Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
31. aug 2009

andy..fasiirku??si bola u nas si nalozit?? 😀 😀 😀

vychadya to podla toho kalendara esre kuk ten druhy 😕

lilu18
31. aug 2009

vychadza tam malo byt..no ale zase by bolo dievcatko 😀

lilu18
31. aug 2009

aj podla druheho 😀

aadula
31. aug 2009

andy, ja si dám hríbovú 🙂

lilu ťa sklamem alma paprika nie je ☹

lilu18
31. aug 2009

nevadi a co je k rybke??

andy to je hribova ci hubova?? 😀 hribovu si dam a hubovu urobim za par sekund mm 😀

aadula
31. aug 2009

lilu, ja som ju jedla s chlebom...mm si vzal do práce zemiaky čo ostali a Paťka nechce rybu, tak som vytiahla buchty na pare z mrazáku pre ňu...malému dám tiež s chlebíkom...včera mi aj tak dával preč chleba a chcel len masko 😀

aadula
31. aug 2009

mne Samino celkovo nemusí prílohy..on by najradšej len mäsko 😀 a keď už tak..tak rád papá ryžu a ja radšej zemiaky 😝

lilu18
31. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6482697 skoda ze nie su inej farby ☹ asi pre vivi ee

adul//chlebik si neprosim dam si bez 😝 Patka nevie co je dobre 😀

lilu18
31. aug 2009

ja tiez radsej ryzu ako samko,si budeme rozumiet 😀

andreah70
31. aug 2009

lilu hríbová aj viem urobiť hubovú za pár sekund 😀

netmona
31. aug 2009

lilu pekné boty,,keby trochu menšie,,môžno by som aj 😉

netmona
31. aug 2009

jaj dievčata,,mne sa to varenie unavilo 😅 ,,,no ale bobak už v stredu do škôlky a tak aj ja o pár týž.do práce tak to trochu obmedzím 🙂 a bude sa lepšie variť 😵

bodka13
31. aug 2009

ahojte ...idem si pri vás oddýchnuť...som sa babrala so šúľancami 😒 ...dá si niekto 😕

aadula
31. aug 2009

bodka mňa moja dcéra otravuje už týždeň so šúlancami..pošlem ju k vám 😀

bodka13
31. aug 2009

😀 😀 😀 adul...už ide?...či ju mám už v okne vyzerať 😀 😀

ako okienka?už poslúchajú?

aadula
31. aug 2009

bodečka, počkaj už ju vykopávam...len rozmýšľam ktorým smerom ju nasmerovať 😀 😀 😉
v stredu nám prídu ešte jedno poriadne nastaviť, teraz ako bolo chladno fučalo nám trošku a nevieme zavrieť jedno..tak je na vyklápačke... ale do LV prídu až v stredu teda... vydržíme... ešte som ich ani neumývala lebo čo nám pred 2 mes. maľovali čink, tak mm to chce ešte pretrieť lebo však to obúchali...tak čakáám 😝

bodka13
31. aug 2009

nasmeruj ju na BA a ja ju počas letu stiahnem k nám 😀 😀 😀

tak my už vieme že sme 1.C a je ich v triede 21,má tam aj nejakých kamarátov zo škôlky-no nie toho najlepšieho...ale aspoň nebudú vyrušovať,hrať sa môžu v družine 😉

adul a majstri okenári nenatreli čo obúchali 😕 ☹

mala by som ísť upratať ten bordel do kuchyne,ale sa mi nechcéééé 😒

aadula
31. aug 2009

bodka, 😀 😀 😀 ďakujeme za šúlance

tak bude CCCC ..aj moja Paťka je C, ak im zas nepomenili písmenká..im ich menia bežne..neviem prečo ale už bola A,B a teraz od 5 tr. je C 😀 je dobre ked aspon zopár ich je spolu zo škôlky

a nenatreli len obmurovali a maľovku si musíme sami

bodka13
31. aug 2009

aj Martin je C,tak sme sa smiali že dali aj mladšieho do céčky aby sme si písmenká nemýlili 😀 😀 😀

a tú kuchyňu ešte stále nemám upratanú 😠 ja neviem kde sa tá slúžka fláka 😕 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
31. aug 2009
https://www.youtube.com/watch?v=K5762GbgpSE

bodečka..fláka sa? daj jej výpoveď 😀

aadula
31. aug 2009

bodka ale je to fajn..nebudú si závidieť bratia písmenká .... nám sa stalo ked bola Paťka prváčka, že na rodičovské prišiel jeden ocko.../to už nebolo prvé rodičko..ale tak ku koncu roka/ a učiteľka na neho pozerá ..rozmýšľa a hovorí ... vy ste otecko ten a ten?..no vaša dcérka chodí už do 3 ročníka ...a to je iná tr. 😀 😀 sa rehocem aj teraz ked si na to spomeniem 😀

bodka13
31. aug 2009

😀 😀 😀 😀 to muselo byť dobré....chudák otecko 😀 😀 😀

nášmu tatovi sa stalo že išiel pre Martina do škôlky a učitelky na neho kukali ako na zjavenie 😀 😀 😀 malý v ten deň vôbec nebol v škôlke 😀 😀 😀 odvtedy vždy radšej pozrel do skrinky a zisťoval či je tam 😀 😀 😀
...no a stalo sa nám aj že Davidka nebol nikto zobrať zo škôlky...mal ísť pre neho synovec,lebo ja som bola do 18:00 v robote a mm na 24...tak mi pred 17 volali že čo s malým? 😀 😀 😀

bodka13
31. aug 2009

no idem do tej kuchyne ☹ ...papa večer 😵

hasleerka
31. aug 2009

bodka to kde si zohanala takú nezodpovednú slúžku??? ... ja som tú moju už tiež vyhodila, bo ništ nerobila a dobrú nemôžem zohnať 😀 😀 😀

a s čím máme šúlance?.. ja môžem len do piatej tak si tiež prosím teraz

emily333
31. aug 2009

ahojte ja uz som konecne bola pre jankove botasy a ostala som milo prekvapena vratili mi eur 😵 aj bez toho aby som im noieco este platila

tatolu
31. aug 2009

Zas je tu ticho 😕
Ja som sa na chvíľu konešne zbavila detí. MM ich stráži na dvore a stále počujem: Nerob toto, nerob tamto, už aj dole... No som zvädavá, čo mi povie, keď príde s nimi domov.
Ja som sa išla iba vycikať 😀 a už som tu stvrdla 😔

bodka13
31. aug 2009

tatolu ahoj 🙂 ....to asi všetci ockovia sú takí trpezliví 😀 😀 😀

emily....gratulujem 😉 hlavne im človek musí ukázať že sa ich nebojí 😅

hasleer...neondi sa a jedz!!! 😀 😀 😀 ...máme strúhankové s cukrom 😝 mňam-mňam

kuchyňa uprataná 🙂 a z roboty prišiel aj pracovne naladený tato 😕 povysával celý byt a ešte aj podlahy poumýval 😵 😵 😵

tatolu
31. aug 2009

Bodka, nech príde aj k nám 😉 😔

No idem tým mojim drobcom pripraviť chlebík a zavolať ich dnu 😉

bodka13
31. aug 2009

tatolu že zajtra okolo obeda je u teba 😀 😀 😀

idem sa troška vyvenčiť a poklebetiť so susedkami 😉 😅