Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
21. nov 2009

leniciatko vitaj medzi nami ...

cica a už Davidko spí v detskej , ako je zatiaľ v postielke???

aadula
21. nov 2009

hašli, to je fajn, že sa ti dobre robká 🙂 a taká omladina vždy poteší..hlavne ked je s nimi sranda

hasleerka
21. nov 2009

no veru aj ked mám deti hned som omladla ... inak super, že si taký študenti môžu privyrábať ... ked som ja chodila do školy, tak cez víkendy boli obhchody zavreté

cica13
21. nov 2009

aj ja som piekla 🙂 tvarohovo-mandarinkovy kolacik 😝

Hasli, David uz od prazdnin spi v detskej....Filip ma vysoku postel a David pod nou postielku 😵 zatial je to v pohode, lebo aj ked cez obed spi, tak si mozem v klude nieco robit 😉

emily333
21. nov 2009

ahojte uz sme domka ale o chvilku cakame navstevu ale poviem vam ze ake ja mam dieta vsimave isli sme k znamim daco namerat/skrinku/ a moj janko vravi ze toho pana nema rad lebo on ma Baliii 😀 ze ocko si to nevsima ale on uz hej a on nechce mat ineho ocka no som sa z toho rehotala a mm tiez 😀 😀 no co este stale som sexi aj ked so tak trosku pri sebe 😀 😀 😀

hasleerka
21. nov 2009

cica a ako to riešiš cez víkend keby sa chcel Filip hrať ???

emily niekedy je také kilečko navyše sexi ako nejaká vychrtlina ... tým nechcem uraziť tie chudé - štíhle

emily333
21. nov 2009

cicus jasne ze si dam kolacik 😉 ja kolaciky lubim 😉 a kedy pride mamina? no sama neviem ze vraj nas jedneho krasneho dna prekvapi no ale to jej neodporucam aby hnen neskolabovala 😀 😀

hasleerka
21. nov 2009

emily aj ja pečiem bábovečku, zachvíľu ponúknem 😝

emily333
21. nov 2009

no super a clovek nech tu pri vas nenabera kilecka 😀 😀

aadula
21. nov 2009

emily, sexi žena nie je o štíhlote ...podarený synátor 😀 si asi rozumejú

mňa hrozne bolia nohy 😝 neviem či bude zmena počasia...

hasleerka
21. nov 2009

kočky podte sa ponúknuť, už je nachystané https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tatolu
21. nov 2009

Zdravím maminky 😉
Už som prišla zo školy domov. Mali sme mať prednášky dva dni a tí moji kolegovci požiadali dr., aby sme potiahli a zajtra neprišli. Všetko vravela z hlavy a písali sme ako draci 😝 Júj ale ma bolí hlava 😔
No a ešte dohodli skúšku o týždeň, lebo bude prednášať druhej skupine a my budeme mať inú prednášku, tak keď skončíme napíšeme test 🙄 A to nemám ani knihy. No var niečo vydolujem v tých od mm. Nakúil z Digest výberu, tak hádam....

aadula
21. nov 2009

hašli, ja sa ponúknem 😉

tatolu, aspoň máš den volna

cica13
21. nov 2009

Aj u mna sa ponuknite: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😝 😝

David uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

aadula
21. nov 2009

ciculi, mňam aj z toho si prosíím 😀

aadula
21. nov 2009

sa nečudujem, že buviná, keď ti cez deň nespinkal...náš Samino pozerá správy 😀

cica13
21. nov 2009

Aduli....u nas dnes bola po obede mamina, a aj ju hrozne boleli nohy..... ☹

Hasli, cez vikend ked David spi, tak Filip pozera v obyvke DVD, alebo si robi ulohy, alebo hra PSPcko 🙂

Filip isiel spat k mamine, David spi, a tatulo zbehol este do lidla....konecne je tu ticho a klud 😀 😀 😀

cica13
21. nov 2009

Aduli sadaj, nakladam ti 🙂

hasleerka
21. nov 2009

cica aj si prosím jeden koláčik ... síce pred spaním by som nemala ale vyzerá tak lákavo .... dnes tu s vami nebudem, unavená som tak idem haji ... papa dobrú nôcku

cica13
21. nov 2009

Hasli...to uz faaakt ides???

hasleerka
21. nov 2009

cica som kaput, aj včera aj dnes som vstávala o piatej ... včera som išla skoro spať, len sa mi nedalo, tak som hádam zaspala až okolo 11

aadula
21. nov 2009

tiež som chcela zbehnúť do tesca..že sa trochu pomoc..ale kým by som sa vrátila..nemala by som kam zaparkovať 😠

aadula
21. nov 2009

ciculi, mna hrozne lámu tie nohy..najviac kolená ...mm si robí srandu, že si ich môžem večer vyložiť a nebudú ma bolieť 😀

cica13
21. nov 2009

Aduli...aj u nas je ten problem, ze ked dojdes vecer autom, tak robis len kolecka okolo domu a neni kde zaparkovat, ale od januara chcem ist zacat vybavovat ZTP preukaz, hlavne vybavit parkovacie miesto a preukaz, lebo tu po Blave je celkovo problem s parkovanim, a ked s davidom behame kade-tade, tak vozickarske miesta su vzdy volne 🙂

aadula
21. nov 2009

to je pravda...ja som sa tiež už dušana pýtala, či pri činku nevybavíme miesto....ale neviem či to hoci komu dajú...

cica13
21. nov 2009

Aduli, ked si to zaplatis tak daju.....tu v Petrzalke to stoji 18 tisic narok.

Idem sa vyknedlit pred telku.... 🙂

Pekny vecer!!

lilu18
21. nov 2009

uz vsetky haji? ☹

lilu18
21. nov 2009

cica preco az od januara??skor to nejde?? 😕

som tu ake dobroty zameskala..no co uz.Kto neskoro chodi.... 😀

emily//dobry je ten tvoj synacik 😀

adulka ved natri alpou ako stare babky robievali ,mozno pomoze alebo natri z vnutra to iste zabere 😵

iwusska
21. nov 2009

je tu este niekto? 😕

lilu18
21. nov 2009

len ja iwusik ☹ asi ....