Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
7. sep 2009

no to ani tak nebolo o prevencii a šťastie od boha ... som si škrabla iné znamienko, tak reku že idem na kožné a tá si všimla na tvári to zlé ... som bola ešte s Miškou tehotná ked mi ho vyberali ... povedala doktorka že za päť12

iwusska
7. sep 2009

boze nestras 😖 tak to bolo stastie ze si ho dala vcas prec....ja som si tiez davala pred 2 mesiacmi vybrat 3

hasleerka
7. sep 2009

a prečo, vadili ti?

lilu18
7. sep 2009

dobre ranko

Joj Iwus to som rada ,ze si Misenka takto pomalicky zvyka na MS. Cmuuuk velky jej posielam.My asi pojdeme dnes na hod.do MS 😀

hasler.. uf....tak drzim palce nech sono dobre dopadne.Iste budes ok. : 😵

lilu18
7. sep 2009

Iwus davali ti ich aj na histologiu< Ja sa idem teraz v sept.objednat,ale velmi sa mi do toho nechce ☹

iwusska
7. sep 2009

hasli ano vadili mi...jedno som mala pod pazuchou a vzdy som si ho pri holeni zaskrabla a 2 som mala na bruchu v urovni pasa, takze sa mi odierali ked som mala nohavice
lilu aj ja som rada, ona je uz taka rozumna 😵

iwusska
7. sep 2009

ak budete mat cas tak si precitajte, mna to uplne dostalo:

Ako rozmysla chlap?!

Tá moja manželka je fakt nejaká čudná. Možno frigidná alebo čo. Veď posúďte sami. Napríklad včera. Popoludní sme sa obaja vrátili z roboty uťahaní ako kone. Keďže si uvedomujem význam plnenia manželských povinností pre fungujúci vzťah, rozhodol som sa pristúpiť k svojim úlohám maximálne koncentrovane a zodpovedne. Kým sa moja polovička venovala svojim koníčkom v domácnosti (varenie, pranie, žehlenie, upratovanie), ja som si napustil vaňu a dal si kúpeľ, aby som načerpal sily na večerné erotické harašenie. Len čo som dohladka vyholený, navoňaný a oddýchnutý vyšiel z kúpeľne, vystriedala ma v nej manželka, ktorá sa sem prišla zrelaxovať praním. Automatická práča robila všetko za ňu, tak schytila metlu, aby vyzametala balkón. Ja som ju zatiaľ rozveseľoval svojimi humornými poznámkami o tom, či práve priletela alebo niekam odlieta. Keď potom moja „striguša“ vysávala, už som bol troška suchý, lebo o vysávačoch žiadne vtipné hlášky neviem. Zato som v tom čase usilovne listoval pánskymi magazínmi s neslušnými obrázkami sporo odetých mužov a žien, aby som nazbieral inšpiráciu na naše večerné „ťuťu muťu“. Som obetavý a pozorný partner, takže som polovičke pri vysávaní pomohol tým, že sediac vo fotelke som nadvihol nohy, aby mohla povysávať popod mňa. Navyše som taktný, vôbec som nedržkoval, že vysávač hlasno vrčí a ja sa nemôžem sústrediť na vnímanie pikantných obrázkov. Zahryzol som si do jazyka, veď manželstvo je aj o tolerancii. Keď moja milovaná ženuška utierala prach, ležal som ďalej nepohnuto na gauči, aby som ten prach náhodou svojim pohybom ešte viac nerozvíril. A prosím nerýpte do mňa, že som nepohol ani prstom. Pohol. Kým moja láska utieral prach, z gauča som jej ukazoval ukazovákom, kde všade je špina. Medzitým práčka doprala a pri vešaní čipkovaného prádielka som drahej skladal komplimenty, ako ma dráždia jej sexi krivky, ak ho má oblečené na sebe. A keď začala v predklone zmývať podlahy, hoci iba vo vyťahaných teplákoch, kochal som sa pohľadom na jej rajcovne vytrčený zadoček. Waaaaw. Máme trojizbový byt, kým všetko pozmývala, určite si viete predstaviť, ako som bol potom z toľkého obdivného kochania unavený. Preto som si troška zdriemol a keď som otvoril oči, môj pokladík akurát žehlil obrovskú kopu posteľnej bielizne. Nechcel som jej iniciatívne pomáhať, aby nepovedala, že si niečo žehlím. Poznáte podozrievavé ženy. Radšej som pustil dobrú muzičku, aby jej išla práca od ruky a do rytmu. Následne som si znova ľahol na gauč a odtiaľ na ňu hádzal zamilované pohľady, posielal vzdušné božteky, aby aj pri skladaní bielizne cítila, že som pozorný, galantný a najmä milujúci manžel. Ďalšími sladkými nezmyslami na jej adresu som už perliť nechcel, lebo by som ju iba zbytočne zdržiaval a nesústredila by sa na robotu. Presnejšie - na písanie domácich úloh s deťmi. Odišiel som teda do krčmy za kamarátmi, aby som nevyrušoval. Keď som sa po piatich pivkách vrátil domov, uvedomil som si, že aj ona si zaslúži ísť medzi ľudí. Tak som ju poslal na nákup do hypermarketu. Pešo, nebudem jej dávať auto. Ešte by niekde tresla, prizabila sa a mala výčitky, že ja sa kvôli tomu trápim. Myslím, kvôli rozbitému autu. Keď sa vrátila s plnými igelitkami, sama pochopila, že by bolo dobré navariť niečo pod zub. To jaká zlatááááá. V kuchyni som sa jej radšej nemotal, ale kým sa zabávala s hrncami a varieškou, troška som si začetoval na nete a od počítača som jej občas zakričal, že ona je mojou najsladšou maškrtkou a že by som ju najradšej natrel čokoládou alebo medom, celú zlízal a zjedol. Som nenapraviteľný romantik, že? Keď sme sa najedli (medové kura s kokosovou ryžou), odbremenil som ju od umývania hrncov, príborov a tanierov. Veľkoryso som mávol rukou, nech sa vykašle na špinavý riad. Zato, že tak fantasticky navarila, stačí, ak ho umyje zajtra.
Šok prišiel po večeri. Keď som nadržaný vošiel do spálne a logicky očakával, že ma bude v postieľke vítať s rozkročenou náručou. A ona zvädnutá, že nech prepáčim, dnes akosi na sex nemá chuť. No rozumiete tomu?!

