Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
16. sep 2009

no dnes sme šli na kramare,,a cesta trvala sto rokof,,no katastrofa,,,ešte že, to tam šlo jak po másle

netmona
16. sep 2009

jaj dievčence,,musím isť žehliť, lebo už nemam kam dávať a povedala som si že, nedám prať kým nepožehlim 😖

bodka13
16. sep 2009

lebo on bol v ŠVP iba v škôlke-čo sa mi zdalo skoro,ale chcel ísť a potom keď išli zo školy v 1. a 2. ročníku tak nebol,lebo nechcel ísť ani za svet a v 3.r. neboli 😕 ...tak preto sa teraz čudujem a teším zároveň,že sa konečne odhodlal 😉 🙂

ahoj net 🙂 a čo ste boli na kramároch?

idem do tej školy 😒

netmona
16. sep 2009

bodka...len na kontrole, na nefrolgii, a už tam nemusíme chvala bohu,,všetko je ok.

bodka13
16. sep 2009

už som domáááá 🙂 ...ledva dýcham...musím si kúpiť výťah 😠 😀

vychovávateľka chcela iba popodpisovať kopu papierov a na zápisnom som dala opakovačky od po-pia a že to musím v každom okienku vypísať 😕

net...tak to je super že už ste ok 😅

emily333
16. sep 2009

ahojte bodka aj tvojej mamine vsetko naj k meninam 😉 tak ja uz som domka videla som krsniatko ale v mobile ,bo som ho nestihla ked bol pri mamine ☹ u nas nemaju deticky pri sebe ☹ je rozkosny aje celkominy ako boli prve dve 😉 kmotra ma este riadne brusko tak som sa ppytala ci jej este jedno neoostalo dnu 😀

bodka13
16. sep 2009

ďakujem emily 🙂 odovzdám
...si sa tešila že ešte jedno schováva pre teba 😀 😀 😀

...ideme sa učiť...papa večer 😵

aadula
16. sep 2009

čaute kočky...vás dočítať! 😀

emily, tak ešte raz všetko njalepšie k meninám

bodka aj tvojej mamine

iwuš..hm hm hm...tak sa tu začne ďalšie kolo MD?

ani nepíšem ako v práci... som prišla domov o pol piatej...no musím si zvyknúť... je toho na mňa veľa zrazu a malý mi je chorý..je doma s mm, má aj antibiotiká...teplotu nemá, ale tak škaredo kašlal, že radšej som poslala mm s ním a veru dobre, že odišiel...teraz sa šli trošku prejsť..tak som si na chvíľku sadla poprečitovala...ale som hotová...no darmo..chvíľku to potrvá kým si zvyknem 😝

emily333
16. sep 2009

zdravim pracujucu triedu 😉 samkovi posielamn uzdravujuci boztek a kde to vlastnne robis?asi som to niekde prehliadla

andreah70
16. sep 2009

ahojte
adi to je smola ty v robote a Saminko chorý ☹ cmuk cmuk nech mu to rýchlo prejde 🙂 aj ja som veru prehliadla kde robíš, tak ak to nie je tajomstvo tak prezraď 😀
bodka si si vydýchla že v škole to boli len papierovačky 😀
ja už som naučená 😀 😀 mám voľno 😀 😀

emily333
16. sep 2009

andy va ste teda sikovny 😉 Jano prisiel z vonku taky spoteny tak hajde do sprsky a uz asi mesiac nam haprovala bateria a tera mi doniesol hadicu zo sprchy za uz je dokoncene a mame ist kupit novuu 😠 booze ked sa dari tak sa darii 😠

tatolu
16. sep 2009

Ahojte, naozaj som sa aj ja pousmievala na ten PC 😉
Boli sme na dvore hojdať sa 😉 . Dnes drahý ten rám dokonca aj natrel. No dnes bol šikovný. Aj v meste bol, aj masko poporcoval, aj kvádre na komín si pripravil. (Ale s tými kvadrami som mu pomáhala 😉 )
Keď dám deti spať, tak ho večer poteším 😉 😔 Pošlem mu sms, lebo išiel na nočnú 😀 😀 😀

