠

emily//jasne kup darek,ved potom uz nebudes gratulovat 😵

hasler.//prijemne malovanie, 😲