lilu18
7. sep 2009

😀 som to uz citala v daktorej teme.. 😀

iwusska
7. sep 2009

lilu vyberal mi ich spoluziak a samozrejme isli na histologiu, ale akosi som sa este k vysledkom nedostala 😒
neboj, nic to nie je 🤐

iwusska
7. sep 2009

dobre vsak? 😀

hasleerka
7. sep 2009

iwus schuti som sa zasmiala, pôjdem teraz po meste s úsmevom, sa bude každý asi dívať či mi nedrbe 😀 😀 😀 ... ale chlapi sú fakt takí

lilu ako dáš Vivku na hodinu do mš????

ahojte večer

iwusska
7. sep 2009

hasli to som rada ze si sa pobavila 😀

lilu18
7. sep 2009

Som volala s kamoskou a to je vzdy na dlho 😀

Iwus..mame tu 2 sukr.MS a v jednej si mozes zaplatit na hodinu 😀 a VIvi tak straaasne chce do Ms tak jej tu hod.zaplatim

lilu18
7. sep 2009
aadula
7. sep 2009

lilu to je super, tak bude aj vivuška škôlkarka 😵

iwusska
7. sep 2009

tak pekne zazitky z MS 😵 🙂
Vivi bude kocica v takej krasnej bundicke 🤐

lilu18
7. sep 2009

som zvedava,len dost na hod.pytaju,asi nebudem moct kazdy den davat ☹

lilu18
7. sep 2009

to je teda prispevok... 😀 o MS som pisala 😀

a ta bundicka,,snad bude dobra a ked nie vratim 😀

andreah70
7. sep 2009

bundička krásna 🙂 Vivi bude kočka
ja idem dnes zubárke vypadla mi blomba 😝
iwus je to dobré ja som to včera čítala v nejakej inej téme 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 aj môj je niekedy taký s tým rozdielom že on chodí z roboty až o 19,00

netmona
7. sep 2009

iwuš,,,,faj chlap v tej POVIEDKE 😀

lilu,,no pekná bundička,,ja pre bobaka znánam velurovu súpravu, a v obchodoch majú ale len pre parádnice, pre chalanou je to trošku horšie 😒

netmona
7. sep 2009

bože, dnes ani písať neviem,,,či čo 🙂

iwusska
7. sep 2009

andy 😀 oni sa tam v niecom najdu asi vsetci 😝 😀 a u zubarky drzim palce, aj mna to caka s Natalkou, ideme trhat tu nepodarenu stolicku co nam uz tolko problemov narobila 😖

emily333
7. sep 2009

vau ake dlhe nestiham citat ale vecer si najdem cas 😉

lilu18
7. sep 2009

dnes je den zubarov? no drzim palceky 🤐

netmona ja mam zase pocit ze vsetko je skor pre chlapcov 😀

aadula
7. sep 2009

u zubárok málo bolesti prajem 🙂

ja si to prečítam tiež neskôr, idem dať malého spať lebo mi tu už vyzivuje a utekám do obchodu, čo vám donesiem? nanuky do ruky? 😀

bodka13
7. sep 2009

obééééd 😀 😀

ahojte 🙂 ...som tu mala kamošku,čo sme v sobotu boli u nich....ale teraz sme boli same tak si viete predstaviť ako sme kvákali 😀 😀 😀

lilu18
7. sep 2009

uz mam ruky umyte?? 😀 bodka nakladas ty ci ja?? 😀

adu;lka aj by si ma nahovorila na nanuk..kludne miesto obeda mozem 😀

lilu18
7. sep 2009

bodka,este vladzes aj s nami porozpravat?? 😵

bodka13
7. sep 2009

ja vždy vládzem rozprávať 😉 😀 ....sme chlapov poohovárali,a posťažovali sa jedna druhej...hneď mi je lepšie 😀

ja mám zeleninovú polievku,a pečenú krkovičku s ryžou ale môžem aj zemiaky urobiť 😕 alebo čerstvý chlebík som kúpila 😀 😀 😀
a ty čo ponúkaš?

adul tie nanuky máš???

iwusska
7. sep 2009

bodka ja som taka hladnaaaaaaaa 😝 musim na Ninku pockat co ju zaveziem domov a po ceste nieco zhltnem