Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
7. sep 2009

ajeje cica ma novu foto kocena 😉

emily333
7. sep 2009

sukienku som skusala ale akosi sa zbehla tak musim nohavice 😀

lilu18
7. sep 2009

tak kuracie oka preberate?? zase sa nezapojim 😀 ale tusim v tv ide reklama ,dakou ceruzko/mrazkou zmrazia a odpadne 😵

andreah70
7. sep 2009

tak kočky na zdravie a na úspešné stúdium 🙂

hasleerka
7. sep 2009

bodka zajtra idem ešte len na úrad a čakám, kedy bude známy v robote aby som mohla ísť za ním ...

lilu18
7. sep 2009

tak tu pekne popijajte,rozpravajte ,hryzkajte.....my ideme haji 😲 😵

cica13
7. sep 2009

Liluuuuu...preco ma ides ukazat TM??????????????? 😕 😕

cica13
7. sep 2009

Babulky..aj ja vas opustim...dobru nocku!!

emily333
7. sep 2009

aj ja sa lucim dobruu 😔

hasleerka
7. sep 2009

no hviezdy kde zdrháte ... ved som išla uliat ešte jedno kolo

andreah70
7. sep 2009

som sa zabudla na facebooku ale už sa mi zíva tak daj ešte do druhej nohy a idem spať.

renka9
autor
7. sep 2009

ahojte 🙂
jej cica, si ma sokla, ja ze zasa nova mamina 😉 😀

hasleerka
7. sep 2009

no andy tak nazdravie ... renka vitaj, ulejem aj tebe ružového vínka

renka9
autor
7. sep 2009

kurie oko sa vypaluje tekutym dusikom. Nam nepomaha ani lastovicnik. Ale Kris mala v zime velikanske na nohe, a vyskusali sme babsky recept - prilozili bananovu supku a prelepili leukoplastom, a ono odpadlo... 😉

bodka13
7. sep 2009

už nevládzem mať otvorené oči....dobrú noc hviezdičky 😵

emily333
8. sep 2009

dobre ranko tak ja sa uz chystam do skoličky 😵

andreah70
8. sep 2009

dobré ránko 😉
emily a pekne poslúchaj v tej škole žiadne 5 ani poznámky 😀 😀 😀

aadula
8. sep 2009

dobré ránečko 🙂

emily, tak nech sa ti v tej škole darí 😉

bodečka, Samino je dnes v pohode, dokonca sme v noci spali a soplíky už netečú, ani zvýšenú teplotu už nemá klop klop, asi to fakt boli tie zúbky...teda nechcem zakríknuť, lebo je len ráno 😝 tak zajtra by sme mohli zas do jasličiek ísť..lebo dnes keď som sa ho ráno opýtala, či ide do jasličiek s detičkami sa hrať..doniesol botasky 😀

hašli teším sa, že je všetko ok 😵 to sú dobré správy

hasleerka
8. sep 2009

dobré ránko, emily dones pekne včeličky zo školy

ja som dnes mala slzy na krajíčku, Miška sa rozhodla že do škôlky nejde, ledva som ju ukecala, potom tam nechcela raňajkovať, tak reku že nemusí, bo vypila doma mliečko a ona v triede spustila revy mamamamamama ... 😢 😢 😢

iwusska
8. sep 2009

dobre ranko 😵
tak vcera ste tu zurovali 😀 hasli super ze je vsetko o.k. 😵 a co sa Miske uz v skolocke nepaci???? na niektore deticky to pride neskorsie, ale verim ze to v pohode zvladnete....ja som si myslela ze to bude u nas horsie, ale zatial to zvladame, ale ked ju chudatko vidim ako sa snazi neplackat a slzicky ma na krajicku tak by som ju najradsej vyobjimala a zobrala domkov ☹ ale tvari sa tak rozumne ze to vsetko chape preco tam musi byt, moje dievcatko 😵 a co som velmi rada ze tam zacala papat, aj ked len po troske, ale predsa 🙂

bodka13
8. sep 2009

ahojte 🙂

nestihla som našu školáčku odprevadiť 😕 😀 😀 ...ale určite poslúchne vaše rady 😀

adulka...to je super že Samkovi je lepšie 🙂 a ešte lepšie je že sa teší do jasličiek 😵

hasler...to neva 😉 asi nemala svoj deň ☹ určite už o chvíľu bolo dobre a na slzičky zabudla 🙂

a ako naša škôlkarka Miška-duracelka 😕 ...určite vpochodovala do triedy s úsmevom 😵

hasleerka
8. sep 2009

jéj aké označenie Miška - duracelka a kedysi tu odznela Miška - hašlerka .... to sú naše zlaté škôlkarky 🙂 🙂 🙂

malý Samko ide babám príkladom 🙂 ... a je dobre že Miška -duracelka začala papať, ved ona sa ešte viac rozpapá

hasleerka
8. sep 2009

čaute kočky odchádzam do práce - na úrad 😀 😀 😀

bodka13
8. sep 2009

😕 ty si to tam kedy hodila Iwka?...veď som to až teraz zbadala,že si písala.... 😠 očuj ty kôň-poriadne hádž príspevky 😠 😀 😀 😀

ja som sa dnes dozvedela v škole že Davidko je šikovný,rýchlo sa unaví a potom sa vrtí na stoličke a rozpráva sa ☹ ale dodala že to sú len prvé dni...tak som p. učiteľke povedala,že on musí stále niečo robiť-byť zamestnaný=musí ho nejako lepšie zaujať,motivovať 😉 ...učiteľky zo škôlky totiž povedali,že má všetky znaky hyperaktivity

iwusska
8. sep 2009

bodecka caaaav 😀 tak to sa pri Davidkovi nenudis, vsak? Velmi zalezi na ucitelke, ako vie deturence zaujat...drzim palce aby mal taku... 😉

bodka13
8. sep 2009

veď tohto som sa najviac bála ☹ ale v škôlke sme mali super učiteľky...táto je na škole úplne nová,neviem si o nej nič zistiť...ostáva mi iba dúfať,že Dado sa ukludní a bude spolupracovať...on mi ani doma nevydrží dlhšie sedieť na jednom mieste,proste potrebuje striedať činnosti 😉

iwusska
8. sep 2009

maly neposednik 😉 treba verit ze ho v skole nieco tak zaujme, ze jeho hyperaktivita bude vtedy pase 😉

aadula
8. sep 2009

bodka, ja mám tiež obavy o Samka, že bude hyperaktívny 😝 , tiež dlho neposedí..však si sama videla 😀 v jasličkách kreslili a že on urobil haky baky a už utekal preč..tak som vravela, že on aj keď telku pozerá sa prehupuje z nohy na nohu...tak mi povedali, že ho budem musieť na nejaký šport dať časom ..aby vybil energiu zo seba 😀 tak Dadka na šport nech sa páči dať 😉 ... ale ja sa tým deťom nečudujem...boli naučení behať v škôlke a zrazu majú sedieť? 😕

aadula
8. sep 2009

iwuška, to je super, že Mišenka už začala papať 😵

iwusska
8. sep 2009

adulka 😵 aj ja som rada
to je dobre ze uz nesoplikujete 🤐 a Saminko je dalsi neposedko 😉 ale zasa keby sedel na mieste tak toho tolko nevidi ako ked je permanentne v pohybe 😀