Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
11. jún 2009

dobry vecer, ty brdo, vy ste popisali 5 stran??? 😕 , ste sa snazili 😉 .Idem vas pocitat 🙂

andreah70
11. jún 2009

ahoj reni, ale zároveň dobrú.......oči mi klipkajú idem spať 😔

renka9
autor
11. jún 2009

dobru, ja este posurfujem, a zajtra sa doobeda ukazem, a potom na stretavku 🙂

emily333
12. jún 2009

dobre ranko tak moje pc zas nejde 😠 no mam stastie janko je uz v skole 🙂

aadula
12. jún 2009

ahojte, Samko ešte spí, tak som sem rýchlo nakukla...idem ešte kvety poliať a riad umyť

renka tak ty sa dnes budeš mať...to bude zábavy 🙂

emily333
12. jún 2009

renka dnes žuruje 😀 ja uz mam saty povesane idem este aspon z vysavacom pobehat nech sa mi rata ze som nieco robila 😀

marcela79
12. jún 2009

Ahojte, ja som dala variť polievku, a neviem čo urobiť druhé... A tiež idem trošku upratať... Vy ste dnes také šikovné - zavčas rána...

emily333
12. jún 2009

uz smam skoro povysavane ale funim ako stara medvedica tak som si prisla trosku oddychnut 😉

tatolu
12. jún 2009

Aadulka, nech sa malému darí a mamina, nech má veľa mliečka. 😉

Emily ak nejde PC, je to znak, treba sa učiť... Nám tak nešiel televízor po večeroch 😉

Tiež rozmýšľam, čo na druhé. Polievku máme zo včera a hodilo by sa niečo na 2 dni a veľmi rýchle. 😉

emily333
12. jún 2009

my sme vcera mali na veceru detsku krupicu okrem mm neveceral 🙂 nejak mu uz neebralo 😀

hasleerka
12. jún 2009

ahojte, tak vidím že trojka je už na svete ... ved to ani nestihnem počítať čo ste popísali ☹

iwusska
12. jún 2009

dobré ránko všetkým.....u nás je dnes taká kosa, brrrrrr a všetky spomínate že u vás prší a ja musím každý deň polievať 😠

emily333
12. jún 2009

iwus aspon vidis ake su tu kamosky ze na teba zabudli z dazdom 🙂 u nas uz svieti slniecko ale fuka a ta burka od nas uz isla na ukrainu lebo v noci sa tam bliskalo

iwusska
12. jún 2009

emily 😀
ale u nás to dnes vyzerá na dážď...ale zišiel by sa poriadny, lebo vždy to iba tak straší a potom spadne pár kvapiek aby sa nepovedalo 😖

andreah70
12. jún 2009

ahojte 😉
emily aj my sme mali krupicu.......vypýtal si ju Dominik, keď bola búrka..........totižto keď bol malý a pršalo, alebo bola búrka tak sa hrozne bál a vždy sme varili puding, alebo krupicu.................to bol taký rituál a potom to zjedol a ukludnil sa ...........včera bola búrka tiež tak neviem či si krupicu vypýtal od strachu 😀 😀 , alebo z nostalgie za starými časmi 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

tak vás čítam, až mi polievka vykypela

tatolu dodatočne blahoželááááám

emily prečo sa učíš po rusky?

cica13
12. jún 2009

Cafte zienky.... 😉
Nam svieti slniecko... 😵 😵
Vcera mal Filip zapas a prsalo....chudence hrali v dazdi a po dlhej dobe prehrali.... 😢 ale aj napriek prehre ich trener pozval vsetkych na zmrzku, bol to ich posledny zapas.....

Po zapase sme este isli do tesca a aha aky tulen sa na mna usmieval, no nekup ho....: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

andreah70
12. jún 2009

Cica, Davidko sa určite hrozne tešil 🙂 ..........je to vidieť aj z tej fotky 🙂

marcela79
12. jún 2009

Emily, i ja som "pustila vysávač do práce"... 😀 teraz sa snažím uspať pri kojení malého. Hašli, hoď inšpiráciu na hlavný obedík... 😉

emily333
12. jún 2009

hasli idem na maturu tak na prijimacky .cicus cmucik je zlaty ja som mala iba drevenneho hojaceho kohuta ☹ skoda ze vtedy take hracky neboli

hasleerka
12. jún 2009

cica no zlaté, malý má určite veľkú radosť ... u nás bude tiež možno pršať, ale aj tak musím ísť za chvíľu do mesta, poslali nám zlú faktúru od T.comu, tak to idem reklamovať

hasleerka
12. jún 2009

macka, len cesnaková polievka a dukatové buchty (buchty sú nakrájané z vianočky)

emily, to budeš aj maturovať z rušitny ... mám po ruke slovník, keby si voľačo potrebovala 🙂

cica13
12. jún 2009

Andy....normalne vvie sam aj na neho vysadnut...ani mu nikto neukazal.... 😵

Emily...ved ten hojdaci kohut bol super, teraz by som takeho prijala....ja som takeho nemala.... 😢

andreah70
12. jún 2009

hasli aj ja som práve volala do T-comu, tiež poslali zlú faktúru ...........dávala som si internet cez optický kábel a oni mi naúčtovali aj internet cez optiku a aj klasický internet, čo sme mali predtým.......taká som nas.......tá, 😠 stále ma prepojovali od čerta k ďáblovi a zatiaľ som nič nevybavila, neviem či tam tiež nebudem musieť ísť 😠

tatolu
12. jún 2009

Cica - cmučík je zlatučký 😉
Taka možno diskretne otázka: Keď ideš fotiť, tak najprv popraceš? 🤐 Ja mám vždy taký binec 😔

tatolu
12. jún 2009

Táňa sa pred hodinku zobudila, skoro 1/4 hod. sedela na nočníku, lebo začala tlačiť. A nič.
Keď sa teda postavila, tak som ju obliekla znovu a ona beťár postaví sa vedľa mňa a jak tlačí tak tlačí. Takže môžem ju prebaľovať. 😝

iwusska
12. jún 2009

cicuš skvelá kúpa 😵 lcmučikovi sa evidentne páči, len nabudúce už radšej choď po tescu so zatvorenými očami, aby sa na teba zasa niečo neusmievalo 😀 😀 😀 😀 lebo sa do bytu vy nezmestíte

cica13
12. jún 2009

Tatulu...figu popracem, zatial este nestihol vypratat bednicku s hrackami, to som fotila teraz rano.....ale neboj, zachvilu k nej sadne a hracky budu lietat po celmo byte, to som iba vyuzila moment poriadku.... 😵 😵 😵 😵 ale keby dojdes k nam cez den, tak by ta prekotilo...hotove cunami.... 😀 😀 😀

hasleerka
12. jún 2009

andy mne presne tiež spravili zlú fakt. čo sa týka netu ... mala som mať akciu a dali mi úplne inú cenu za mesiac ... a naopak vôbec neazúčtovali rúter ... no mna ani nikde neprepájali, mne hned chlap na tom bezplatnom čísle povedal že máme ísť osobne do pobočky

tatolu toto robila moja Zuzka, sedela na nočníku tvárila sa že robí eee a ked som jej dala plienku šup tam s tým 😀

tatolu
12. jún 2009

No ja sa priznám, že ich na naočník začínam učiť až teraz (asi 2-3 dni) - aspon nech si naň zvyknú 😔 , takže zázraky očakávať nemôžem 😵
Ale chcela by som😀