Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
7. nov 2009

andy, aj ja som tak na tom...radšej si ich dám na obed..to mi doma nesmrdí celý byt tou mastnotou .. u nás do toho dávajú kuraciu pečienku a zeleninovú oblohu mňam

aadula
7. nov 2009

cica a ty máš ešte s tej rolády? 😵

hasleerka
7. nov 2009

andy aj u nás ich bolo málo, som ich robila asi druhý krát, a babám moc šmakovali ... sme sa museli po troške deliť 😀 😀 😀

dobrý nápad, aj ja by som mohla urobiť banánovú roládu

zuzadlo
7. nov 2009

andy,tak to ja robim aj 30 kuskov 😀 a nestiham robit,nasi to strasne lubia a este ked do cesta dam na jemno nakrajane parky 🙂

zienky mate uliate, cic cin 😉

hasleerka
7. nov 2009

zuzi cin cin ... a s párkami som to veru ešte nejedla ... my len riadne cesnačiku

zuzadlo
7. nov 2009

hasli naliala som ti vodku s dzusikom a kto si da sampus alebo vinko, tak nech sa paci 😉

andreah70
7. nov 2009

adulka nechodíme do jednej jedálne 😀 😀

zuzi cin, cin 😀

hasleerka
7. nov 2009

zuzi vieš že by mi teraz naozaj dobre padla ... škoda že si tááááááák moc ďaleko ☹

hasleerka
7. nov 2009

som tu minule čítala jednu tému, že nebaví ma žiť ... no ja keby som bola na tom až tak hrozne zle, ešte jedna vec by ma držala nad vodou a to je stretnutie s vami na chate 🙂

zuzadlo
7. nov 2009

hasli startujem metlu 🙂 ,ja si pripijam uz od pol noci,do 4 rana som sedela nad notasom a pomaly cuckala

zuzadlo
7. nov 2009

hasli,ale to by mali byt predovsetkym nase deti,ved pre ne sme tu 😉

zuzadlo
7. nov 2009

aj ked samozrejme stretko s vami si nenecham ujst,to je jasne

bodka13
7. nov 2009

😕 dobrý večer...o čom klábosnicujete ?

cica13
7. nov 2009

Hasli....uz vopred dakujeeeeeeem za placecky.....a take vychladene acidko k tomu 😝

zuzadlo
7. nov 2009

bodecka....ahoj, co ti ulejem?

cica13
7. nov 2009

Babulky...tu je ta moja rolada https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... nukajte sa!

zuzadlo
7. nov 2009

cicus a tebe co? das si vodku na vypalenie cerva?

bodka13
7. nov 2009

ani neviem Zuzi 😕

🙂 🙂 🙂 všetko najlepšie k 18tim narodeninám s niekoľkoročnými skúsenosťami 😉 😀 😀 veľa zdravia,šťastia,lásky a aby ste boli spolu ako rodinka spokojní 🙂 🙂 🙂

hasleerka
7. nov 2009

ahoj bodečka .. zuzi no to mne je jasné, že hlavne moje deti ma držia nad vodou ... ale to bolo ako prirovnanie ... to inak tú ženu som trochu nechápala, že má dve deti a nebaví ju život ... tie moje čertice aj keď ma vytáčajú, ale dakujem za každý strávený deň s nimi a hlavne že sú zdravé

no inak sme dnes nastúpili do autobusu - plného, a malá hašlerka na plnú hubu že ona si chce sadnúť, ja je na to , že tu sa chyť a stoj, a ona kriky že chce sedieť, tak sa jej taký dvaja ujovia postavili ... som sa od hanby aj zabudla poďakovať ... no ale zase na druhej strane, kto sa neozve musí stáť 😀

andreah70
7. nov 2009

cicuš roláda vyzerá ako od cukrárky 🙂 🙂

cica13
7. nov 2009

Zuzi.-..ulej tej vodky....aj dzusik poprosim!

Bodecka vitaj moja, ako bolo?

cica13
7. nov 2009

Andy dakujeeeeeeeem....aj ja som rada, ze sa mi vydarila....lebo som este nikdy roladu predtym nerobila ☹
Andy, mamina mi dnes urobila knedlu 😀 😀 😀

hasleerka
7. nov 2009

no fíha cica, tá vyzerá dobre, možno aj ja zajtra vyskúšam

cica13
7. nov 2009

Hasli...normalne aj od maminy som dostala pochvalu 🙂

zuzadlo
7. nov 2009

hasli 😀 dobre urobila,ved ma este mlade nozky a bude stat este dost 😉

a inak to naozaj nepochopim, ze ta zena ma dve deti a nebavu ju zivot

cicus,aj ja taku robievam,ale mam to v recepte ako ...slonie slzy a veru si sikovnicka,tak ukroj, sice sladke nejem,ale veru tu tvoju kostnem 🙂

andreah70
7. nov 2009

cicuš keď zvládneš takúto roládu, tak knedlu zvládneš ľavou zadnou 😀 😀 ale takto to máš bez roboty 😀

hasleerka
7. nov 2009

cica keď mama pochváli vtedy je to super, mňa tiež moc poteší keď mojej mame chutí odo mňa jesť a všade ma chváli

andy ja by som skôr takú roládu zvládla ako knedlu - tú som veru ešte nerobila

zuzi tak ked bude stretko, ja papám všetko sladké aj za teba , môžem??? 😀 😀 😀

bodka13
7. nov 2009

Cicuš.....dnes bolo celkom fajn...ľudia sa motali celý deň-nakupujú na Vianoce.....vykúkala som Adulku a tu čítam že má doma chorôbky ☹
...ty si aká cukrárka....objednávam si u teba k Vianociam 😉 😀 😀 😀

😵 😵 😵 Bejbyna blahoželám k babuliatku Bianke...nech ste zdravé a spokojné,veľa mliečka pre kinderko 😵 😵

zuzadlo
7. nov 2009

andy aj ja si robim knedlu,ale robim vzdy z 2kil muky a dam do mrazaku,robim aj domace sliziky 🙂 ,nasim velmi chutia aj knedle a aj sliziky,to som v zivote v obchode nekupovala

lekynka
7. nov 2009

caute kočky 😀

cica, ty mas 2 zamestnanie cukrárka ???
ta torticka bola mnam , ale toto je mnamky, mnamky 😀 😀 😀
kolko beries za ks ??
objednám si u teba na vianoce, nebudem piect 😉 😉 😉