Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
21. jún 2009

babacik a kam ide?

tatolu
21. jún 2009

Babacik, to posielaš dúfam Lenku 😵
Ale aj tak je ešte mladučká, to berú aj také na prácu mimo domova?

babacik
21. jún 2009

do giraltoviec ako pomocna sila do kuchyni a potom predavat zmrzlinu,a byvat bude u mojej byvalej svokry,lebo tu mame zle spoje 😢 a starsi chlapec pojde do Kosic s priatelom tiez brigadovat tak mi zostanu len2 deticky 🙄

tatolu
21. jún 2009

Babacik, trochu si oddýchneš 😉
Mne tiež najstarší išiel iba dnes a už mi chýba. Je tu akési ticho 😔

emily333
21. jún 2009

uf som sa zlakla ze niekam vonu ,ja som tiez uz brigadovala ako 15 rocnaa ale ta uz bolo davno 😵

tatolu
21. jún 2009

však ja asi tiež, ale bola som doma 😒
A tiež to bolo dávno, tak dávno.... 😎

babacik
21. jún 2009

tatolu:ja viem ze mi budu chybat ale uz sme boli od seba aj dlhsie,a ked sa mi zacnie tak ich pojdem navstivit 😵

emily333
21. jún 2009

ja som sice cestovala ale nie daleko a mala som na starosti upratovanie unimobunky/ boli tam varice a umyvadla/kuchynky tak lahko som si v zivote nezarobila 😀

aadula
21. jún 2009

ahojte mamulienky 🙂

my sme boli dnes na hodoch u svokry..., ale som rada, že sme už doma...malého mm zobral na autíčka...ale prišli sme na to, že má ešte na to čas...búchali do nich a jeho nadhadzovalo..tak určite tak skoro ho do autíčka nedám...a na detský kolotoč samého sa bojím dať..on sa hocikedy postaví a ide si po svojom...a tak sa spolieham na našu domácu hojdačku v zárubni, že to istí...a hlavne..je zadarmo.. 😀 neskutočne drahé sú tie kolotoče

tatolu
21. jún 2009

No práve dorazil ten môj drahý.
Idem sa teda tváriť, že sa straaaaaaaaaašn učím.
Zatiaľ pa,

emily333
21. jún 2009

tatolu paa a tvar sa ze uz mas toho ucenia vyse hlavy a prides si tu oddychnut 😀 😀

babacik
21. jún 2009

emily:ja som na brigady nechodila,ale chcela som ☹

aadulka:to mas pravdu kolotoce su dnes draha zabava,ale co je dnes lacne 😉 😉 😉 😉 😉

aadula
21. jún 2009

tatolu..my sme sa dnes stavili aj u mm tety a jej deti štátnicujú tiež budúci týždeň ..syn má Ing. štátnice zajtra a dcéra Bc. vo štvrtok 😝

aadula
21. jún 2009

a tie cestoviny čo ste spomínali...tak moje starké len také robili.... my ako deti sme hrozne ľúbili šifliky 😀 ..ja robievam len keď zabudnem kúpiť...a to len také mrvenčeky 😝

cica13
21. jún 2009

Aduli...no vitaj doma..... 😀 😀 😀 😀

aadula
21. jún 2009

cica díík 😉 boli ste bikovať?

tatolu
21. jún 2009

No tak ma vymákol 😀
Spýtal sa, čo nové som zistila na koníkovi, lebo som mu zabudla uvariť kávu 🤐 😵 😀
Teraz ma veľkodušne poslal, že no tak ak chceš, tak ešte choď na PC 😉
No ale deti pri ňom zaspať nevedia, takže naozaj prajem iba dobrú nôcku.