Bodi aj ja som zvadavá, lebo myslím vtedy si iba naznačila, že to bude práca, ktorá Ťa bude zaujímať....

tatolu
16. sep 2009

Ozaj k tomu discu. Vyriešil to za mňa Luky 😉
Začal po hračkách stúpať, tak sa znovu odložili a pustila som im krtka. 😠 😔
Tánička však nepozerala, tak jej som doniesla hrajúceho a tancujúceho sloníka. Luky pravdaže dokvitol a niečo s ním spravil. Už netancuje 😠

andreah70
16. sep 2009

tatotu ja už som si predstavovala že ako ho potešíš 😀 😀 a ty že SMS 😀

tatolu
16. sep 2009

Však ja sa vtedy teším nesmierne 😉 😀

tatolu
16. sep 2009

Deti mi práve demolujú byt.
Luky zavrel deti do chotby, otvoril dvere a prekvapene sa ich pýta: Vy ste tu? 😀

emily333
16. sep 2009

tatolu aj ja som ostala soknuta ze je este vidno vonku a vy uz tutu mutu 😀

tatolu
16. sep 2009

Emily a to sa nedá robiť aj keď je vidno 😕 😕 😕

tatolu
16. sep 2009

No, čas ich ponaháňať poupratovať a ísť ich dať spať.
Pekný večer.
Zajtra sa pridám 😉

aadula
16. sep 2009

tatolu 😀 ste ho prekvapili 😀 😀 😀 Mne Samino zvykne zabuchovať dvere, tak sa bojím, že mi raz niekde zapadne zámka a čo potom bude netuším 😝

hasleerka
16. sep 2009

ahojte, tak kukám že Saminko je chorý,cmuk skoré uzdravenie, ked sa mu tak páčilo v jasličkách až nevýjde z cviku

hasleerka
16. sep 2009

tak som sa ja ja usmievala na PC, žeby som aj ja spravila cicuške radosť ... ja by som ešte jednu copaňu zniesla, len keby ju hotovú z nemocnice poslali

renka9
autor
16. sep 2009

ahojte 😉
kedy si vas precitam??? 😕
mam zase tie blbe nocne, a Angelika, podobne ako Adulkin Samko je marod, doma zo skolky.... 😝 a ja sa vobec nevyspim. Moja mama si berie zajtra dovolenku, aby mohla mat malu, a ja mohla spat. Na buduce si beriem OČR ! 😠

hasleerka
16. sep 2009

no teda renka aj vy ste chorí ... no ja už len čakám kedy sa pridám do klubu, zatial odolávame ... v Zuzkinej triede sú už traja chorí

a hviezda si dnes vytrhla zub, tak celá šikovná, už ho nachystala pod vankúš ... zase som o 1€ lahšia 😀 😀 😀

andreah70
16. sep 2009

hasli doba pokročila našim stačili aj desaťkoruny 😀 😀
reni to ťa ľutujem že musíš na nočnú a potom sa ešte starať o Angeliku ☹
marodom skoré uzdravenie 🙂

hasleerka
16. sep 2009

no to asi ked boli ešte papierové, ja som už musela dávať 20tky ... ešteže medzi detmi nefičia 5eurovky 😀

andreah70
16. sep 2009

vieš ale Nike vypadávali zuby pred 8 rokmi a to im aj 10 SK stačilo

aadula
16. sep 2009

renka, tak aj Angelička je chorá? aj moja mama je zajtra a v piatok doobeda s malým ..cez obed sa striedajú s mm 😝 Skoré uzdravenie prajeme

andy, veru aj nás niekedy aj 5,- sk stačilo 😀

lilu18
16. sep 2009

ahooooojte Adulka no ako? idem kuk ci si napisala.Taka som hladna dufam ze sa vecera podava 😀

emily333
16. sep 2009

ahojte uz sme domka sme boli odniest stolik na pisanie svagrovmu prvacikovi to bolo radosti 😵 ale sikovnejsi bol mladsii ten co chodi este do skolky si tam farbicky poukladal 😀