Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
17. okt 2009

no emily zasa si sa musela obetovať 😒 aj u nás to väčšinou zostane na mne robiť šofére 😠

cica13
17. okt 2009

Uz spiiiime 😵 😵 😵 😵 😵

andreah70
17. okt 2009

my ešte nie 😀 😀 ale už som im vypla pc a zahnala ich do postele .............Nika ráno vstáva na zápas a samozrejme že ja s ňou musím vstať tiež 😠

cica13
17. okt 2009
https://www.youtube.com/watch?v=AXePYXmag04

tu je nas dnesny tanecnik... 😀 😀 😀

cica13
17. okt 2009

Andy a babatko si nam nevyfotila?

andreah70
17. okt 2009

cica cmúčik zlatučký 🙂
foták som zabudla doma 😠 , takže nevyfotila 😒

hasleerka
17. okt 2009

cica aký je strašne bohovský 🙂 🙂 🙂 ... normálne mi slzičky vyšli ... to ako dávaš na to youtube, dá sa tam aj hlasovať za vás???

cica13
17. okt 2009

Vcera vecer nam prvykrat takto dlho tancoval, no my sme sa sulali, az mi slzy padali...uplne sa vzival do toho 😀 😀 😀

Andy, tak nabuduce ber fotacik, nech sa pokochame na malom babatku 😵

hasleerka
17. okt 2009

normálne som si ho musela ešte raz pustiť 🙂

cica13
17. okt 2009

Hasli, normalne to tam stiahnem, ja to mam ulozene na ploche a odtial. Ale musis tam byt zaregistrovana a vtedy mozes aj komentare pisat a neviem ci aj hlasovat....

Kameru mame pokazenu,tak aspon mobilom som donutila MM ho natocit, lebo si myslim, ze taketo okamihy treba zachytit 😵 😵 😵

andreah70
17. okt 2009

to máš pravdu to treba mať uchované 🙂 ........mne je koľkokrát ľúto že Veroniku mám len tak málo natočenú, vtedy sme ešte nemali kameru a mobily ešte neboli 😀 😀 však to aj bolo v minulom storočí 😀 😀

andreah70
17. okt 2009

a vlastne aj tisícročí 😀 😀 😀

cica13
17. okt 2009

Andy 😀 😀 😀

Hasli, tak ked si budes chciet spravit naladu, tak si pustis cmucika 😀 😀 😀 ale nazivo je to este lepsie 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

no ja mám Zuzku tiež málo potočenú, len čo som kdekoho vyžobronila aby mi prišiel natočiť ... až ked mala dva tak sme kúpili ... ale veru sme už teraz dávno netočili, mala by som kameru oprášiť a zas čosi natočiť

cica13
17. okt 2009

len pekne natacaj, ked mas na com.....aj by som Jeziskovi napisala tu novu kameru, ale ked uz donesie televizor....nemozem byt narocna 😀 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

tak to verím že naživo je to úplne super ... a zajtra ho musím aj Miške ukázať 🙂

cica13
17. okt 2009

Potom napis jej reakcie.... 😀 😀 😀

andreah70
17. okt 2009

cica však skús napísať možno sa zľutuje 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

a už ste vybrali aký ... my sme mali nedávno problém aký kúpiť, tak my už ježiška pozeráme 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

aj my sme zobrali samsung ... a idete to aj cez toto kupovať či v obchode?

andreah70
17. okt 2009

cica aký super tenký 😉 ale peknučký 🙂
ja som doklady pri vás začíslovala,kus roboty za mnou, takže mám padla a idem do hajan dobrúúúúúú 😔

cica13
17. okt 2009

ideme cez net, ale inu spolocnost a ideme ho zobrat na splatky....mame Cetelem kartu, tak preco ju nevyuzit.....

hasleerka
17. okt 2009

my som tiež špekulovali či cez net, ale nakoniec sme v obchode, spravili celkom rozumnú cenu ... ja sa tiež pomaly lúčim, prajem všetkým dobrú nôcku

andy aká si ty šikovnica ... ja sa teším až vyrastiem 😀 , kúpim si notebook a tiež budem pri vás všeličo stíhať, lebo teraz sa mi furt z detskej nechce vybiehať

cica13
17. okt 2009

O.K babulky, idem aj ja do hajan, zajtra ideme na zahorie, takze tu nebudem.

Dobru nocku a peknu nedelu vam prajem! 😉

maca793
17. okt 2009

ahojte tak dobrú zase som prišla neskoro neva pa

bodka13
17. okt 2009

dobréééééééééééééééééééé rááááááááááááááááááno dievčence 🙂 😀 😀 😀

práve odišla návšteva tak ideme spať 😉 ..............dobrúúúúúúúúúúú nôcku 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
18. okt 2009

Ahojte.
My aj máme na čo natáčať, ale akosi zabúdam.
A keď kameru vytiahnem, stále je vybitá 😠. Kým nabijem, už nie je čo natáčať 😔

Ale Cmučík je suprový 😉 a som si všimla, že ani boľačka ho nezastavila...

aadula
18. okt 2009

ahojte 🙂 sa tu šúlam....veľká debata..potom dlho nič a zrazu bodečka výkrik do tmy 😀 😀 😀 😀 tak ste sa asi dobre pobavili s návštevou keď v takú neskorú nočnú hodinu odchádzala 😉

som Samkovi našla ráno vykuknutý očák..tak asi ten ho trápil ..aj ho trošku prehnalo aj včera, aj v piatok 😝 ..tak už máme 14 zubov 😀 😀 😀

ciculi Davidko je úžasný, normálne som nechápala, perfektné pohyby...s našim Samom keby sa dali dokopy...boli by skvelá dvojka 😉

hašli, u nás je vždy tak neskoro jarmok..dokonca ešte neskôr býval...až na Martina...potom to preložili skôr...lebo to už sneh býval...býva tu veľký jarmok..a tento rok bolo fakt veľa veľa stánkov..a som sa až prekvapila, že celkom dobrý tovar bol...

bodka13
18. okt 2009

príjemné nedeľné predpoludnie 🙂

Cmúčik je úžasný tanečník 😵 😵 😵
....tak idem aj ja trénovať tanec okolo hrncov,nech nepomrieme od hladu 😀 😀 😀

Adulka....to boli u nás susedia z prvého tak sa nám dobre kecalo 😉 ešteže to nemali ďaleko domov 😀 😀 😀 a my sme boli doma 😉 😀 😀