Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
22. okt 2009

iwus a kdeže je ten koláčik, či ešte v trúbe??? ... ja som dnes bola obehnúť pár firiem, nechala som žiadosti, všade len ozveme sa ... tak uvidím

hasleerka
23. okt 2009

dobré ránko ... podáva sa medovkový čaj s medíkom 🙂

emily333
23. okt 2009

dobre ranko co ze tak skoro hore ? 😉 ja som si uprobila nescu z mlieckom 😉

hasleerka
23. okt 2009

ahoj ... no ja som vždy tak skoro hore, ved deti vyprevádzam ... len nikdy nepúšťam PC ... aj ja si idem urobiť kávičku, počkaj na mňa spolu vypijeme ... nechceš obložený rožok???

emily333
23. okt 2009

nie dakujem som robila chlebik vo vajicku na ranajky 😉 😉

hasleerka
23. okt 2009

čo dnes máš voľno?

emily333
23. okt 2009

ja mam furt volno 😉 aj navarene mam od vcera uz iba nejaku polievocku urobim 😉

hasleerka
23. okt 2009

ved hej, len či nemáš školu??? tuším si ale písala že len raz do týždňa ... a o robotu sa nechodíš pýtať??? ja som včera obehla niake obchody a firmy, ponechávala som si žiadosti, no som zvedavá či sa niekto ozve

emily333
23. okt 2009

uz ma to preslo jeden cas som ale ono chcu manekinky bezdetne a slobodne a hlavne hlupuckee 😠 😠

hasleerka
23. okt 2009

no ja som tiež bola v jednom športovom ale ked som zahlásila rok narodenia, kukol na tie svoje mladé kočky ... ale potešilo ma že sa musel najprv opýtať, asi mi toľko netipoval 😀

zuzadlo
23. okt 2009

ahojte hviezdule🙂,ja len kuk a letim dalej, prave sme prisli od imunologa,predpisal lieky a utekam ku nasmu detskemu, zaniest spravu a s detmi potom cupitam na obed do skoly a po ulohy,uz asi potrebujem kompas-neviem kde je sever 😀 😀

zuzadlo
23. okt 2009

hasli drzim palceky, nech nejaka robotka vyjde

hasleerka
23. okt 2009

zuzi dík

zuzadlo
23. okt 2009

hasli,mas IP 🙂

zuzadlo
23. okt 2009

dodatocne patke vsetko najlepsie 🙂

zuzadlo
23. okt 2009

tak pa dievcence-cupitam 🙂

hasleerka
23. okt 2009

tak dobre povybavuj ... ja idem tiež hádam do obchodu čosi nakúpiť

emily333
23. okt 2009

hasli kup mi nieco fajnovee 😉 zuzi ahoooj

hasleerka
23. okt 2009

emily som bola teraz iba na mäso, bo sa mi nechcelo prezliekať, to som len tak v teplákoch vybehla 😀 ... ale ešte pôjdem aj do mesta, máš niake špeciálne želanie

hasleerka
23. okt 2009

halo kdeže ste, idem naložiť pečené zemiačky s kefírom 😝

cica13
23. okt 2009

.....sa vam nejako paci na tej druhej strane.... 😀 😀 😀 ale sup na prvu stranu!!!! 😵

aadula
23. okt 2009

ahojte 🙂 ani neviem čo písať..tak aspoň pozrdravím 😀

andreah70
23. okt 2009

ahojte 😉 konečne mám po týždni na vás čas idem si prečítať o čom ste klábosili 😀

tatolu
23. okt 2009

Ahojte som z bažantnice tu 😉
Idem mrknúť, čo ste popísali, vy klábosnice 😉 😀

tatolu
23. okt 2009

Paťke aj zo Zvolena posielam veľa veľa pusiniek, alebo sa to už 13 ročným neposiela 😕
Tak teda veľa zdravia, radosti a nech robí rodičom radosť

tatolu
23. okt 2009

No asi som vám chýbala, keď tu bolo také ticho 😀 😵

renka9
autor
23. okt 2009

ahojte babule 🙂
konecne mam volno aj ja, dokonca az 5 dni, do roboty idem az v stredu na rannu 😵

andreah70
23. okt 2009

Adi aj ja ešte dodatočne prajem Paťke všetko naj.... a nech sa jej splní po čom jej teenegerské srdiečko piští 🙂

ja som mala tento týždeň riadny zaberák, robila som ako sa hovorí od nevidím do nevidím, ale dnes som všetko dorobila odovzdala, zarobila nejaké euráčky 😀 môžem ísť míňať 😀

Reni uži si voľno 🙂

Tatotu si si dnes užila čerstvého vzduchu.................už ti musí byť aj smutno za malými ☹

Bodka dúfam že v práci sa ti darí 😉 a nožičky moc nebolia

Hašler dúfam že sa ti z nejakej tej firmy ozvú a budeš sa môcť zaradiť medzi pracujúcich 😀

Cicuš, Iwuš. Emily 😵 😵 😵

Dúfam že som na nikoho nezabudla 😀 😀

andreah70
23. okt 2009

a zabudla 😀 zuzi a čo detičky už sú zdravé, však sú tušim viac doma ako v škole ☹

zuzadlo
23. okt 2009

ahojte babule,andy, tak si chvilku oddyskuj

reni,konecne volno, tak si ho uzivaj

adulik,pis co chces🙂
no deturence dostali lieky na imunitu,tak som zvedava , hadam to uz bude lepsie, lebo uz pisu, MA,E, a uz aj citaju,tak len nech sa pekne vzdelavaju a chodia do skoly,lebo fakt neviem ako by som ich ucila ja doma