Aadulik a tiež boli takýto kľudní? 😀 Alebo to iba ja som také zmierená 😕

cica13
21. jún 2009

Neboli....tatulo je chory.... ☹

zuzadlo
21. jún 2009

halooooooooooo hviezdy,vitam doma 😀 😀 ,prisli sme o 16:00 a uz aj periem tretiu pracku, mam navarene a aj som stihla pozehlit 🙂

ako som slubila., tak som si vas pocitala, teda klabosnice vam museli horiet pod prstami 🙂

vsimla som si nove tvaricky,tak dodatocne vitam a zaradte sa 😀

iwusiiik,ak nemas dostatok mlieka pre malu cicus,tak poviem svagrinej, ta ma teraz materskeho dost 😀

bavkali ste sa tu o nozkach, tak ja idem 27.7 na cievne vysetrenie,lebo aj mne zacali,ale velke cervene flaky aj s hrcami a je to velmi bolestive, moja kr...a doktorka mi uz tri mesiace tvrdi, ze to mam podkozny tuk a chcela ma poslat na kozne, tak som jej dobre vynadala a nakoniec mi dala doporucenku na cievne-uz som tam mohla aj byt 😝 ,tak som zvedava ako dopadnem ☹ ,snad dobre

babacik,nemas to lahke a preto drzim palceky 😉 ,neboj,dopadne to dobre, len treba verit 🙂

aadula
21. jún 2009

cicušík veď som aj zabudla.. a nie je mu lepšie?

tatolu...tak mm bratranec...to je kľuďas...on to berie v pohode..už o dva týždne guláš chystá promočný 😀 a sesternica..ona je trošku poplašená..ale ona je šikulka..iste urobí a aj ty 😉

tatolu
21. jún 2009

No ja mám cestovnú horúčku. Plánujem výlety okolo Popradu, okolo Kubína a aj Poľsko chcem stihnúť lebo chcem nakúpiť hračky 😉
Júj ako sa teším....
Som zvädavá, či budem plánovať výlety aj v stredu večer 😔

tatolu
21. jún 2009

Zuzadlo, keď sa človek cíti chorý, tak abz si aj lieky zachvíľu smá naordinoval.
No nohy sú oštara, keď bolia. Nosia nás celý život. Dobre, že Ti nakoniec dala to doporučenie 😠

tatolu
21. jún 2009

No už naozaj idem od toho kona. Ale dobre sa počúva pozadie. Tatinko sa rozpráva s dvojkami a oni mu odpovedajú tou hatlaninou 😵

aadula
21. jún 2009

aj ja poznám hatlaninu...len jej nerozumiem 😀

zuzadlo
21. jún 2009

tatolu, ja som uz mojej pani doktorke povedala, ze som mozno lepsia doktorka ako ona, ked som chora a potrebujem atb,tak sa ma pyta,ake mi ma predpisat 😠 ,to je dobre, z 😠 ?

aadula
21. jún 2009

zuzi...moj doktor je podobný...keď ma niečo boli..tak keď sa niekam pýtam na vyšetrenie..v pohode ma pošle..ale sám od seba málokedy...ale zas vybaví aj čerta 🙂

zuzadlo
21. jún 2009

adulik,ahoj, tak ta moja ani nic nevybavi 😠 ,to ked si neotvorim usta ja ,tak nist neni 😝

cica13
21. jún 2009

Zuzi ahoj, tak uz ste doma? Citam, ze uz mas aj poprane a pozehlene.....si ty sikulka... 😉

emily333
21. jún 2009

dobre ze som zapla pc uz ho o chvilku vypnem kamoska mi volala ze po nu treba prist do roboty lebo nemoze robit ked isal do prace tak buchla autom do druheho auta ☹

zuzadlo
21. jún 2009

cicusik,ahoj 🙂 ,ano a uz aj navarene 🙂 ,sice sme si priniesli aj gulasik,ale aj som navarila a aj som domace sliziky spravila,ked mna to tak velmi bavi, 🙂 ,ale citala som, ze ty si bola domka,no ale ja som uz rada, ze sme prisli,lebo som kmitala o dusu,este viacej ako doma 😠 ,starala som sa o dalsich 6 dospelich ludi 😠 😠